Veido valymas rūgštiniais pilingais

Kaina: 59€
Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Tradiciniai šveitikliai itin staigiai mažina arba didina odos pH.

Rūgštinis šveitiklis (pilingas) – tai ypač efektyvi priemonė odos ląstelių atsinaujinimui, jaunatvinių spuogų gydymui, randelių, atsiradusių nuo spuogų, naikinimui, veido odos valymo procedūroms, odos tekstūros išlyginimui bei regeneracijai skatinti.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

SESDERMA preparatai skirti spręsti įvairias odos problemas, apsaugoti odą nuo kenksmingų išorinės aplinkos faktorių. Preparatų liniją sudaro įvairūs serumai, fluidai, kremai, purškikliai, kaukės ir t.t. 

2010 metais SESDERMA buvo pirmieji, kosmetologijos pasauliui pasiūlę nanotechnologijų pagalba sukurtas priemones, kuriose veikliosios medžiagos yra patalpintos į nanosomas. Šia unikalia technologija pagaminti preparatai, skirti odos, plaukų ir nagų priežiūrai, leidžia veikliosioms medžiagoms pasiekti reikiamą odos sluoksnį ar gylį, kas anksčiau buvo neįmanoma.

Kaip tai veikia?

Šių šveitiklių sudėtyje yra veikliosios medžiagos patalpintos į nanosomas, kurios greitai įsiskverbia į odą bei palaipsniui suteikia keratolitinį ir keratoreguliuojamąjį poveikį. Cheminiai šveitimai sukelia mažiau sudirginimų ir yra geriau toleruojami nei alfa-hidroksi rūgštys, tinka žmonėms, turintiems jautrią odą, nesukelia jautrumo saulės spinduliams, netgi turi apsaugą nuo jų. Tokie pilingai pasižymi sekančiomis savybėmis ir poveikiu odai:

– Padeda kovoti su visais senėjimo požymiais;
– Turi antioksidacinių savybių;
– Padeda sureguliuoti odos riebalų lygį;
– Suteikia odai matinį atspalvį;
– Padeda išvalyti ir sutraukti odos poras;
– Nuvalo odą;
– Efektyviai veikia retencinius ir uždegiminius aknės (spuogų) sukeliamus odos pažeidimus;
– Turi drėkinamųjų savybių.

Ar ši procedūra man tinka?

Pilingai tinkami visiems odos tipams nuo jautrios iki normalios, pasižymi sripriu jauninančiu “anti-aging” efektu. Juos galima atlikti visais metų laikais. Cheminius šveitimus galima atlikti kaip atskirą procedūrą arba derinti su kitomis estetinės medicininės kosmetologijos procedūromis: mezoterapija (mezopilingu), užpildais, botulino toksino injekcijomis. Tai puikus, odą tobulinantis sprendimas.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto? Kada pamatysiu rezultatus?

Matomi rezultatai gali būti pasiekiami jau po pirmos procedūros arba tik po ilgesnio procedūrų kurso, priklausomai nuo odos būklės bei problemiškumo. Odos drėkinimas rūgštiniu pilingu suteikia ypatingo skaistumo, todėl šie rezultatai bus jaučiami jau po pirmosios procedūros. Kai procedūra yra siekiama sumažinti gilias raukšles ar panaikinti pigmentines dėmes – gali prireikti kelių mėnesių procedūrų kurso, o jeigu odos būklė yra išties bloga – gali prireikti ir 6-8 procedūrų.
Norint sulaukti greitesnių ir efektyvesnių rezultatų, svarbu pasirinkti tinkamą odos priežiūrą namuose. Atliekant rūgštinius šveitimus labai svarbu, kad specialistas parinktų tinkamus kasdienės odos priežiūros produktus. Tai svarbu ne tik dėl geresnio rezultato, bet ir siekiant išvengti odos pažeidimų ir sujautrėjimo.

Kokia procedūros trukmė?

Trukmė 20-60 minučių.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Priklausomai nuo procedūros eigos ir toleravimo, naudojamos pilingo koncentracijos, procedūros metu ar po jos gali atsirasti nežymus paraudimas, laikinas odos sausumas, paviršinis pleiskanojimas. Šie požymiai dingsta 3 dienų laikotarpyje. Prie įprastinės veiklos galima grįžti iš karto po procedūros.

Procedūros, naudojant rūgštis, negalima atlikti šiais atvejais:

– Yra pasireiškusi pūslelinė;
– Yra odos pažeidimo požymių;
– Nesenai atliktos veido chirurginės operacijos (mažiau nei prieš 2 savaites);
– Esant keloidiniams randams;
– Nėščioms ir maitinančioms moterims.
 

Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Po procedūros neprausti ir neliesti veido, nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos 12 val. po procedūros, 2 savaites po procedūros negalima kaitintis UV spinduliuose.

Po procedūros rekomenduojame: 

"Nuostabi klinika! Labai ačiū Zinaidai už rūgštinius veido valymus bei randelių lyginimą likus po spuogų. Veido oda tikrai pasikeitė! Darbo rezultatai atitiko mano lūkesčius:)"

 

- Aura Augustanaviciute