Jauninanti antioksidacinė procedūra

Kaina: 65€
Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Raukšlės ant veido Jums suteikia nepatogumą? Norite, kad veidas vėl spindėtų ir atrodytų švytintis? Jūs galite atjauninti savo odą ir vėl pasitikėti savimi – daugiau jokių erzinančių raukšlių po šios nanotechnologijomis pagrįstos procedūros!

Kaip tai veikia?

Procedūros metu naudojamas unikalus vitamino C serumas, kurio sudėtyje galima rasti tokias veiklias medžiagas kaip vitaminą C, hialurono rūgštį, šilkmedžio ekstraktą, pantenolį. Pats serumas maišomas su askorbo rūgšties priedu. Šis pilingas ypatingas ir efektingas tuo, kad  yra pagamintas nanotechnologijų pagrindu – visos veikliosios medžiagos serume patalpintos į nano liposomas. Tokiu būdu preparatas nesunkiai pasiekia reikiamą odos sluoksnį ir gylį, o tai, naudojant klasikines technologijas, yra neįmanoma.

Kuo yra naudingos serume naudojamos medžiagos?

Pirmiausia, vitaminas C saugo nuo oksidacijos, laisvųjų radikalų susidarymo, dalyvauja kolageno sintezėje, mažina raukšles. Pilingo sudėtyje taip pat yra ferulo rūgšties (12%), kuri randama daugelyje augalų. Ši rūgštis – ypač stiprus antioksidantas, atitolinantis senėjimo procesus bei mažinantis jų pasekmes. Šilkmedžio ekstraktas ir pantenolis apsaugo nuo saulės spindulių poveikio bei odos pažeidimų.

Kada procedūra rekomenduojama?

Procedūra rekomenduojama kai veido oda yra nualinta aknės, dėmių nuo saulės arba joje matomi pokyčiai, susiję su priešlaikiniu odos senėjimu (fotosenėjimu) arba amžiumi (chronosenėjimu).

Kokių rezultatų pasiekia procedūra?

Efektyvaus serumo pagalba Jūsų odos ląstelės atsinaujins, sumažės raukšlių ir įvairių uždegimų rizika. Bus matomi odos spalvos pokyčiai – veidas bus skaistesnis, o tonai – vienodi. Sustiprės natūralūs odos apsauginiai faktoriai.

Kas atliekama procedūros metu?

Pirmas žingsnis – demakiažas, kurio metu pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos. Vėliau kelioms minutėms užtepami 1 – 2 sluoksniai rūgštinio pilingo. Jo nenuplovus veidas tepamas drėkinamuoju vitamino C serumu, sumaišytu su gryno vitamino C milteliais, ir masažuojamas kol pilnai įsigeria. Visi sluoksniai nuplaunami vandeniu. Galiausiai, įmasažuojamas vitamino C ampulės turinys arba užtepamas kremas su vitaminu C.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra įprastai trunka maždaug 40min.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip, galite iškart grįžti prie įprastų kasdienių veiklų. Svarbu saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl 2-3 savaites po procedūros rekomenduojame tepti veido odą apsauginiu nuo UVA/UVB spindulių kremu.

Ar procedūra skausminga? Ko galiu tikėtis?

Procedūra nėra skausminga – labiau atpalaiduojanti – veikliosios medžiagos švelniai įmasažuojamos į odą. Neišsigąskite, jei pajusite lengvą dilgčiojimą – tai laikinas pojūtis, kurį sukelia pilingo sudėtyje esanti ferulo rūgštis, atitolinanti senėjimo procesus.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Taip, galima atlikti keletą procedūrų vieną po kitos – net rekomenduotina. Jauninančią antioksidacinę procedūrą galima derinti ir su mezoterapija, mikroadatine terapija, vektoriniu liftingu. Tačiau, žinoma, visų procedūrų suderinamumą reikia aptarti su jus prižiūrinčiu gydytoju ir stebėti odos reakcijas.

Ar procedūra yra saugi?

Taip, ši nanotechnologijomis pagrįsta procedūra yra visiškai saugi – ypač naudingos ir kruopščiai būtent jūsų odai parinktos veikliosios medžiagos greitai ir lengvai pasiekia reikiamą odos sluoksnį ir tiesiogiai veikia esamą problemą. Procedūrai naudojami paviršiniai gelinės konsistencijos pilingai, kurių skvarba gali būti saugiai kontroliuojama procedūros metu – taip išvengiama didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos, kuri galėtų sukelti sudirgimą ar kitas pašalines odos reakcijas.

Po procedūros rekomenduojame: