Vektorinis odos patempimas (liftingas) ELOS Sublime™

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Sublime™ – vektorinis liftingas, kuris veikia giliuosius odos sluoksnius, skatina naujo kolageno augimą.

Vektorinis liftingas ELOS Sublime™ atkuria jaunystę. Bėgant metams nutrūksta kolageno ir elastino gamyba, todėl atsiranda raukšlės, patamsėja ir suglemba oda, kurios kremai nebegali atstatyti. Tačiau ELOS technologija pažadina kolageno ir elastino gamybą taip sugrąžindama švytinčią, lygią, stangrią odą – pasitikėjimą, kuriuo spindėti turi kiekviena moteris.

Kuo ši procedūra išskirtinė / skiriasi nuo kitų?

Vektorinis liftingas ELOS Sublime™, kitaip nei kitos lazerinės terapijos, yra universalus – tinka įdegusiai ar iš prigimties tamsesnei odai. Gydymo metu nepažeidžiamas odos paviršius, todėl procedūra niekaip neapriboja jūsų įprasto gyvenimo.

Kaip veikia?

ELOS Sublime™ aparate naudojama bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius, todėl paviršinė oda nepažeidžiama ir nesukelia skausmo. Šildant giliuosius odos sluoksnius stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Kitaip tariant, prasideda jaunėjimo procesas: mažinamos raukšlės, patempiamas veidas, grąžinamas idealus kontūras.

Ar ši procedūra man tinka?

Vektorinio liftingo procedūra, atliekama naudojant ELOS Sublime™ technologiją, tinka visų tipų odai. Ją atlikti galima veido, kaklo ir kitose kūno srityse, jei pastebėjote, kad jūsų oda suglebusi, prarado elastingumą ir natūralią spalvą.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto? Kada pamatysiu rezultatus?

Dažniausiai geriausi rezultatai pasiekiami po 3-6 procedūrų, kurias reikėtų atlikti kas mėnesį. Tačiau tiksliai nustatyti reikiamą procedūrų skaičių galima tik konsultacijos metu specialistui apžiūrėjus jūsų odos struktūrą ir būklę.
Kadangi procedūros metu aktyviai skatinama kolageno gamyba, pirmuosius vektorinio liftingo rezultatus galite pamatyti jau po pirmos procedūros.

Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Norint ilgai išlaikyti pasiektą rezultatą, rekomenduojama atlikti palaikomąsias procedūras 1 arba 2 kartus per metus.

Kokia procedūros trukmė?

Paprastai procedūra trunka 30-60 minučių.

Ar atlikus procedūrą galima iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip. Vektorinio liftingo procedūra ypatinga tuo, kad atstatomojo laikotarpio nėra – galite iškart grįžti prie kasdieninės veiklos.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Veiktorinis liftingas – neskausminga, švelni procedūra. Antgalis maloniai vėsina odos paviršių nesukeldamas jokių nemalonių pojūčių. Daugeliui pacientų oda tik šiek tiek parausta, todėl rekomenduojama odą patepti raminančiu kremu.

"Vieta, kur vyksta stebuklai! Jauki studija, šiltas bendravimas, profesionalus požiūris ir svarbiausia realiai matomi rezultatai. Ačiū už nuoširdų dėmesį, rūpestį! Klestėkit ir toliau!"

- Rasa Šimanauskaitė
Simona Dainė

"Prieš pat Kalėdas laimėjau vektorinio liftingo procedūrą. Man labai pasisekė  Šios procedūros nauda matoma iš kart po jos. Veido oda švytinti, švelni, lygi. Atrodo, kad pajaunėjai keliais metais. Tikrai verta darytis, rekomenduoju. Tikrai kartosiu. Ačiū už malonų priėmimą bei pačią procedūrą. Šauni studija ir žmonės dirbantys joje! Sėkmės "

- Simona Dainė