Privatumo Politika

Privatumo politika:

BALTIJOS ESTETIKOS CENTRAS | SKINNY.LT

Asmens duomenų naudojimas

Baltijos estetikos centrui (BEC) labai svarbi Jūsų privatumo apsauga. Perskaitykite privatumo politikos (PP) sąlygas prieš naudodamiesi šia svetine. Jei Jus nesutinkate su PP sąlygomis, rekomenduojame nesinaudoti internetine svetaine «Skinny.lt».

Privatumo politika

Internetinėje svetainėje «Skinny.lt» pateikiama informacija apie paslaugas, kainas, naudojamas technologijas, publikuojami straipsniai, vaizdinė bei kita, susijusi su BEC veikla medžiaga. Svetainėje «Skinny.lt» nereikalaujama asmens duomenų išskyrus atvejus, kai nemokamų konsultacijų gavimui Jus dominančiais klausimais arba paslaugoms užpildote formą «Gauti konsultaciją». Pateikiama asmeninė informacija, įskaitant vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą BEC tvarkoma ir įmonės darbuotojų ir/ar automatiškai. BEC siekia tvarkyti asmens duomenys kuo saugiau ir veiksmingiau. Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami ar kitaip skelbiami ne BEC veiklos vykdymo tikslais. Prašome atkreipti dėmesį, kad BEC renka informaciją apie Jūsų veiksmus, atliekamus interneto svetainėje «Skinny.lt», ir tai gali būti naudojama planuojant, kuriant ir įgyvendinant BEC rinkodaros kompanijas, taip pat vykdant įmonės verslo plėtrą. Jūsų asmens duomenų naudojimas paremtas Jūsų sutikimu. Jūsų apsilankymą internetinėje svetainėje «Skinny.lt» suvokiame kaip sutikimą ir pritarimą PP sąlygoms.

Asmens duomenų rinkimo tikslas – paslaugų pardavimas ir suteikimas. Darbuotojų apdoroti duomenys laikomi saugiose patalpose ir prieinami tik įgaliotiems asmenims. Automatiškai arba kompiuteriu apdoroti duomenys apsaugoti saugumo programomis ir prieinami tik įgaliotiems darbuotojams.

 

Plačiau skaitykite dokumentuose, kuriuos galite parsisiųsti paspaudžiant šias nuorodąs:

AD_TAISYKLES.PDF

DUOMENU_SUBJEKTO_TEISIU_IGYVENDINIMO_TAISYKLES.PDF