Straipsniai

Kodėl yra būtinas giluminis odos valymas?

Kodėl yra būtinas giluminis odos valymas?

Veido oda yra labiausiai matoma mūsų kūno dalis, o taip pat – reikalaujanti išskirtinės priežiūros bei dėmesio. Kasdien žmogaus odą „puola“ įvairūs neigiami veiksniai: stresas, netinkama mityba, pasyvus gyvenimo būdas, rūkymas bei alkoholis.

Veiksmingiausias būdas, padedantis susigrąžint taip geidžiamą stangrią odą

Neišvengiami senėjimo požymiai – ne tik besiformuojančios raukšlės, bet ir stangrumą praradusi oda. Suglebusi oda gali varginti ir staigiai sumažėjus kūno svoriui.

Ruošiame veido odą vasarai

Aknės kamuojama veido oda ilgainiui gali tapti randuota. Skirtingai nei daugelis mano, tai ne tik paauglių problema – neretai nuo randų, likusių po aknės, kenčia ir suaugusios moterys bei vyrai. Mažiausi odos defektai gali sukelti diskomfortą. Artėjant vasarai norisi paruošti odą taip, kad nereikėtų jos slėpti.

Procedūra, sugrąžinanti jauną ir švytinčią odą

Vis dažnesnė problema, užklumpanti įvairaus amžiaus moteris – nualinta veido oda, kuriai reikalinga skubi pagalba ir kruopšti, atsakinga priežiūra.

Viskas, ką reikia žinoti apie plaukų šalinimą Aleksandrito lazeriu

Plaukų šalinimas lazeriu – įvairiais mitais apipinta procedūra. Ar veiks? Ar skauda? Kas tai? Naujausios pažangios technologijos.

Kaip pasirinkti: kūno formavimas ar odos stangrinimas?

Odos stangrinimo ir kūno formavimo procedūros yra skirtos jūsų figūros liekninimui ir puoselėjimui, tačiau abi šios procedūros duoda skirtingus rezultatus.
Visa tiesa apie lazerius

Visa tiesa apie lazerius: „Ne viską padaro aparatai, reikia ir mūsų pastangų“

Grožio klinikos įkūrėja Zinaida Raškauskienė neslepia: visa tiesa apie lazeriu atliekamas procedūras nudžiugins ne visus.
Straipsniui apie riebala

Celiulitas ir lokalizuotos riebalų sankaupos

Kūno riebalai ir celiulitas – kas tai? Celiulitas moterų ir vyrų atveju. Lokalinės riebalų sankaupos ir kaip kovoti su riebalų pertekliumi?

5 natūralūs plaukelių šalinimo būdai, apie kuriuos dar negirdėjote

Internete galima rasti informacijos apie viską, deja, ji ne visada patikima. Depiliacija - viena labiausiai mitais apipintų grožio procedūrų.