Straipsniai

TOP 2021 metų sezoninės procedūros

Pristatome populiariausias sezonines estetines procedūras, likusiems 2021 metams - ar galite patikėti, kad jau praėjo pusė metų?? 

Kaip išvengti fotosenėjimo?

Ankstyvas odos senėjimas, spalvos pasikeitimas, pigmentinės dėmės - tai saulės padaroma žala.  Žinoma, nėra to, ko nebūtų galima ištaisyti!

3 pagrindiniai mitai apie strijas

Strijos tik moterų rūpestis? Tai tik pirmasis iš daugelio mitų, susijusių su šiuo dažniausiai neteisingai suprantamu odos pokyčiu!

Esate 40-50 metų? Patarimai, kaip kovoti su senėjimo požymiais Jums!

Kiekvienas, sulaukęs 40-ties ar 50-tiems, pradeda matyti odos senėjimo požymius. Tai visiškai natūralu, bet ar neišvengiama? 

Kolagenas Jūsų odai: viskas, ką svarbu žinoti

Kolagenas yra vienas iš pagrindinių mūsų kūno statybinių elementų. Kokios priemonės iš tikrųjų yra veiksmingos, kai jo pradeda trūkti?

Ilgus metus blogai miegate? Galbūt Jums – bruksizmas?

Išbandėte daugybę gudrybių, bet miego kokybės taip ir nepagerėjo? Botokso injekcijos - gali būti būtent ta išeitis, kurios ieškote!

Mūsų pačių kraujas – puikios odos paslaptis?

Kai atrodo, tik neseniai išmokome nebijoti adatų, grožio specialistai pristato naują būdą, kaip išlaikyti tobulą odos būklę!

Lipolitikai – tiesa ir mitai

Vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų pasiekti norimą kūną - lipolitikų injekcijos. Sužinokite visą tiesą ir mitus apie tai!

Kaip pagreitinti limfotaką po neinvazinių kūno formavimo procedūrų?

Sureguliavus limfinę sistemą, galima lengviau atsikratyti celiulito ar nepageidaujamų papildomų kilogramų.