Microneedling procedūra su XCellarisPro

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Pagrindiniai procedūros privalumai naudojant XCellarisPro įrangą:

Minimalios invazijos pagalba, sukurdama mikroskopinius pažeidimus, Microneedling procedūra skatina naujo kolageno gamybą: sumažėja raukšlės, randai, strijos, hiperpigmentacija, gerėja odos elastingumas ir tekstūra, taip pat mažėja poros ir gerėja aktyviųjų ingredientų absorbcija.

Kokie tyrimai patvirtina Microneedling su XCellarisPro įrangos efektyvumą ir saugumą?

Oxford Academic, ResearchGate ir kt. tyrimai patvirtina Microneedling procedūros efektyvumą ir saugumą naudojant XCellarisPro įrangą. Vienas iš tyrimų parodė, kad po keturių Microneedling seansų, atliekamų kas mėnesį, kolageno ir elastino lygis odoje po šešių mėnesių padidėjo net 400%. Ši procedūra laikoma saugia visiems odos tipams, nes nenaudoja šilumos, todėl nekyla rizika dėl pigmentacijos. Šaltinis: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18349665/

Kokie aktyvūs ingredientai naudojami atliekant procedūrą?

Procedūros metu naudojami ingredientai parenkami atsižvelgiant į norimus rezultatus ir indikacijas. Standartinis protokolas apima specialiai Microneedling procedūrai sukurtus Xcellaris PRO produktus, kurių aktyvieji ingredientai efektyviai skatina kolageno ir elastino gamybą, pasiekiant odos atjauninimo efektus. Specialistas atsižvelgia į konkretų odos būklės įvertinimą ir parenka tinkamiausius ingredientus optimaliems rezultatams užtikrinti.

Xcellaris PRO produktų linijos aktyvieji ingredientai:

  1. Copper Tripeptide-1 (CTP): Natūralus peptidas, atkuriantis odos barjerą, remontuojantis pažeistą kolageną, mažinantis uždegimą ir apsaugantis odą nuo UV spindulių bei laisvųjų radikalų.
  2. Matrixyl™ 3000: Unikali peptidų kombinacija, aktyvinanti fibroblastus ir skatinanti naujų, sveikų kolageno bei elastino skaidulų gamybą. Tai didina odos tvirtumą, elastingumą ir gerina jos tekstūrą bei tonusą.
  3. Papildomi natūralūs ingredientai: Aukštos kokybės hialurono rūgštis, vitaminai, antioksidantai ir kiti būtiniausi maistiniai elementai, kurie lemia odos atsigavimą, palaiko odos drėgmės balansą, stangrumą ir užkerta kelią ankstyvam odos pažeidimui.

Xcellaris PRO serija suteikia odai visapusišką priežiūrą, užtikrinant jos atsigavimą ir jaunatviškumą. Produktai pasižymi inovatyvia sudėtimi, efektyviai veikiančia įvairias odos problemas ir palaikančia jos sveiką išvaizdą ir spindesį.

Kitas aktyviųjų ingredientų kompleksas – V-Tech Exosome System – suteikia daugiau išskirtinių privalumų.

V-Tech Exosome System – tai pažangus produktų derinys kosmetikos pramonėje, naudojantis inovacinius mokslinius pasiekimus. Sistema integruoja kelis esminius komponentus odos atkūrimui ir regeneracijai:

  1. Polinukleotidai (20mg/ml ir 1%): Aukštos ir mažos molekulinės masės DNR fragmentai skatina fibroblastų augimą, mažina laisvųjų radikalų žalą, taip užkertant kelią ankstyvam odos senėjimui ir skatinant kolageno sintezę.
  2. Sintetiniai ekzosomai: Efektyviai transportuoja biomimetinius peptidus, mažindami alergines ar uždegimines reakcijas ir užtikrindami maksimalų ingredientų įsisavinimą.
  3. Exosomal Oligopeptide 20 ir Acetyl Decapeptide 3: Regeneraciniai peptidai, aktyvuojantys odos atsinaujinimo procesus, pagerinantys tekstūrą ir išvaizdą.
  4. Augalinės kamieninės ląstelės: Skatina naujų ląstelių augimą, užtikrinant odos jaunatviškumą ir elastingumą.
  5. Acetyl Heptapeptide 9 GOLD CARRIER: Peptidas su koloidinio aukso branduoliu, didinantis kolageno ir elastino gamybą, gerinant odos tvirtumą.
  6. Vario tripeptidas 1 (GHK-Cu): Natūralus vario-peptidų kompleksas, skatinantis žaizdų gijimą ir naujos ekstraląstelinės matricos gamybą.
  7. Natūralūs drėkinamieji komponentai: Polisacharidai iš sraigių gleivių ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis bei alavijas intensyviai drėkina odą, skatina jos minkštumą ir atsigavimą.

V-Tech Exosome System ne tik gerina odos būklę, bet ir užtikrina ilgalaikį, sveikesnės, jaunesnės bei spindinčios odos poveikį, dalyvaudamas jos atjauninimo ir regeneracijos procesuose. Šis novatoriškas produktų kompleksas yra vienas iš pirmaujančių rinkoje, suteikiantis matomus ir ilgalaikius rezultatus.

Kokių rezultatų galima tikėtis po procedūros?

Per pirmąją savaitę po procedūros, pastebimas odos tekstūros pagerėjimas, skaistumas, drėgmės balansas. Didesni pokyčiai, tokie kaip gilių raukšlių ar randų sumažėjimas, pasireiškia po trijų procedūrų kurso.

Kiek ilgai išlieka rezultatai?

Rezultatai yra ilgalaikiai, tačiau nenuolatiniai, kadangi vyksta natūralūs senėjimo procesai bei oda yra nuolat veikiama išorinių veiksnių. Nors Microneedling efektyviai didina kolageno lygį odoje, šis padidėjimas negali išlikti pastovus ilgą laiką be papildomų intervencijų. Reguliarios palaikomosios procedūros bei tinkama odos priežiūra gali padėti išlaikyti ir prailginti rezultatus.

Kokios odos problemos gali būti sprendžiamos naudojant Microneedling?

Microneedling efektyviai kovoja su raukšlėmis, randais, įskaitant randus po aknės,, strijomis, pigmentacija, įskaitant melazmą, ir išryškėjusiomis poromis. Procedūra taip pat padeda efektyviai gydyti odos sausumą ir skatina plaukų augimą tam tikrų rūšių plaukų slinkimo atvejais.

Ar procedūra skausminga ir kokios nuskausminimo priemonės naudojamos?

Procedūra gali sukelti nedidelį diskomfortą, tačiau naudojant vietinį nuskausminamąjį kremą ji tampa komfortabili.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai ar apribojimai po Microneedling procedūros?

Po procedūros, gydomose vietose gali pasireikšti paraudimas, patinimas ir jautrumas. Įprastai simptomaiišnyksta per keletą dienų. Intensyvesnio gydymo atveju gali būti pastebimas stipresnis paraudimas ir reikalingas ilgesnis atsigavimo laikotarpis.

Ar po procedūros gali kilti komplikacijų ir kaip su jomis susidoroti?

Galimos komplikacijos po Microneedling procedūros apima laikiną odos sudirgimą, paraudimą ar infekciją, jeigu po procedūros priežiūra vykdoma netinkamai. Laikymasis tinkamų odos priežiūros nurodymų, pvz., vengimas tiesioginių saulės spindulių ir rekomenduojamų drėkinamųjų bei atkuriamųjų priemonių naudojimas, padės išvengti rizikos.

Kokios Microneedling procedūros kontraindikacijos?

Kontraindikacijos apima aktyvias odos infekcijas, rimtas aknės problemas, lėtines odos ligas, tokias kaip psoriazė ar egzema, polinkį į keloidinius randus ir dabartinį gydymą antikoaguliantais. Ši procedūra taip pat nėra tinkama nėščioms moterims.

Kokias saugumo priemones reikėtų taikyti prieš procedūrą?

Prieš procedūrą, patariama susilaikyti nuo produktų su retinoliu, agresyvių cheminių pilingų bei nuo ilgalaikio poveikio odai ultravioletiniais spinduliais. Pacientams svarbu informuoti specialistą apie visus esamus sveikatos sutrikimus ir vartojamus vaistus, siekiant išvengti galimų rizikų ir norint pasiekti geriausius procedūros rezultatus.

Kokius priežiūros produktus rekomenduojama naudoti po procedūros optimaliam odos atkūrimui?

Po Microneedling procedūros svarbu naudoti raminančias ir atstatančias priemones. Rekomenduojama naudoti kremus ir gelius su alaviju, hialurono rūgštimi ir azijinėmis centelomis, kurie skatina odos drėkinimą ir gijimą. Taip pat, odos apsaugai nuo UV, svarbu naudoti aukštos SPF apsaugos priemones nuo saulės.

Ar galima derinti Microneedling su kitomis odos priežiūros procedūromis?

Norint pasiekti maksimalius rezultatus, Microneedling galima kombinuoti su įvairiomis kitomis procedūromis. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento unikalius odos poreikius, procedūra gali būti pritaikyta naudojant kartu su lazerinėmis procedūromis, cheminiais šveitimais, taip pat su PRP (plazmoterapija). Atsiradus naujai galimybei Microneedling derinti su ekzosomomis (exosomes), žymiai padidėja procedūros efektyvumas, paspartėja gijimo procesas ir pasiekiami itin geri rezultatai. Šis lankstumas derinant procedūras, leidžia pasiekti rezultatus, gerinant odos tekstūrą ir optimizuojant atsigavimą, todėl kiekviena procedūra tampa pritaikyta individualiems kliento poreikiams.

Kas yra egzosomos? Kokia jų reikšmė estetinėje kosmetologijoje?

Egzosomos yra labai mažos membraninės pūslelės, veikiančios kaip tarpininkai ląstelių komunikacijoje. Jos perneša baltymus, nukleorūgštis ir lipidus, iš vienos ląstelės į kitą. Estetinėje medicinoje, egzosomos vis dažniau naudojamos kaip natūrali ir saugi priemonė stimuliuojanti odos regeneraciją, kolageno sintezę, mažinanti uždegimą bei gerinanti odos hidraciją bei elastingumą. Egzosomas derinant su Microneedling procedūra, akivaizdžiai pagerėja odos tekstūra, sumažėja raukšlės, pigmentacija, raudonis. Susitelkiant į senėjimo priežastis ląsteliniu lygiu, egzosomų terapija siūlo ilgalaikius rezultatus, skatinant nuolatinį odos kokybės gerinimą. Pastaruoju metu egzosomos yra intensyviai tyrinėjamos medicinos srityje dėl jų potencialo, kaip naujos gydymo formos įvairioms ligoms.

Kokius rezultatus Microneedling parodė gydant plaukų slinkimą ir skatinant jų augimą?

Microneedling procedūra yra efektyvi gydant tokias plaukų slinkimo rūšis kaip androgeninė alopecija ir alopecija areata. Ji skatina kraujotaką ir aktyvina folikulus, skatindama naujų, tankesnių ir sveikesnių plaukų augimą. Microneedling derinant su PRP arba minoksidilu, sustiprinamas šių terapijų poveikis, padidindamas efektyvumas ir pagreitinamas rezultatų pasiekimas.