Ankstyvas kaklo odos senėjimas

Oda – tai didžiausias mūsų kūno organas, turintis atlikti daugybę vaidmenų. Ji saugo mus nuo mikrobų ir bakterijų, žalingų aplinkos veiksnių, toksinų patekimo į mūsų organizmą bei yra atsakinga už temperatūros reguliavimą – kai karšta ji mus vėsina, o kai šalta, šilumą sulaiko kūne. Taigi nenuostabu, jog norint sveikos, lygios ir švytinčios odos, turime teisingai ja rūpintis.

Viena kūno sritis, su kuria kovoja daugelis vyrų ir moterų, tai itin subtili kaklo oda. Tai sritis, kurios žmonės linkę dažnai nepastebėti, kol tampa nepatenkinti jos išvaizda. Kaklo oda turėtumėte rūpintis lygiai taip pat, kaip ir veido – kuo ankščiau ir rūpestingiau, jeigu siekiate užkirsti kelią ankstyviems senėjimo požymiams. Kaip reikėtų prižiūrėti kaklo odą ir kodėl kaklas atrodo senstantis daug greičiau nei likusi Jūsų oda? Sužinokite mūsų straipsnyje!

Kodėl atrodo, jog kaklo oda sensta greičiau?

Kaklo oda dažniausiai nekelia problemų nei paauglystėje, nei jaunystėje, dėl to jai skiriama mažai dėmesio. Kadangi kaklo oda yra tokia subtili bei plona, ji mažiau sugeba sulaikyti drėgmės, dėl to, bėgant metams, kaklo oda pradeda sausėti žymiai greičiau. Taip pat, šioje srityje oda turi mažiau riebalinių liaukų. Todėl brandžiame amžiuje kaklo oda viena pirmųjų išduoda, kiek žmogui metų. 

Kita neišvengiama tiesa yra ta, kad bėgant metams, lygiai taip pat, kaip ir mūsų veido, taip ir kaklo  oda tampa vis jautresnė, reikalauja atidesnės priežiūros ir praranda stangrumą, kas nulemia raukšlių atsiradimą. Pagalvokite, kiek kartų kiekvieną dieną sukate galvą, žiūrite aukštyn ar žemyn. Kiekvienas iš šių judesių tampia kaklo odą ir skatina raukšlių atsiradimą.

Kaip to išvengti?

Veiksmų, kurių galite imtis, jog išsaugotumėte ar atgautumėte jaunatvišką kaklo odos išvaizdą, tikrai yra! Pradėkite vadovaudamiesi patarimais, kuriuos Jums gali suteikti Jūsų kosmetologas. Žinoma, kasdien rūpindamiesi savo veido oda, nepamirškite ir kaklo – drėkinkite, naudokite serumą ir priemones, apsaugančias nuo saulės bei mažinančias senėjimą. Tačiau, jeigu kosmetinės priemonės nebegali suteikti norimų rezultatų, susigrąžinti lygią odą visada gali padėti neinvazinės estetinės grožio procedūros. 

Jog kaklo raukšlelės nebekeltų diskomforto – siūlome išbandyti odos atjauninimą su ELOS™ technologija, kuri padeda ne tik sustabdyti senėjimo procesą, bet ir atjaunėti! Tai pirma ir vienintelė technologija, naudojanti kombinuotą radijo dažnių ir šviesos energiją, kurios prasiskverbia į odos sluoksnius, esančius 8 mm gylyje. Organizmas, veikiamas šių energijų, pradeda aktyviai gaminti kolageną ir elastiną. Kologenas užtikrina odos stangrumą, o elastinas atkuria odos audinius ir padeda efektyviai bei saugiai pašalinti raukšles, pigmentinius darinius: strazdanas, saulės ir senėjimo dėmes.

Vektorinis liftingas ELOS Sublime™ – procedūra, sugrąžinanti švytinčią, lygią ir stangrią odą! ELOS Sublime™ aparate naudojama bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė. Technologija patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius ir stimuliuojama kolageno bei elastino veiklą – skatina natūralius atkuriamuosius procesus odos audiniuose. Ši procedūra tinka įdegusiai ar iš prigimties tamsesnei odai. Gydymo metu nepažeidžiamas odos paviršius, todėl procedūra niekaip neapriboja jūsų įprasto gyvenimo.

Turėkite omenyje, jog kaklo odos išvaizda gali tapti nemaloni ir dėl kitų priežasčių. Genetika, svorio padidėjimas ar staigus sumažėjimas turi lygiai taip pat didelę įtaką mūsų kaklo odai. Net jauname amžiuje žmonės pastebi susiformavusias raukšles bei turi „dvigubą smakrą“, atsirandantį dėl laisvos odos ar užsispyrusių poodinių riebalų, kurių dieta ir mankšta nebe atsikratysi. Pastebėjote ankstyvo senėjimo pažymių? Esate pasirengę pastebimai pagerinti kaklo odos išvaizdą? Atvykite į Skinny Estetikos Kliniką, kurioje dirbantys specialistai padės atsisveikinti su šia problema!