4 patarimai, kurie padės pasiekti ilgalaikius rezultatus

Tikriausiai kiekvienas, į estetinį kosmetologijos gydymą investuojantis žmogus, nori būti įsitikinęs siekiamų rezultatų efektyvumu.  “American Society for Dermatologic Surgery’s” tyrimo duomenis, viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės dažnai vengia estetinio gydymo procedūrų yra ne tik aukšta kaina, bet ir norų neatitinkantys rezultatai. Tačiau, kiekvienas turėtume suprasti, kad estetinio gydymo rezultatai nėra amžini. Norint užtikrinti jų kokybę bei efektyvumą, pastangų įdėti turime ir patys. Tam, kad galėtumėte džiaugtis estetinės kosmetologijos procedūromis, pristatome pagrindinius patarimus, kurie ne tik užtikrins gydymo teikiamą naudą, bet ir padės pasiekti ilgalaikius rezultatus.

Patarimas nr. 1: Subalansuota mityba ir sportas 

Pirmiausia, reikėtų žinoti, kad ne visi riebalai yra mūsų priešai. Jog oda būtų lygi ir stangri bei organizmas būtų aprūpintas reikalinga energija – kiekvieno žmogau kūnas privalo turėti tam tikrą kiekį riebalų. Tačiau, atsikratyti blogųjų riebalų pertekliaus gali padėti neinvazinės kūno formavimo, modeliavimo ar kūno riebalų šalinimo procedūros, kurios sušildo po oda esantį sluoksnį, natūraliai paspartina kolageno ir elastino gamybą, įjungią mūsų metabolistinius procesus, gerina odos struktūrą, gydo celiulitą bei tuo pačių mažina riebalų ląsteles. Procedūros dažniausiai atliekamos pilvui, sėdmenims, šlaunims ir rankoms, tinka tiek moterims, tiek vyrams, o bendras šių procedūrų rezultatas – grakščios kūno formos. 

Deja, vien to neužtenka, jeigu siekiate ilgalaikių rezultatų. Norint turėti tobulas kūno linijas, reikia ir Jūsų pačių pastangų ir atliktų namų darbų. Pasiekti rezultatai bus ilgalaikiai tik tuomet, jeigu maitinsitės subalansuotai ir bent minimaliai judėsite (pasivaikščiojimai, baseinas, pilates). Prasta mityba ir fizinio aktyvumo trūkumas tikrai nepadės išlaikyti Jūsų pasiektų rezultatų. Labai svarbu, jog suvartojamų riebalų bei kalorijų kiekis atitiktų Jūsų aktyvumo lygį. Ir dietų laikytis tikrai nereikia! Užtenka atkreipti dėmesį į tai, kokius maisto produktus renkatės. Praturtinkite savo mitybos racioną produktais, kuriuose gausu gerųjų riebalų, pavyzdžiui šviežia žuvimi, avokadais ar riešutais. Žinoma, jeigu norite ne tik sumažinti nepageidaujamų kūno riebalų kiekį, bet ir turėti gražų bei tvirtą kūną, į savo dienotvarkę turite įtraukti reguliarias treniruotes ar veiklas, reikalaujančias daugiau fizinio aktyvumo. 

Patarimas nr. 2: Tinkama odos priežiūra

Bet kuris odos senėjimą stabdantis procesas taip pat nėra amžinas. Tai turi būti nuolatinis procesas, kuris apima tiek procedūras klinikoje, tiek priežiūra namuose. Todėl, tinkama ir kokybiška odos priežiūra po neinvazinių, odos senėjimą stabdančių procedūrų, tokių kaip odos atjauninimas su ELOS™ technologija, yra būtina sąlyga, jeigu norite išlaikyti pasiektus rezultatus bei užkirsti kelią naujų, ankstyvo senėjimo požymių atsiradimui. 

Atlikus odos atjauninimo procedūrą dėl geriausių odos priežiūros produktų, kurie tinka būtent Jums, yra būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Specialistas Jums tikrai nurodys kaip po gydymo procedūros turi būti prižiūrima oda. Todėl, jeigu norite, kad rezultatai džiugintų kuo ilgiau – vadovaukitės gydytojo nurodytomis rekomendacijomis.

Atlikti palaikomąsias neinvazines priežiūros procedūras ir įsigyti aukštos kokybės  odos priežiūros produktus, tam, kad būtų užtikrinti ilgalaikiai gydymo rezultatai, gali atrodyti bauginančiai didelė investicija. Tačiau, tik investuojant dabar, sutaupysite vėliau ir būsite tikri, jog turite tokią išvaizdą, kokios norėjote.  

Patarimas nr. 3: Apsaugos nuo saulės – privaloma

Nenorite, kad pigmentinių dėmių šalinimas su ELOS™ technologija būtų atliktas veltui? Naudokite apsaugą nuo saulės! ELOS™ technologijoje pasitelkiami bipoliniai radijo impulsai ir optinė spinduliuotė skatina ląstelių atsinaujinimą, jų sveika regeneraciją ir padeda melaninui  absorbuoti (sugerti) lazerio spinduliuotės impulsą. Terminis efektas momentaliai įkaitina melaniną, kuris iškart patamsėja, todėl išnyksta odos paviršiuje pasireiškusi pigmentacija. 

Rezultatas – lygus atspalvis bei skaisti ir stangri veido oda. Tačiau, nenaudojant apsaugos nuo UV spindulių, tikimybė, kad rezultatai bus ilgalaikiai – maža. 

Norėdami pasiekti kuo geresnius rezultatus, visada, nepriklausomai nuo orų prognozės ar kiek laiko praleisti lauke, veidui, kaklui ir rankoms naudokite apsaugą nuo saulės. Į kasdienę odos priežiūros rutiną įtraukite tokias priemones, kurios tikrai užtikrintų didelę apsaugą, mažiausiai 30 SPF ir skirkite laiko, kad priemonė galėtų tolygiai ir tinkamai susigerti. O tam, kad išvengtumėte smulkių raukšlių atsiradimo aplink akis, saulėta diena nepamirškite nešioti akinius nuo saulės!

Tikriausiai dažnai, prabudę ryte ir pamatę, kad saulė už lango nešviečia, galvojate, jog odos apsauga nuo kenksmingų spindulių – nereikalinga. Tačiau ar žinojote, kad net labiausiai apsiniaukusiomis dienomis net iki 80 % saulės UV spindulių prasiskverbia per debesis?  Ir visai nesvarbu ar už lango vasara, ar žiema – apsauga nuo kenksmingų UV spindulių tiesiog privaloma!

Patarimas nr. 4: Reguliarios veido procedūros

Mūsų oda yra pagrindinė kūno apsauga nuo išorinių veiksnių, tokių kaip didelė oro tarša, UV spinduliai ar dulkės. Ir jeigu ja tinkamai nesirūpiname, atsiranda raukšlės, išsausėjimai, pigmentinės dėmės ar išbėrimai. Estetinės kosmetologijos procedūros gali padėti pagerinti odos lygumą, sutvarkyti odos atspalvį ar padidinti elastingumą, tačiau šių procedūrų rezultatai nebus tokie veiksmingi, jeigu oda nebus drėkinama. Nors kasdieninis odos valymas pašalina minėtus nešvarumus ir taip odai suteikia galimybę „kvėpuoti”, o aukščiausios kokybės odos priežiūros produktai padeda atgaivinti odą, kartais, norint pilnavertiškai pasirūpinti oda, reikia papildomų priemonių.

Siekiant užtikrinti sveikos odos būklę, siūlome išbandyti transderminę beadatinė mezoterapiją FUSION™. Mezoterapija – tai veiksminga ir paprasta estetinės kosmetologijos procedūra, skirta veido drėgmės balanso atstatymui, stangrinimui ir raukšlių išlyginimui, taip pat tinkanti ir kūnui, norint išgydyti celiulitą. Skinny estetikos klinikoje šios procedūros koncepcija yra paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje. Preparatų sudėtyje yra įvairių preparatų mišiniai: hialurono rūgštis, vitaminai (A, E, C, B, K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S ir kt.), mineralinės medžiagos, kofermentai, peptidai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, lipolitikai, homeopatiniai bei biotechnologijos produktai.Kokteilių sudėtis kiekvienu atveju skiriasi, priklausomai nuo to, kokia problema yra sprendžiama. Veikiant šioms medžiagoms, atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoliftingo poveikis. Kitaip nei kremai, biologiškai aktyvių medžiagų kokteiliai lokaliai yra įvedami į paviršinį odos  sluoksnį.

Kurti naujus įpročius, kartais nėra lengva. Tačiau, kad ir kaip bebūtų mūsų pačių indelis yra būtinas. Bet bent šiek tiek pasistengę nustebsite, kaip pasiekti rezultatai suteiks dar daugiau motyvacijos stengtis. 

Pasiruošę investuoti į estetinės kosmetologijos gydymą? Atvykite į konsultaciją pas Skinny klinikos specialistus, kurie Jums ne tik patars dėl reikalingų procedūrų, bet ir padės pasiekti ilgalaikius rezultatus!