Neinvazinis kūno modeliavimas su Venus Legacy

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Nėra geresnio laiko, negu dabar, pradėti sutelkti dėmesį į jus ir jūsų estetinius tikslus. Nesvarbu, ar jus domina laibesnio liemens linija, ar celiulito naikinimas, ar tiesiog norite geriau jaustis savo kūne, Jums padės neinvaziniai kūno problemų sprendimai su Venus Legacy.

Kaip tai veikia?

Venus Legacy™ aparate yra naudojamas multipoliarinis radio dažnis ir VariPulse™ technologija su reguliuojamu impulsiniu siurbimu, t.y. vakuumo pagalba oda įtraukiama ir švelniai tempiama aukštyn, greitai sušildomas po oda esantis riebalinis sluoksnis. Procedūros metu audinių temperatūra saugiai užkeliamai terapinio poveikio 41 – 46 laipsnių temperatūros, o antgalio temperatūra nuolatos reguliuojama pagal kliento pojūčius. Procedūros metu paskatinamas metabolistinis procesas, kurio metu vyksta natūralus lipolizės procesas – riebalinių ląstelių skaidymas į glicerolį ir riebalų rūgštis. Vakuumo pagalba pagerinama limfotaka ir mikrocirkuliacija.

Procedūros metu kartu kombinuojamas ir antgalis su multipolinio radio dažnio (MP)2 technologija, kuri atnaujina kapiliarinį tinklą, paveikiami fibroplastai, paspartėja elastino ir kolageno gamyba. Dėl šių priežasčių stangrėja ir tvirtėja oda, užtikrinamas geresnis audinių prisotinimas deguonimi ir gerinama medžiagų apykaita procedūros atlikimo srityje.

Rezultatai: mažėjantis riebalinio audinio kiekis probleminėje zonoje, apimčių sumažėjimas, tvirtesnė ir stangresnė oda, bei dailiau atrodanti figūra.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti kūno kontūravimo procedūras su Venus Legacy™?

Šios procedūros atliekamos probleminėms kūno sritims, kuriose norima sumažinti riebalinio audinio kiekį, pvz. pilvui, šonams, klubams, šlaunims, sėdmenims ir rankoms.

Ar kūno kontūravimas su Venus Legacy™ man tinka?

Ši procedūra veiksmingai tinka tiems, kas turi nepageidaujamų riebalų, taip pat norintiems sumažinti kūno apimtis ir sulieknėti. Jeigu šių problemų nepavyksta išspręsti sporto ar dietos pagalba, jeigu nenorite rizikingų, invazinių chirurginių procedūrų, tačiau siekiate išaugusio pasitikėjimo savimi dėl dailesnės išvaizdos, tuomet kūno kontūravimas su Venus Legacy™ – kaip tik Jums.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Dauguma mūsų pacientų akivaizdžiais rezultatais džiaugiasi jau po 6, 8 ar 12 procedūrų, atliekamų kartą per savaitę.

Kiek laiko trunka procedūra?

Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau tipinė sesija trunka apie 30-45min.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Kiekviena situacija ir pacientas yra individualūs, tad tikslesnę konsultaciją jums galėtų suteikti mūsų specialistai. Tačiau dažnai pokyčiai pastebimi jau po pirmųjų procedūrų. Skinny klinikoje taip pat yra moderni FotoFinder įranga, kurios dėka savo kūno pokyčius galima įvertinti nuotraukose prieš procedūrų kursą ir po jo.

Kaip ilgai išliks rezultatai ir ar jie ilgaamžiai?

Rezultatų ilgaamžiškumas labai priklauso nuo gyvenimo būdo: jeigu pacientai laikosi specialistų individualiai pateiktų rekomendacijų, tuomet rezultatai bus ilgalaikiai. Rekomenduojame po kurso padaryti pertrauką, kad organizmas nepriprastų prie atliekamų procedūrų, ir atlikti palaikomąsias Venus Legacy™ procedūras profilaktiškai, pvz kartą per 1-2mėnesius, norint išlaikyti pasiektus rezultatus.

Kokiais atvejais Venus Legacy™ procedūras atlikti nerekomenduojama?

Nors Venus Legacy™ pritaikyta kiekvieno amžiaus ir odos tipo žmonėms, jeigu turite vieną iš šių kontraindikacijų, dėl procedūros taikymo pasikonsultuokite su mūsų specialistais:
– uždegimas zonoje, kuriai norite atlikti procedūrą;
– sergate arba esate sirgę vėžiu;
– neurologinė ar kito tipo liga, kurią gali paskatinti šiluma (pvz. herpes);
– naudojate vidinį defibriliatorių/širdies stimuliatorių;
– atliekamos procedūros zonoje turite metalo implantus (išskyrus dantų);
– turite nekontroliuojamą skydliaukės sutrikimą;
– turite išsiplėtusias venas (varikozė);
– laukiatės arba bandote pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu;
– sergate su oda susijusiomis autoimuninėmis ligomis;
– zonoje, kurioje norite atlikti procedūrą, turite įsidėjusi silikono implantus arba esate susileidusi kitas grožio injekcijas.

Ar  galima šią kūno modeliavimo procedūrą derinti su kitomis kūno priežiūros procedūromis?

Norint pasiekti geresnių rezultatų, procedūrą rekomenduojame derinti su drenuojančia ir limfotakos procesus gerinančia Ballancer 606 procedūra, su viso kūno apimtis mažinančia bei celiulitą gydančia Emerald lazerio procedūra, taip pat Venus Legacy™ puikiai dera su TeslaFormer raumenų priauginimo technologija.

 

Venus Legacy™ jums suteiks tą figūrą, apie kurią svajojote visą gyvenimą!

 

Po procedūros rekomenduojame:

 

"Labai džiaugiuosi, kad sugalvojau ateiti pirmą kartą. Dabar su malonumu einu kas kartą! Ačiū už viską: profesionalumą, artumą, supratimą! Skinny - dovana kiekvienai merginai!"

- Laura Tam

Geriausi atsiliepimai, puiki klinika, personalas superinis - profesionalai savo srities. merginos atsidavusios savo darbui, ypač grožio specialistė Jekaterina (begalo rūpestinga ir nuoširdi, kupina patarimų bei idėjų grožio ir sveikatos srytyse), malonu sugrįžti, pabendrauti bei gražintis! Procedūrų rezultatai ryškiai matosi, padėjo man pasiekti tikslų, išgydė problemines vietas. 100% rekomenduoju!

- Milda Sutkaitytė