Liekninantis kūno įvyniojimas Thalion

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Thalion liekninantis įvyniojimas – amžinai skubančioms, neturinčioms daug laiko, tačiau norinčioms atrodyti dailiai, bei džiaugtis stangria ir glotnia oda. Ši itin didelės dumblių koncentracijos įvyniojimo procedūra stimuliuoja medžiagų apykaitą ir skatina nepageidaujamų riebalinių ląstelių skilimą. Mėgaukitės tobulomis formomis vos po kelių procedūrų. 

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Thalion liekninanti procedūra yra greitas ir efektyvus būdas pašalinti nenorimus centimetrus, celiulitą bei padailinti kūno linijas, naudojant tik natūralias medžiagas. Po liekninamojo įvyniojimo nereikia eiti po dušu, o efektas matomas akimirksniu!

Kaip tai veikia?

Liekninančio įvyniojimo metu organizmas yra aprūpinamas būtiniausiais mineralais ir mikroelementais, kurie natūraliai visam kūnui suteikia reikalingos energijos. Stiprus stimuliacijos poveikis suaktyvina medžiagų apykaitą, tuo pat metu skatindamas riebalinių ląstelių skilimą. Rezultatai: vitaminais ir mineralais prisotinta oda bei dailios kūno linijos. 

Kurioms kūno vietoms galima atlikti Thalion liekninantį įvyniojimą?

Procedūra atliekama visam kūnui. 

Ar liekninantis įvyniojimas man tinka?

Ši procedūra tinka tiems, kas nori atsikratyti nepageidaujamų riebalų požymių, o taip pat trokšta sustangrinti bei regeneruoti pavargusių kūno odą. 

Esu labai patenkinta šia klinika visapusiškai, thalion perlų įvyniojimas su masažu tiesiog atgaiva kūnui ir ne kitaip, labai nereali procedūra norinčioms padailinti kūno linijas, atsipalaiduoti, nusišveisti viso kūno odą ir pasimėgauti masažu… išeini iš klinikos tokia “fresh” taip pat esu labai dėkinga specialistei Katrynai, kuri ir atlieka procedūras❤

- Milda Sutkaitytė

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Geriausia atlikti kursą, kurį sudaro nuo 7 iki 10 procedūrų. Tačiau tai nereiškia, kad Jūs negalite viršyti nustatyto limito.

Kiek laiko trunka procedūra?

Liekninančio įvyniojimo sesija trunka 60 – 90 minučių.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Thalion įvyniojimo efektyvumas matomas jau po vienos procedūros – kūno apimtys sumažėja keliais centimetrais!

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Svarbu, kad oda būtų švari. Prieš procedūrą nerekomenduojama naudoti jokių losjonų ar kūno kremų. 

Ar galima naudoti losjoną iš karto po procedūros?

Taip, galima.

Koks jausmas, atliekant šias procedūras?

Procedūros metu galėsite pilnai atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių ir leisti sau pasilepinti jūros perlais. Gali šiek tiek dilgčioti ar jaustis maloni vėsa, tačiau kuo daugiau procedūrų atliekama, tuo jos darosi malonesnės.

Ar tai – skausminga?

Procedūra visiškai neskausminga ir nesukelia jokių nemalonių pojūčių.  Liekninantis įvyniojimas yra malonus ir atpalaiduojantis, jo metu kai kurie klientai net užsnūsta. 

Kaip jausiuosi po procedūros?

Po procedūros jausitės energinga bei žvali, o Jūsų kūno oda bus prisotinta būtiniausių mineralų ir vitaminų. 

Kaip ilgai išliks rezultatai ir ar jie ilgaamžiai?

Bet kuris lieknėjimo procesas nėra amžinas. Tai turi būti nuolatinis procesas, kuris apima tiek procedūras klinikoje, priežiūrą namuose, tiek sveiką mitybą, sportą bei visapusišką poilsį. Reguliariai atliekant kombinuotas procedūras kūno modeliavimo aparatais ir  Thalion priemonėmis, gerus rezultatus galima išlaikyti nuolatos.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Ši procedūra yra visiškai saugi. Liekninantis dumblių įvyniojimas nesukelia jokio pašalinio poveikio.

Ar po procedūros man dar reikia ką nors daryti?

Ne, po procedūros jums nieko nereikia daryti.

Kokiais atvejais procedūros atlikti nerekomenduojama?

Įvyniojimo nerekomenduojame atlikti besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims, nes turkio spalvos jūros perlai turi sudėtyje kofeino, polisacharidų, mentolio bei rudųjų dumblių. 

Po procedūros rekomenduojame: