NOON Triple MCH elektroporacija

Kaina: 129€
Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Mezoterapija be ądatų! Sparčiai tobulėjančių technologijų pagalba, NOON Aesthetics pristato naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūrą, kuri yra itin saugi, nesukelia jokio šalutinio poveikio ar skausmo pojūčio ir leidžia veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%! NOON Triple MCH – tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio poveikio naujos kartos veikliųjų medžiagų įvedimo į odos ląsteles technologija. Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be ądatų ar chirurginių intervencijų! Ši inovatyvi elektroporacijos procedūra ir jos metu įvedamų medžiagų kiekis lenkia klasikinės adatinės mezoterapijos procedūras.

Kaip tai veikia?

Įdomus procesas – veikliųjų medžiagų kelionė į odos gelmes! Tai priklauso nuo įvairių faktorių, pvz., medžiagos savybių ir odos būklės. Svarbiausia – temperatūros kontrolė. Norint pristabdyti porų užsikimšimą, reikia šildyti, o kad medžiagos patektų giliau – reikia atvėsinti. Šilumos pagalba prisidedama prie ląstelių atsistatymo, užtikrinant, kad medžiagos efektyviai patektų į odos gilumą!

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

NOON Triple MCH – tai inovatyvi technologija, kurią NOON Aesthetics pristatė 2018 metų pradžioje. NOON Aesthetics tiki, kad kompetetingi profesionalai, pirmaujančios pramonės naujovės ir technologijos lemia įmonės gaminamų produktų kokybę, kurių dėka pasiekiami įspūdingi rezultatai. Įmonė sėkmingai kuria ir vysto unikalius ir veiksmingus odos priežiūros produktus, bei medicininės estetikos įrangą, tuo pačiu užtikrindami aukščiausią produktų kokybę viso gamybos proceso metu. 

Klasikinė ir dažniausiai naudojama įranga kosmetologinėse elektroporacijos procedūrose neturi temperatūros kontrolės ar galimybės reguliuoti elektrinių impulsų dažnį, o medžiagų įvedimo į odos ląsteles efektyvumas nesiekia net 40%. Būtent tuo yra unikali NOON Triple MCH – technologija apjungia elektroporacijos, šalčio ir šilumos terapijos metodus ir užtikrina sėkmingą bei 80% efektyvesnį medžiagų įvedimą. Ši inovatyvi medžiagų įvedimo sistema tampa lyderė kosmetologijos srityje ir yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikro-adatinė mezoterapija.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra, priklausomai nuo odos problemų ir pasirinkto kurso, trunka nuo 40 iki 80 minučių.

Kada pamatysiu rezultatus?

Elektroporacija padidina ląstelių membranų pralaidumą daugiau nei 400 kartų, o veikliųjų medžiagų poveikį iki kelių tūkstančių kartų, todėl procedūros rezultatai pastebimi iš karto po procedūros.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Procedūra specialaus pasiruošimo nereikalauja.

Ar tai – skausminga?

Procedūra visiškai neskausminga – galite mėgautis procesu bei džiaugtis įspūdingais rezultatais.

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Procedūra neturi jokio pašalinio poveikio. Būtent galimybė pasiekti efektyviausius rezultatus be odos paraudimo, sudirginimo, deginimo jausmo ar kitų nemalonių pojūčių,  išskiria NOON Aesthetics sistemą iš kitų procedūrų. 

Kokiais atvejais NOON Triple MCH procedūros atlikti nerekomenduojama?

Procedūros atlikti nerekomenduotina, jeigu:

  • Esate besilaukianti ar krūtimi maitinanti moteris
  • Sergate kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz. epilepsija)
  • Esate po operacijos ar kitos chirurginės intervencijos

 

Po procedūros rekomenduojame: