Odos atjauninimas su ELOS™ technologija

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Odos atjauninimo technologija – jaunystė su ELOS!

Susigrąžinti jaunystę be plastinių operacijų įmanoma. ELOS technologija padeda ne tik sustabdyti senėjimo procesą, bet ir atjaunėti. Unikali dviejų energijų sąveika skatina natūralius atkuriamuosius procesus odos audiniuose: oda tampa elastinga, stangri, lygėja jos splava bei tekstūra, pamažu išnyksta raukšlės ir pigmentinės dėmės.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Procedūrai atlikti naudojama ELOS – pirma ir vienintelė technologija, naudojanti kombinuotą radijo dažnių ir šviesos energiją, kuri skatina natūralų ląstelių atnaujinimą taip saugiai šalindama odos trūkumus: senėjimo ir pigmentines dėmes.

Kaip tai veikia?

ELOS technologija naudoja kombinuotą energiją, kurios metu veikiami gilieji odos sluoksniai. Kitaip nei frakcinis odos atjauninimas, veikiantis tik paviršinius odos sluoksnius, odos atjauninimas su ELOS technologija prasiskverbia į odos sluoksnius, esančius 8 mm gylyje. Organizmas, veikiamas šių energijų, pradeda aktyviai gaminti kolageną ir elastiną. Kologenas užtikrina odos stangrumą, o elastinas atkuria odos audinius ir padeda efektyviai bei saugiai pašalinti raukšles, pigmentinius darinius: strazdanas, saulės ir senėjimo dėmes, ir atkuria odos audinius.

Kokiose kūno vietose atliekamas odos atjauninimas ELOS technologija?

Odos atjauninimo procedūra atliekama veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse.

Ar ši procedūra man tinka?

Odos atjauninimas su ELOS technologija tinka daugeliui odos tipų, tačiau pirmojo vizito metu jus apžiūrės specialistas ir patikslins, kokios procedūros yra jums tinkamiausios.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Procedūrų skaičius priklauso nuo jūsų odos būklės ir struktūros. Dažniausiai kursą sudaro 3-5 procedūros darant 3-4 savaičių pertraukas. Jums tereikia susitarti dėl konsultacijos, kurios metu specialistas nustatys efektyviausią atjauninimo procedūrą ir sudarys asmeninį gydymo planą.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Odos būklės pagerėjimas paprastai matomas praėjus dviems savaitėms po pirmos procedūros, o po kelių procedūrų pagerėja odos struktūra. Ji tampa skaistesnė, šviesesnė ir elastingesnė, lygėja odos spalva bei tekstūra.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Baigus pilną odos atjauninimo kursą rekomenduojama atlikti vieną palaikomąją procedūrą kas pusę metų, kuri padės ilgai išlaikyti pasiektą rezultatą.

Kokia procedūros trukmė?

Vidutiniškai procedūra trunka 20-30 minučių.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip, tai procedūra, po kurios dauguma klientų grįžta prie įprastos rutinos. Neišsigąskite, jei kelias valandas jausite šilumą ar oda bus šiek tiek paraudusi – tai visiškai normalu.

Oksana Pikul-Jasaitiene

"Labai veiksminga! Ismeginau ir likau suzaveta! Tikrai rekomenduoju!"

- Oksana Pikul-Jasaitiene

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Odos atjauninimo procedūra nėra švelni, tačiau atliekama be nuskausminimo. Gydymo metu išlaikoma pusiausvyra tarp paciento jautrumo ir komforto lygio. Procedūros metu oda lokaliai atvėsinama iki 5 laipsnių ir yra veikiama optinės bei radijo dažnio energijos, kurią pacientai apibūdina kaip „karštą gnybimą“. Tačiau jis netrunka nė sekundės. Po procedūros taip pat galite jausti šilumą, „karštą pūtimą iš vidaus“.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Taip, procedūras galima derinti – tai leidžia pasiekti maksimalius rezultatus. Odos atjauninimo procedūrą galite derinti su vektorinio liftingo procedūra.

Ar procedūra saugi?

Taip, procedūra visiškai saugi. Kiekvieno impulso metu oda atvėsinama iki 5 °C, matuojami jos temperatūros ir varžos pokyčiai. O gydytojas stebi, kaip oda reaguoja į procedūrą ir pagal tai gali keisti radijo dažnio bei šviesos energijos intensyvumą.

Po procedūros rekomenduojame:

 

Kristina Holland

"Kai po ilgų ieškojimų svajonės virsta realybe, kai randi pradinį "aš", kurį kažkada turėjai, visi komplimentai nuskambėtų banaliai.. Tiesiog AČIŪ technologijoms ir profesionalams, kurie tai daro! Valiooooo!!!!"

- Kristina Holland
Грета Грета

"Tik geriausi atsiliepimai�buvau susidurusi su acne's spuogeliais, atrode neimanoma misija juos panaikinti, kur tik nebuvau, jokia kosmetologija nepadejo, kraujo tyrimai idealus, bet tie spuogeliai (nors ju ir nebuvo daug) nedave man ramybes ir nenorejau uzleisti to reikalo  taigi nusprendziau apsilankyti pas Zinaida, ir ka as galiu pasakyti po proceduros (Spuogu gydymas (aknes) ELOS) oda is to lygumo net blizga � siandien dariausi ir odos atnaujinima su ELOS technologija, nes po acne's liko pedsakai, tokie, kaip pigmentines demeles, ir esu 100% isitikinus, jog ju nebeliks jau po keliu savaiciu, isbandziau ir kapilairu naikinima prie nosies, taigi ju nebera iskarto po proceduros  esu patenkinta aparatine kosmetologija �aciu Zinaida uz tai, kad esi ��"

- Грета Грета