Spuogų (aknės) gydymas su Elos™ technologija

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Pagaliau mėgaukitės lygia, gražia ir sveika oda! Dabar spuogų (aknės) gydymas yra greitas, o rezultatai – užtikrinti ir ilgalaikiai. Elōs Acne technologija yra modernus radijo dažnių ir ultravioletinių spindulių derinys. Gydymo metu saugiai išvalomi giliausi uždegimo židiniai ir sureguliuojama riebalinių liaukų veikla, todėl pašalinama pati problemos priežastis.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Tai – aparatinė procedūra, atliekama analogų neturinčia Elos technologija, kurioje kartu veikia radijo dažniai ir pulsinė ultravioletinių spindulių (mėlynos šviesos) energija. Kombinuotos energijos poveikis yra dvejopas: užtikrinamas visiškas spuogų valymas ir normalizuojama riebalinių liaukų veikla.

Kaip tai veikia?

Aknė pasireiškia, kai plauko folikulą supančias liaukas užkemša riebalai ir negyvos odos ląstelės. Besidauginančios bakterijos sukelia infekciją, susiformuoja spuogai. Elos technologija apjungia bipolinių radijo dažnių ir mėlynosios šviesos energiją, kuri prasiskverbia į odą ir sunaikina bakterijas bei lėtina perteklinę riebalų gamybą – taigi nebelieka aknę sukeliančių veiksnių. Impulsai pasiekia giliausias liaukų vietas, todėl pasiekiamas maksimalus poveikis naikinant ne tik pasekmes, bet ir pačią uždegimo priežastį.

Daugiau nei 15 metų su aknė. Išbandžiau įvairias kosmetines procedūras ir gydytojų gydymą, bet rezultato arba nebuvo, arba jis buvo nepilnas ir odos būklė greitai blogėjo. Džiaugiuosi atradusi šią kliniką. Dabar mano oda pagaliau švari. Man nereikia nuolat kažką uždažyti ir jaudintis, kad gali išberti. Labai ačiū Zinaidai už profesionalumą ir naudingas rekomendacijas. Atmosfera salone maloni, ateinu tarsi pas draugus. Labai rekomenduoju!
- Agne Askelianec

Kokiose kūno vietose atliekamas spuogų (aknės) gydymas?

Procedūra atliekama šalinant aknės bėrimus nuo veido, kaklo, krūtinės ir nugaros.

Ar ši procedūra man tinka?

Spuogų (aknės) gydymas Elos technologija yra tinkamas visiems odos tipams, esant bet kokio intensyvumo aknei.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Procedūrų skaičius priklauso nuo aknės laipsnio, todėl susitarkite dėl konsultacijos, kurios metu specialistas įvertins odos būklę ir pateiks gydymo planą.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Tai priklauso nuo aknės trukmės ir pobūdžio. Jeigu bėrimai nedideli, rezultatą galima išvysti labai greitai ir prireikia vos dviejų-trijų procedūrų visiškai juos pašalinti. Sunkesniais atvejais pagerėjimas bus matomas priklausomai nuo sudaryto gydymo plano, apie kurį pirmojo apsilankymo metu plačiau papasakos specialistas.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Taip. Unikali technologija subalansuoja odos riebalinių liaukų veiklą. Po gydymo pagerėja odos būklė ir nebėra terpės naujiems spuogams susidaryti, todėl atsikratote aknės kartą ir visiems laikams.

Kiek laiko trunka procedūra?

Įprastai procedūra trunka 15-20 minučių.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Nėra jokio atsistatymo periodo, tai reiškia, kad galite tuojau pat grįžti prie savo įprastos dienos režimo. Retais atvejais pacientai patiria minimalų, trumpai trunkantį paraudimą iškart po procedūros.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Spuogai (aknė) yra odos uždegimas, oda yra pažeista, todėl gydymo metu gali būti juntamas šioks toks diskomfortas, kuris yra toleruojamas. Procedūra nereikalauja nuskausminimo. Jos metu pašaldomas odos paviršius, kad komfortas būtų maksimalus, o pati procedūra itin tiksli.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Taip, gali būti derinamos kelios procedūros. Esant neaktyviai aknei, pacientai pageidauja atlikti ir randų šalinimą Sublative technologija arba odos atjauninimą Elos technologija.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Ar procedūra saugi?

Taip, tai ypač saugi procedūra. Uždegimai valomi nukreipiant šviesos ir radijo bangų impulsus tiksliai į uždegimo vietą, todėl gydymo metu oda netraumuojama, nepažeidžiama.

 

"Vienintelė klinika, kuri padėjo su mano odos problemomis! Labai malonūs ir šilti žmonės, kurie sutvarkė tai, kas maniau, jau nebesutvarkoma. Veido oda tvarkosi pati jau ir po procedūrų! Ačiū "

- Rusnė Gabrielė Donaitytė

"Si klinika man metu atradimas. Zinaida vos per kelias proceduras padejo isspresti problemas su akne. Labai rekomenduoju!"

- Edita Strakalaitienė
Грета Грета

"Tik geriausi atsiliepimai�buvau susidurusi su acne's spuogeliais, atrode neimanoma misija juos panaikinti, kur tik nebuvau, jokia kosmetologija nepadejo, kraujo tyrimai idealus, bet tie spuogeliai (nors ju ir nebuvo daug) nedave man ramybes ir nenorejau uzleisti to reikalo  taigi nusprendziau apsilankyti pas Zinaida, ir ka as galiu pasakyti po proceduros (Spuogu gydymas (aknes) ELOS) oda is to lygumo net blizga � siandien dariausi ir odos atnaujinima su ELOS technologija, nes po acne's liko pedsakai, tokie, kaip pigmentines demeles, ir esu 100% isitikinus, jog ju nebeliks jau po keliu savaiciu, isbandziau ir kapilairu naikinima prie nosies, taigi ju nebera iskarto po proceduros  esu patenkinta aparatine kosmetologija �aciu Zinaida uz tai, kad esi ��"

- Грета Грета