Patarimai vasarai: kaip tinkamai prižiūrėti ir atgaivinti veido odą?

Vasarą norime atrodyti dar gražesni! Švytinti, graži, lygi ir švelni oda yra jaunystės sinonimas. Kiekvienai odos problemai reikia parinkti tinkamą gydymo metodiką.  Bėgant laikui oda sensta, tampa ne tokia stangri ir graži. Lazeri, šviesos terapija, šveitimas, „Elos“ technologijos procedūros, ultragarsas – visi išvardinti metodai sušvelnina padarytą žalą. Kaip tinkamai atsijauninti ir pasiruošti odą vasarai pataria grožio ir estetikos studijos „Skinny“ vadovė Zinaida Raškauskienė.

„Visos norime, kad oda būtų lšvelni ir lygi tarsi šilkas. “Elos” technologija veikia ne tik mūsų epiderminį sluoksnį, bet ir pačią dermą, skatina kolageno regeneraciją – taip atsinaujina odos paviršius. Oda įgauna spindesio, sugrąžina gražią spalvą, Išsiplėtusių porų susitraukimą lemia kolageno sintezė hypodermoje. Poveikis išryškėja po dviejų savaičių ir išlieka iki šešių metų”,- apie moderniausias grožio procedūras pasakoja Z. Raškauskienė

Grožio specialistė atskleidė, kad nelygios odos, išvagotos vidutinio gylio raukšlėmis, būklę pagerina liftingo procedūra. Šis metodas greitai suaktyvina naujų kolageno skaidulų sintezė. Suglebusiai odai gydyti yra naudingi radijo dažnio impulsai. Giliai prasiskverbusi banga sukuria šilumos efektą ir suaktyvina kolageno sintezę. Oda nebūna tokia suglebusi. Poveikis išlieka maždaug šešis metus.

Anot Z. Raškauskienės, kuperozė arba išsiplėtusių kapiliarų gydymas – sunkus, bet įmanomas. Yra keli gydymo budai: lazeriu ir „Elos“ technologijos pagalba. Pirmas metodas – efektyvus, tačiau po procedūrinis laikotarpis – sudėtingas: apie savaitę veidas būna raudonas ir, dažnais atvėjais, klientams tai sukelia didelius nepatogumus. Kitas metodas – „Elos“ technologijos procedūra. Jos metu skleidžiama šviesa, kurios energija yra sugeriama. Ją sugeriant, išskiriamas didelis šilumos kiekis, priverčiantis kraujagysles įkaisti ir susitraukti.

Tiesa, šios procedūros tinka ir vyrams. Veido odos gerinimo, gražinimo, lyginimo, gydymo metodai yra tinkamos abiem lytims.