Pigmentinių dėmių šalinimas Elos™ technologija

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Tai šiuolaikinis metodas, skatinantis natūralų odos atsinaujinimą.

Išryškėję pigmentinės dėmės tarsi išduoda, kokia pavargusi yra oda. Jų atsiradimo priežastys yra įvairiausios: aktyvėjantys senėjimo procesai, ilgalaikis saulės poveikis, kepenų ar kasos ligos, nėštumas ar kontraceptinių tablečių vartojimas. Be to, pigmentinės dėmelės gali būti ir įgimtos. Norintiems išlyginti odos atspalvį ir vėl puikuotis skaisčia oda, rekomenduojamas pigmentinių dėmių šalinimas ELOS™ technologija. Tai šiuolaikinis metodas, skatinantis natūralų odos atsinaujinimą.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

ELOS™ technologijoje pasitelkiami bipoliniai radijo impulsai ir optinė spinduliuotė skatina ląstelių atsinaujinimą, jų sveika regeneraciją ir padeda melaninui  absorbuoti (sugerti) lazerio spinduliuotės impulsą. Terminis efektas momentaliai įkaitina melaniną, kuris iškart patamsėja, todėl išnyksta odos paviršiuje pasireiškusi pigmentacija. 

Kaip tai veikia?

Procedūros metu į ląsteles, kur sutrikusi pigmento gamyba, siunčiami bipoliniai radijo impulsai ir optinė šviesa. Šių dviejų energijų kombinacija įšildo nepageidaujamus darinius. Energija sutelkiama gilesniame odos sluoksnyje (dermoje), kur temperatūros pokyčiai paskatina gijimo ir atkūrimo procesus. Ląstelės atsistato, todėl ne tik mažėja odos atspalvio nelygumai, bet ir gerėja odos tekstūra, nyksta smulkios raukšlelės, oda įgauna sveiką atspalvį, nes jos būklė pagerėja iš vidaus.

Kokiose kūno vietose atliekama procedūra?

Pigmentacija gali būti šalinama veido, kaklo, krūtinės srityse. Taip pat ir kitose kūno vietose, pvz., nuo plaštakų viršutinės dalies.

Ar ši procedūra man tinka?

Procedūra be išimčių tinka ir yra saugi visiems odos tipams. Konsultacijos metu odos būklę apžiūrės ir įvertins specialistas.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Pirmosios konsultacijos metu pasitarsite su specialistu ir gausite tikslias asmenines rekomendacijas. Dažniausiai rekomenduojami 3-5 gydymo seansai kas 3-4 savaites.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Odos atspalvis taps lygesnis jau po pirmos procedūros, pajusite, kad oda kur kas stangresnė. Taip įvyksta dėl baltymų elastino ir kolageno pagausėjimo. Kada pamatysite galutinį rezultatą, priklauso nuo Jūsų odos būklės, todėl apie tai tiksliau papasakos Jūs apžiūrėjęs specialistas.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Taip, rezultatas ilgalaikis, tačiau dėl aplinkos veiksnių ilgainiui gali atsirasti naujos pimentinės dėmelės, todėl rekomenduojama kartą į metus atlikti palaikomąją procedūrą.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Kiek laiko trunka procedūra?

Įprastai procedūra trunka nuo 15 iki 35 minučių,bet tai priklauso nuo to, su kokio dydžio odos plotu dirbama.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip, iškart galite grįžti prie kasdienės veiklos. Gydymo metu ir mėnesį po to, paveiktas sritis derėtų apsaugoti nuo saulės, naudoti stiprų (SPF 50) kremą nuo saulės.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Energijai skverbiantis per odą, normalu justi šilumą, dilgčiojimą, kuris greitai praeina. Po procedūros gali būti jausmas, tarsi oda yra įkaitinta saulės.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Procedūros metu aktyvuojami gijimo procesai ir naujų odos ląstelių gamyba, todėl norint geriausių rezultatų, geriau po šios procedūros kitų nebetaikyti. Jeigu norėsite derinti kelias procedūras, jums mielai patars mūsų specialistas konsultacijos metu.

Ar procedūra saugi?

Taip, tai yra itin saugi procedūra. Odos varžos ir temperatūros matavimas atliekamas po kiekvieno impulso. Atsižvelgiant į odos reakcijas, parenkamas optimalus dažnių stiprumas, tad rezultatai pasiekiami nepažeidžiant odos. Be jau minėto odos paraudimo ir kaitimo, nėra jokių žymių pašalinių poveikių, kad ir kokio tipo odą turėtumėte.