Kaip išvengti ankstyvo odos senėjimo?

Tikriausiai daugelis jau žino, kad saulės spinduliai gali būti kalti net dėl  90% visų matomų ankstyvo odos senėjimo požymių. Tačiau yra daugiau veiksnių, darančių įtaką Jūsų odos būklei, nei kelios dienos praleistos paplūdimyje, nenaudojant kremo nuo saulės.

Žinoma, išeinant iš namų, visada yra svarbu nepamiršti pasirūpinti odos apsauga, visiškai nepriklausomai nuo oro sąlygų, bet ar žinojote, kad uždarose patalpose slypi ne ką mažiau faktorių, kurie prisideda prie Jūsų odos senėjimo? Negalvokite, jog visi odai pavojingi veiksniai tyko tik lauke!

Sužinokite pagrindines ankstyvo senėjimo priežastis bei kaip su jomis kovoti ir galėsite mėgautis ilgai jaunatviška išliekančia oda! 

Ypač svarbu  – oro kokybė patalpoje

Akivaizdu, kad automobilių  išmetamos dujos ir didelė oro tarša kenkia ne tik mūsų organizmui, bet ir odos būklei.  Tačiau, buvimas blogai vėdinamose bei mažai deguonies turinčiose patalpose odos senėjimą skatina ne ką mažiau. Pagrindinės oro taršos patalpose priežastys:

  • Cigarečių dūmai.
  • Dulkės.
  • Lakūs organiniai junginiai arba cheminės medžiagos, tokios kaip stiprų kvapą turintys valikliai, ypač – purškiami kvapai.
  • Oksidai, policikliniai aromatiniai angliavandeniai ir cheminės medžiagos, kurios paprastai atsiranda deginant kurą.

Išsausėjo oda? Ant veido atsirado raukšlių ar pigmentacijos dėmių? Išbėrė? Vertėtų susimąstyti, nes visa tai gali sukelti būtent šios problemos.

Kyla klausimas kaip būtų to išvengti? Imkitės atitinkamų priemonių, bet kuriuo atveju, net jeigu oro kokybė uždarose patalpose ir nėra poros smulkių raukšlių ant kaktos atsiradimo priežastis. Svarbiausia – stenkitės vėdinti ir nuolat gerinti patalpų oro kokybę bei įsitikinkite, kad šildymo ir oro kondicionavimo sistemų filtrai yra reguliariai keičiami. Be to, naujų metų pradžia yra puikus laikas atsikratyti žalingų gyvensenos įpročių, tokių kaip rūkymas, kuris turi daug įtakos siekiant turėti sveiką ir žvilgančią odą.

Žala, apie kurią net nesusimąstome

Šiais laikais kasdienį gyvenimą būtų sunku įsivaizduoti be visur mus supančių šildytuvų ir oro kondicionierių. Deja, kad ir kokie naudingi bei reikalingi jie bebūtų – dėl jų kaltės nuo ryto iki vakaro mus supa sausas oras, kuris turi be galo stiprų poveikį mūsų odos būklei. Bėda ta, kad dažniausiai  apie tai net nesusimąstome. Sausas oras yra vienas iš pagrindinių odos senėjimą skatinančių veiksnių. Būdami šildomuose ir kondicionuojamose patalpose iš savo odos atimame didžiulį kiekį drėgmės, dėl kurios stygiaus oda praranda stangrumą ir jaunatvišką švytėjimą.

Tačiau, ne viskas yra taip blogai, kaip gali atrodyti. Išankstinio odos senėjimo išvengti galima. Geriausias būdas – pastoviai drėkinti ir maitinti odą.

Kai esame apsupti sauso oro, mūsų oda bando apsisaugoti ir išlaikyti savo drėgmės lygį, mažindama naujų ląstelių susidarymą. Tai sukuria storesnį negyvų odos ląstelių sluoksnį, kuris padeda apsaugoti odą, bet taip pat sukelia odos išsausėjimus, iššaukia odos pleiskanojimą bei senėjimą. Šalia viso to, negyvų ląstelių sluoksnis neleidžia tinkamai veikti Jūsų naudojamiems serumams bei kremams.

Kad taip nenutiktų ir nešvaistytumėte veltui savo veido odos priežiūros priemonių, nepamirškite – kiekvieną dieną, tiek ryte, tiek vakare odą reikia gerai nuplauti ir tik tada naudoti veido odos priemones.

Jeigu naudojate anti-senėjimo priemones, įsitikinkite, kad jų sudėtyje yra hialurono rūgšties ir keramidų – tai padės išlaikyti natūralią odos drėgmę. O taip pat – apsvarstykite galimybę įsigyti oro drėkintuvą, jog miegas būtų pertrauka nuo žalingų faktorių, kurios metu oda atsinaujintu ir atsigautu.

Raukšlių bijoti nereikia

Žinodami pagrindines ankstyvo senėjimo priežastis, galite imtis veiksmų, norint to išvengti. Tačiau ką daryti, jeigu ant veido jau susiformavo pirmosios raukšlelės? Koks yra geriausias raukšlių gydymo būdas?

Giluminės veido injekcijos duoda greitą, tačiau laikiną efektą, kuris reguliariai neatliekant korekcijų – dingsta. Tuo tarpu, paviršinės, senėjimą stabdančios, procedūros, kuria ilgalaikį rezultatą.  Svarbiausia – jos atnaujina veido odos ląsteles ir atstato kolageno gamybą.

Jog raukšlelės nebekeltų diskomforto – siūlome išbandyti odos senėjimą stabdančios procedūros su ELOS™ technologija ir vektorinį liftingą su ELOS Sublime technologija. Šių procedūrų metu yra pažadinama kolageno ir elastino gamyba bei skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Taip oda tampa elastinga, stangri, lygėja jos spalva bei tekstūra, pamažu išnyksta raukšlės ir pigmentinės dėmės.

Jeigu veidrodyje pastebėjote raukšleles – nenusiminkite. Jums visada padės Skinny grožio ir estetikos studijoje dirbantys specialistai!

Patikėkite savo grožio rūpesčius mums ir atgaukite pasitikėjimą savimi!