Geriausios dovanos – dovanos sau

Vienas geriausių dalykų per šventes – tai dovanojimas! Nesvarbu, ar dovanos mažos ar didelės, svarbiausia savo artimiesiems parodyti, kokie svarbūs jie yra. Na, turbūt dovanų sąrašas jau paruoštas, tačiau ar tikrai nieko nepamiršote? Savęs?

Žiema jau įsisiautėjo, Kalėdų laukimo jausmas jau taip pat užkariauja mūsų širdis – taigi pats metas pasilepinti dovanomis, kurios suteiks ramybės ir pasitikėjimo savimi. 

Siūlome keturias, mūsų manymu, geriausias dovanas SAU Kalėdų proga:

Kūno modeliavimo smūgis

Norite sau padovanoti dovaną, kuri padės susidoroti su sočių šventinių vakarienių padariniais? Taip, sporto klubo abonementas yra labai veiksminga dovana sau, tačiau mes žinome kaip atrodo sporto salės po Naujų metų, kai visi sau pasižada „kitais metais sportuoti ir būti sveikesniais“ – vietos ant bėgimo takelio teks laukti pusvalandį…

Taigi, jei ieškote smūginės procedūros, kuri papildys Jūsų sporto rutiną – kūno modeliavimas yra tai ko jūs ieškote! Venus Legacy procedūrų metu yra naudojami radijo dažniai, kurie šildo poodinį sluoksnį, o tuo pačiu naudojamas siurbimas su VariPulse technologija, kuris užtikrins, kad procedūra bus patogi, o aparato skleidžiama energija įsiskverbs dar giliau. Drauge šie du veiksniai mažina celiulitą bei odos nelygumus – taip padėdami sustangrinti kūną probleminėse zonose, kurias tik sportu padailinti yra gana sudėtinga.

Jokio streso per šventes

Šventės yra puikus metas poilsiauti ir atsipalaiduoti, tačiau ką daryti, kai nuolatos jaučiame stresą būdami pačių savo kūne. Aknės sukeliami spuogeliai yra viena dažniausių odos problemų pasaulyje, tačiau vis tiek dažnai galvojame, kad esame vieninteliai, kurie turi spuogelių, randelių ir kitų odos nelygumų…

Taigi pats metas pailsėti nuo visų šių minčių ir streso – padovanokite sau skaisčią odą. Aknės spuogelių gydymas su Elos technologija, kurios metu kombinuojami radijo dažniai su ultravioletiniais spinduliais, užtikrina, jog būtų pasiekti ne tik matomi rezultatai, bet ir išgydoma aknės priežastis. Na, o jei jaudinatės dėl aknės spuogų paliktų randelių, net ir kai pati aknės bakterija jau yra sunaikinta – išbandykite randų šalinimą su Sublative technologija. Šis metodas, kurio efektyvumas ir pranašumas įrodytas tyrimais padės jums ir vėl be jokių rūpesčių džiaugtis savo švelnia ir glotnia oda!

Žiemai atspari oda

Žiemiškas oras nėra pats tinkamiausias jūsų odai. Nuo šalto vėjo lauke, o namuose ar ofise išsausėjusio nuo šildymo oro – oda gali atrodyti šiurkšti ir tapti jautresne nei įprastai įvairiems dirginimams, pavyzdžiui skutimui ar depiliacijai vašku ar cukrumi. 

Visur esantis sniegas dar labiau atspindi UV šviesą, tačiau šaltu oru mes linkę naudoti mažiau apsaugos nuo UV spinduliuotės, nors ir būname saulėje tiek pat kiek šiltuoju metų laiku, o tai didina saulės sukeliamą žalą jūsų odai.

Nepasiduokite žiemos sukeliamiems nepatogumams ir išbandykite veido odos stangrinimą su Venus Legacy. Ši švelni šildomojo poveikio procedūra natūraliai paspartina kolageno ir elastino gamybą, bei užtikrina akivaizdžiai matomus rezultatus – glotni ir stangri oda. 

Visgi, žiema nėra jau tokia bloga – tai puikus metas atlikti plaukų šalinimo procedūras lazeriu, o rezultatais galėsite džiaugtis ir vasarą!

Tinkamiausios odos priežiūros procedūros Jums

Pasilepinkite BŪTENT JUMS pritaikyta odos priežiūra. Riebi oda, išsiplėtusios odos poros, hormonų kaita – taip, tai problemos, su kuriomis dauguma iš mūsų susiduria, tačiau svarbu suprasti, jog nėra dviejų žmonių, kurie turėtų tokią pačią odą ir tokias pačias problemas. Tai reiškia, kad procedūros ar priemonės, kurios tinka vienam, gali net pakenkti kitam. Šventinis laikotarpis yra puikus metas sau pasidovanoti vizitą pas tikrą odos specialistą, kuris jums parinks tinkamiausią gydymą ir priemones. 

Pradėkite šventes jau šiandien susisiekę su „Skinny“ specialistais!