Atrodyk 10 metų jaunesnė! 5 dažniausias odos problemas padės išspręsti šios procedūros

Vargu, ar rastume bent vieną, niekada nesusidūrusį su jokiomis odos problemomis. Norint papasakoti apie jas visas, reikėtų parašyti bent porą storų knygų, todėl pristatome penkių dažniausių odos problemų priežastis ir gydymo priemones.

 

  1. Pigmentacija – neatsakingo gyvenimo būdo pasekmė

 

Problema: pigmentaciją gali sukelti daugybė priežasčių: nemalonias dėmes palieka neteisingai gydoma aknė, kepenų ir kasos ligos, hormonų pokyčiai (pavyzdžiui, nėštumas ir/ar kontracepcija). Nuo pigmentacijos dažnai kenčia ilgą laiką leidžiantys saulėje ir karštyje (pavyzdžiui, pirtyje ar gaminant maistą), besiskundžiantys sutrikusia kraujotaka, neskiriantys pakankamai laiko miegui.

 

Kas gali padėti?

  • Yra daugybė natūralių, kiekvienam prieinamų priemonių (pavyzdžiui, erškėtuogių aliejus, agurko, citrinos ir alavijo sultys), tačiau neverta tikėtis, jog jos suveiks 100%;
  • Pigmentacija gydoma šviesinančių kremų pagalba: jie stabdo melanino gamybą ir ištraukia jį iš odos. Deja, kai kurių jų sudėtyje randama medžiagos hidrochinono, galinčio negrįžtamai pažeisti jungiamąjį audinį;
  • Kad užkirstumėte kelią pigmentinėms dėmėms, visada naudokite nuo UV spindulių apsaugantį kremą, rūpinkitės vidaus organų sveikata, gerai išsimiegokite bei pradėkite sportuoti.

 

Specialistai siūlo: grožio ir estetikos studijoje „Skinny” pigmentinės dėmės šalinamos naudojant „ELOS™” technologiją. Procedūros metu pasitelkiami bipoliniai radijo impulsai ir optinė energija skatina ląstelių atsinaujinimą, sureguliuoja melaniną gaminančių ląstelių veikla. Be to, jau po pirmos procedūros oda tampa stangresnė, kadangi pagausėja baltymų elastino ir kolageno.

 

  1. Aknė: XXI amžiaus prakeiksmas grožiui

 

Problema: aknė pasireiškia tuomet, kai plauko folikulą supančias liaukas užkemša riebalai ir negyvos odos ląstelės. Besidauginančios bakterijos sukelia infekciją, dėl kurios pradeda formuotis spuogai. Pagrindinėmis aknės priežastimis galima drąsiai įvardinti hormonų disbalansą, netinkamą veido odos priežiūrą ir stresą.

 

Kas gali padėti?

  • Kiekvienas specialistas patvirtins, kad pirmasis žingsnis į aknės gydymą – subalansuotas gyvenimo būdas, kadangi kosmetikos priemonės pasiekia tik viršutinį odos sluoksnį;
  • Kai vien gyvensenos pokyčių nepakanka, būtina kreiptis į dermatologą ir vartoti paskirtus preparatus, nustoti spaudyti spuogus, atsisakyti agresyvių kosmetikos priemonių, nepersistengti su odos valymo ir šveitimo procedūromis;
  • Šiek tiek odos būklę gali pagerinti ir natūralios priemonės, pavyzdžiui, žalių bulvių, obuolių sidro acto, medaus, alavijo sulčių kaukės.

 

Specialistai siūlo: „ELOS™” technologija itin naudinga tuo, jog procedūrų metu kartu veikia radijo dažniai ir pulsinė ultravioletinių spindulių energija. Tokiu būdu išvalomi giliausi uždegimo židiniai bei normalizuojama riebalinių liaukų veikla. Kadangi pašalinami aknės priežastis, problema nebeatsinaujina.

 

  1. Randeliai po aknės nepuošia nė vieno

 

Problema: aknė grožio neprideda ne tik dėl veidą vis nusėjančių spuogų, bet ir dėl po jų liekančių randų. Kuo sunkesnė ligos formai, tuo gilesni įsirėžimai lieka. Jei spuogai spaudomi, situacija dar pablogėja.

 

Kas gali padėti?

  • Dažnas gydosi natūraliomis priemonėmis, pavyzdžiui, alavijo sultimis, kokosų aliejumi, agurkais, medumi, erškėtuogių sėklų aliejumi ir t.t. Deja, kai kurie populiarūs aliejai užkemša poras, o neekologiški produktai gali sudirginti odą;
  • Kur kas veiksmingesni randelius gydantys kremai ir kaukės. Tiesa, juos derėtų rinktis tik su profesionalo pagalba, kadangi kai kurios sudėtyje esančios medžiagos, pavyzdžiui, salicilo rūgštis, gali sukelti alerginę reakciją.

 

Specialistai siūlo: Procedūrose naudojama „Sublative™” technologija gijimo procesus suaktyvina ne viršutiniame, bet tikrosios odos sluoksnyje – epidermyje. Procedūra skatina atstatomųjų medžiagų kolageno ir elastino gamybą, todėl pažeistoje vietoje formuojasi nauja oda, o randas išnyksta visam laikui.

 

  1. Išsiplėtusių kapiliarių problema – dažnesnė, nei gali atrodyti

 

Problema: bene dažniausiai kapiliarių išsiplėtimą sukelia neatsargus deginimasis bei odos uždegimas, pavyzdžiui, rožinė. Pernelyg smarkus šveitimas gali dar labiau sudirginti jautrią odą ir tokiu būdu pabloginti kapiliarių būklę. Problemų sukelti gali ir kiti kraujagyslių plėtimąsi lemiantys veiksniai, pavyzdžiui, amžius, genai, hormonai, kontraceptinės tabletės ar net alkoholizmas.

 

Kas gali padėti?

  • Kremai, sudėtyje turintys vitamino A, vizualiai „paslepia” kapiliarius, kadangi tikrosios odos sluoksnyje sukuria kolageno sluoksnį. Deja, net veiksmingiausios kosmetikos priemonės nesugeba šios problemos išspręsti 100%;

 

Specialistai siūlo: grožio ir estetikos studijoje „Skinny” kraujagyslių išsiplėtimas, rožinės sukelti paraudimai ir panašūs kraujagyslių dariniai šalinami pasitelkiant „ELOS™” technologiją. Procedūrų metu radijo dažniai sušildo audinius, todėl šviesos impulsas prasiskverbia net iki 8 mm gylio ir sunaikina nepageidaujamus darinius. Šviesą sugėrusios struktūros suardomos: taip šviesėja ir nyksta kapiliarai, pašalinami paraudimai, bet netraumuojami aplinkui esantys audiniai. Impulsų energija paskatina kolageno ir elastino gamybą odos ląstelėse, todėl pačios odos būklė ženkliai pagerėja.

 

  1. Suglebusi ir raukšlėta oda – nemaloni neišvengiamybė

 

Problema: laikas negailestingai atsiliepia išvaizdai – nutrūkus kolageno ir elastino gamybai, veido oda suglemba ir patamsėja, atsiranda raukšlių. Tai – neišvengiama senėjimo proceso dalis, kuri priklauso ir nuo odos bei savo organizmo priežiūros.

 

Kas gali padėti?

  • Atsikratyti raukšlių nėra lengva, todėl geriausia iš karto užsiimti jų prevencija: vengti tabako ir alkoholio, reguliariai sportuoti, sveikai maitintis bei gerti daug vandens;
  • Viena populiariausių kovos su raukšlėmis priemonių – specialūs kremai. Nors kai kurie jų iš tiesų pašalina raukšles, neišsprendžia suglebusios odos problemos;
  • Lazerinė terapija – veiksminga ir neskausminga procedūra, deja, netinkanti įdegusiai ar iš prigimties tamsesnei odai;

 

Specialistai siūlo: Vektorinio liftingo „ELOS Sublime™” procedūros metu bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius, todėl paviršinė oda nepažeidžiama ir nesukelia skausmo. Šildant giliuosius odos sluoksnius stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Kitaip tariant, prasideda jaunėjimo procesas: mažinamos raukšlės, patempiamas veidas, grąžinamas idealus kontūras.

 

Šiuolaikinės technologijos leidžia greitai ir neskausmingai išspręsti bet kokias odos problemas. Visgi geriausia, kad jų nereikėtų visai, todėl nepamirškite rūpintis oda ne tik iš išorės, bet ir vidaus.