Ar žinote koks svarbus mums yra deguonis? Aišku, kad žinote! Be deguonies negalime gyventi – tai faktas. Remiantis daugybe klinikinių studijų, buvo sukurtos ir apjungtos 3 unikalios technologijos vienoje platformoje, pavadinimu Geneo. Tai – pažangi veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią veido odą. Veiksmingos formulės bei 3 galingos technologijos viename, veikiančios odą tiek jos išorėje, tiek viduje, padeda atgaivinti, išvalyti ir atjauninti odą bei užtikrina greitus ir ilgai išliekančius rezultatus. Įkvėpk, kad suspindėtum!

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Geneo sudaro 3 aplikatoriai, leidžiantys mėgautis išskirtiniais 3 galingų technologijų – “OxyGeneo”, “TriPollar” ir “Ultrasound” – privalumais. Kiekviena iš technologijų ir jos teikiama nauda, galima naudotis atskirai arba derinti visas technologijas ir visapusiškai mėgautis jų sinerginiu poveikiu. 

Klinikinėmis studijomis įrodyta, jog Geneo yra efektyvesnė ir keičia tokias procedūras, kaip: mikrodermobrazija, “Air brush”, “Oxygen Facial” ar “Carboxytheraphy”.

Geneo technologijos:

Oxygeneo®

„Trys viename“ koncepcija atgaivina, pagerina odos struktūrą ir tonusą. Pasitelkiami už deguonies kiekį odoje atsakingi procesai, oda švelniai nušveičiama ir paruošiama veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimui. Atliekant „Oxygeneo“, naudojama kapsulė „OxyPod“ ir serumas „Geneo“. Jų sinchronizuotas poveikis pagrįstas biologijos, chemijos ir technologijų sričių naujovėmis, leisiančiomis maksimaliai pasirūpinti oda, sukaupiant daugiau deguonies odos paviršiuje, taip paskatinant odos atnaujinimą.

TriPollar® RF

Paskirstant sutelktą RF energiją ir taip paskatinant odos šildymą kontroliuojamu būdu, paskatinama kolageno ir elastino skaidulų gamyba ir atnaujinama oda. Kliniškai įrodyta, jog „TriPollar RF“ vienu metu vienodai šildo tiek paviršinius, tiek giliuosius odos sluoksnius.

Ultrasound

Sukuriant vibraciją ir pertvarkant epidermio ląsteles, taip siekiant padidinti raginio sluoksnio laidumą ir pagerinti odos maitinimą, ultragarso bangomis pagerinama kraujotaka bei veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimas. 

Kaip tai veikia?

Suaktyvina kolageno ir elastino gamybą. Geneo procedūros metu odos sluoksniai yra švelniai veikiami šiluma, tokiu būdu paskatinami natūralus kolageno ir elastino skaidulų papildymo procesai, kurių rezultatas – lygėjančios raukšlės bei akivaizdžiai pastangrėjusi veido oda. 

Didina deguonies kiekį odoje. Revoliucinė „Geneo“ procedūra suteikia galimybę mėgautis trigubu oksigenacijos, eksfoliacijos ir veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimo poveikiu. Švelniai pamasažavus veidą sinchronizuoto poveikio pagrįstomis „OxyPod“ kapsulėnis ir serumu „Geneo“, sukuriama natūralius fiziologinius procesus pasitelkianti reakcija, natūraliai padidinanti deguonies kiekį odoje. Procedūra užbaigiama unikaliu serumu, su kuriuo į itin imlios būsenos odą patenka naudingos sudedamosios dalys. Taikant šią malonią ir gaivinančią procedūrą, oda atgaivinama iš karto jau po pirmosios procedūros, o tolesnio rekomenduojamo procedūrų kurso metu šis poveikis stiprinamas ir palaikomas. 

Oksigenacija. Odos paviršiuje sukaupiama daugiau deguonies, taip paskatinamas odos atjauninimas ir atgaivinimas.

Eksfoliacija. Švelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės, išvaloma ir atgaivinama oda, pagerinat jos struktūrą ir paruošiant ją veikliųjų elementų įsisavinimui.

Maitinimas. Pasitelkiant unikalų sudedamųjų dalių derinį, sprendžiamos konkrečios odos problemos, nuraminant odą ir išlaikant ilgalaikius rezultatus.

Gerina odos struktūrą ir tonusą. Procedūros metu, nauduojamos ultragarso bangos sustiprina gaivinantį ir tonizuojantį poveikį. Ultragarso bangos pagerina kraujotaką ir padeda geriau įsisavinti veikliąsias sudedamąsias medžiagas. Saugi ir neskausminga procedūra akivaizdžiai pagerina odos struktūrą ir tonusą.

Ar Geneo man tinka?

Geneo tinka visiems norintiems: atgaivinti veido odą, pašalinti pigmentaciją, pamaitinti ir atjauninti odą, sumažinti aknės problemas, smulkias raukšleles ar atstatyti odos drėgmės balansą. Vienoje platformoje apjungiamos 3 galingos technologijos, kurias naudojant kartu, patenkinami konkretūs poreikiai ir norai.

Geneo Hydrate. Veido priežiūros procedūra, skirta atgaivinti ir suteikti gyvybingumo sausai, papilkėjusiai odai ir suteikti jai drėgmės, švytėjimo bei maitinamųjų medžiagų. 

„Geneo Hydrating OxyPod“ sudėtyje yra melsvadumblių vingrūnių miltelių, niacinamido ir laktobiono rūgšties – veikdami išvien šie ingredientai drėkina, maitina ir didina drėgmės išlaikymo potencialą, kad odą gautų natūralaus švytėjimo, gyvybės ir atrodytų jaunesnė. 

„Geneo Hydrating“ serumas papildomai gaivina, puoselėja ir drėkina odą, kad sustiprintų ir palaikytų „Geneo Hydrating OxyPod“ deguoniniu gydymu pasiektus rezultatus. Jis pasižymi unikaliu drėkinamuoju kompleksu ir tokiomis veikliosiomis medžiagomis kaip vitaminas E, vitaminas B, hialurono rūgštis, „Aquaxyl“, kietrių aliejus ir riboksilas. 

Geneo Balance. Veido priežiūros procedūra su anglimi. Procedūra išvalo ir nuramina riebią odą ir pagerina jos struktūrą bei išvaizdą. 

Į „Geneo Balance OxyPod“ kapsulių sudėtį įeina bambukų anglis, užtikrinanti detoksikacinį poveikį, vaistinių juodmirčių ekstraktas, pamaitinantis odą vitaminais ir antioksidantais, ir migdolų rūgštis, skirta į aknę linkusiai odai gydyti. 

„Geneo Balancing Serum“ balansuojantis serumas papildo procedūrą galingais antioksidantais, vitaminais, maistinėmis medžiagomis ir valančiomis sudedamosiomis dalimis, tokiomis kaip salicilo rūgštis, peptidai, simondsijų ir arganų aliejai, vanilės ir asiūklių ekstraktai bei kalio azeloil diglicinatas (azeloglicinas). 

Geneo Revive. Veido priežiūros procedūra su raudonaisiais dumbliais. Atgaivina dulsvą odą, sumažina smulkias raukšleles ir pagerina bendrą odos struktūrą bei išvaizdą. 

Į „Geneo Revive OxyPod“ kapsulių sudėtį įeina raudonieji dumbliai – galingas antioksidantas, pasižymintis nuo senėjimo apsaugančiu poveikiu, bei kofeino rūgštis ir retinolis, švelninantys senėjimo požymius ir padedantys atjauninti odą. 

„Geneo Reviving Serum“ odos savybes atkuriantis serumas papildo procedūrą papildomomis sudedamosiomis dalimis, paskatinančiomis kolageno gamybą ir sumažinančiomis senėjimo požymius, tokiomis kaip peptidų kompleksas ir liūtpėdės (edelveisai), bei maistinėmis medžiagomis ir vitaminais, pvz., simondsijų ir arganų aliejų kompleksu bei vanilės ir asiūklių ekstraktų kompleksu. 

Geneo Illuminate. Veido priežiūros procedūra su vitaminu C. Suvienodina odos atspalvį, sumažina pigmentaciją ir atjaunina odą. 

Į „Geneo Illuminate OxyPod“ kapsulių sudėtį įeina kojo rūgštis ir vitaminas C, suvienodinantys odos atspalvį, bei opuncijų vaisių ir morkų ekstraktai, sudrėkinantys ir išlyginantys odą. 

„Geneo Illuminating Serum“ švytėjimą suteikiantis serumas papildo procedūrą galingomis skaistinančiomis sudedamosiomis dalimis, tokiomis kaip medžio žievės ekstraktas ir aminorūgščių dariniai, ir drėkinančiomis sudedamosiomis dalimis bei maistinėmis medžiagomis, pvz., trigliceridais, simondsijų ir arganų aliejų kompleksu bei vanilės ir asiūklių ekstraktų kompleksu. 

Geneo Detox. Veido priežiūros procedūra su žaliosios arbatos ekstraktu. Sustiprina odos apsaugines funkcijas nuo laisvųjų radikalų, taip sulėtindama senėjimo požymių atsiradimą.

„Geneo Detoxifying OxyPod“ sudėtyje yra galingų antioksidantų, tokių kaip vario gliukonatas ir žaliosios arbatos ekstraktas, kurie apsaugo odą nuo galimos aplinkos žalos, efektyviai stangrina bei užtikrina gaivią ir atjaunėjusią veido odą.

„Geneo Detoxifying“ serumas suteikia papildomą apsaugos efektą ir sustiprina „Detoxifying OxyPod“ rezultatus.  Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip alantoinas, vitaminas E, unikalus raminantis kompleksas, Marula aliejus ir baltosios vandens lelijos ekstraktas.

Kiek procedūrų reikia atlikti, norint geriausio efekto?

Kiekvieno oda unikali ir gali atrodyti maksimaliai gerai – graži ir švytinti. Geneo procedūros itin individualizuotos, parenkamos atsižvelgiant į konkretų odos tipą ir poreikius. Todėl, procedūrų skaičius priklauso nuo Jūsų odos būklės.

Kiek trunka procedūra?

Geneo veido procedūra trunka iki 60min.

Kada pamatysiu rezultatus?

Su Geneo galėsite džiaugtis greitais ir pastebimais rezultatais jau po pirmojo seanso. Tačiau, atsižvelgus į Jūsų odos būklę ir poreikius, individualiai rekomenduojamas stiprinančių bei palaikomojų procedūrų kursas.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Vidutiniškai reikia atlikti 4 procedūras, kas dvi savaites. Norint išlaikyti rezultatus, rekomenduojama atlikti vieną procedūrą, kas 2 mėnesius.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Procedūra nereikalauja jokio pasiruošimo!

Ar tai – skausminga?

Procedūra yra saugi ir maloni. Taikydami patikrintas ir kliniškai patvirtintas technologijas, skirtas stimuliuoti natūralius odos gydomuosius mechanizmus, patirsite naujus ir malonius pajūčius!

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Geneo procedūra yra visiškai saugi, todėl jokio pašalinio poveikio nėra. 

Ar Geneo galima derinti su kitomis veido priežiūros procedūromis?

Taip. Geneo procedūros dažniausiai derinamos tarp lazerinių procedūrų, tokių kaip: frakcinis odos atjauninimas eTwo Sublative™, pigmentinių dėmių šalinimas Elos™ technologija, spuogų (Aknės) gydymas su Elos™ technologija ar randų po spuogų (aknės) šalinimas Sublative™ 

Jeigu norite derinti Geneo su kitomis procedūromis, pasitarkite su specialistu.

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Po Geneo procedūros rekomenduojame:

 

Kokiai atvejais Geneo procedūros atlikti negalima?

Procedūros negalima atlikti:

 • Naudojate vidinį defibriliatorių, širdies stimuliatorių ar klausos aparatą.
 • Turint jautrumą ar alergiją, procedūros metu naudojamiems ingredientams. 
 • Vaikams
 • Nėščiosioms, maitinančioms moterims bei bandančioms pastoti dirbtinio apvaisinimo būdu 
 • Sergantiems hipertenzija
 • 2-4 savaitės po botulino toksino injekcijų
 • 6-8 savaitės po hialurono injekcijų
 • 2 savaitės po paviršinių/ lengvų pilingų, AHA ir BHA
 • Jeigu ką tik buvo atlikta mezoterapija
 • 1 mėnuo po frakcinio lazerio procedūrų
 • Negalima atlikti jeigu turite sintetinių užpildų injekcijų ar mezoterapinių siūlų.