Kaip pagreitinti limfotaką po neinvazinių kūno formavimo procedūrų?

Ar dažnai susimąstote, kokią įtaką kūnui turi mūsų limfotaka? Tikriausiai retai, nebent jau žinote, nes esate susidūręs su limfinės sistemos problemomis. Tačiau, pastaruoju metu apie limfotaką yra vis dažniau kalbama ne tik gydytojų, bet ir grožio specialistų. Būtent sureguliavus limfinę sistemą, galima lengviau atsikratyti celiulito ar nepageidaujamų papildomų kilogramų.

Kaip limfotaka yra susijusi su neinvazinėmis kūno formavimo procedūromis?

Neinvaziniai kūno kontūravimo prietaisai, tokie kaip Venus Legacy™ , UltraShape Power™ ar VelaShape™ , tam, jog sunaikintų riebalų ląsteles, naudoja radijo dažnius, infraraudonųjų spindulių energija bei elektromagnetinių laukų ar ultragarso impulsus. Tačiau ne viską padaro aparatai – reikia ir mūsų pačių pastangų. Po neinvazinių procedūrų, mūsų kūnas turi suskaidyti sunaikintas ląsteles ir “perfiltruoti” jas per limfinę sistemą, kuri ir yra atsakinga už jų visišką pašalinimą iš mūsų kūno.

Po neinvazinių procedūrų, lipolizės procesas prasideda iš karto, bet tai gali trukti net iki šešių mėnesių. Žinoma, pirmuosius rezultatus matysite iš karto, tačiau maksimalūs rezultatai pasimato trijų – šešių mėnesių laikotarpyje. Kodėl toks didelis skirtumas? Atsakymas – individuali limfinės sistemos veikla. Kuo sklandžiau dirba mūsų limfotaka, tuo greičiau ryškėja rezultatai. Bet kaip suaktyvinti limfinę sistemą, kad po procedūros būtų galima kuo greičiau pamatyti rezultatus?

Vanduo

Tikriausiai dažnai tenka girdėti garsenybių pasakymą, jog jų grožio paslaptis – vanduo. Kodėl? Tai turbūt vienintelis dalykas žemėje, kuris yra nemokamas, neskausmingas ir iš tikrųjų veiksmingas. Ekspertai sutinka, jog geriausia, ką galite padaryti atlikus kūno kontūravimo procedūrą, siekiant suaktyvinti limfotaką, tai gerti daugiau vandens. Paprasta, tačiau veiksminga. Išgerdami daugiau vandens, žymiai greičiau iš savo kūno pašalinsite sunaikintas riebalų ląsteles. Ir pamirškite įvairias detoksikacines arbatas – jos gali sutrikdyti Jūsų kūno hidrataciją ir elektrolitų pusiausvyrą bei gali sukelti dehidraciją.

Sveika mityba

Sveika mityba – vienas iš pagrindinių būdų padėti savo kūnui kovoti su riebalų ląstelėmis. Sveiki maisto produktai, mažai riebalų turintys baltymai, grūdai bei vaisiai ir daržovės yra svarbiausi mitybos principai. Venkite perdirbto maisto ir visko, kas turi daug cukraus ar natrio, tai trukdo ląstelių funkcijai. Į savo maisto racijoną įtraukite kuo daugiau citrusinių vaisių, turinčių daug
vitamino C ir spartinančių limfinę sistemą bei uogų, kurių antioksidantai padeda išvalyti toksinus.

Sportuokite ir prakaituokite!

Akivaizdu, kad mankšta yra svarbi, siekiant sumažinti kūno apimtis ir pagerinti bendrą sveikatos būklę. Tačiau ji taip pat padidindama širdies ritmą bei greitina kraujo apytaką, o kartu greičiau ima tekėti ir limfa.

Limfinio masažo terapija

Nors širdis nuolat pumpuoja kraują per kraujagysles, limfinė sistema remiasi lygiųjų raumenų judėjimu. Štai kodėl daugelis žmonių kreipiasi į limfinio masažo specialistus, norėdami atsikratyti raumenų įtampos ar uždegimo. Limfodrenažiniai masažai gali padidinti kraujotaką, tačiau svarbu išlaikyti lengvą spaudimą. Per dideliu spaudimu galite pažeisti audinius. Siūlome išbandyti keletą masažo būdų, kuriems nereikia masažo stalo, ir kuriuos galite atlikti patys namuose. Tik nepamirškite odos drėkinti!

Krūtinė. Padėkite delną priešingoje krūtinės pusėje, šiek tiek virš krūtinės. Judinkite ranką krūtine link raktikaulio. Tęskite judesį aukštyn link kaklo, kol krūtinės oda įsitemps, tuomet atleiskite.

Rankos. Pradėkite nuo peties švelniai, delnu tempdami odą į viršų. Judėkite žemyn iki žasto ir tempkite odą link peties. Vis tempdami odą į viršų, judėsį darykite iki riešo.

Kojos. Pradėkite masažą kojų viršuje ir judėkite pėdų link. Vieną ranką uždėkite į priešingos
šlaunies vidų, šalia kirkšnies, o kitą ranką padėkite ant sėdmens. Švelniai ištempkite odą, judindami
ranką šlaunies viduje, link šlaunies išorės ir aukštyn. Judinkite rankas koja žemyn ir kartokite tempimo judesį, sustokite, kai pasiekiate kelį. Tuomet vieną ranką uždėkite ant blauzdos viršaus, o kitą – ant blauzdos apačios ir švelniai ištempkite odą į viršų. Tęskite šį judesį žemyn link kulkšnies ir pėdos viršaus.

Efektyviems ir užtikrintiems rezultatams, bei ne tik limfotakos gerinimui, bet ir toksinų iš organizmo išvalymui, taip pat ir odos aprūpinimui vitaminais, siūlome išbandyti liekninantį įvyniojimą Thalion. Tai itin didelės dumblių koncentracijos įvyniojimo procedūra, stimuliuojanti medžiagų apykaitą ir skatinanti nepageidaujamų riebalinių ląstelių skilimą. Liekninančio įvyniojimo metu organizmas yra aprūpinamas būtiniausiais mineralais ir mikroelementais, kurie natūraliai visam kūnui suteikia reikalingos energijos. Stiprus stimuliacijos poveikis suaktyvina medžiagų apykaitą, tuo pat metu skatindamas riebalinių ląstelių skilimą. Su Thalion palepinsite savo kūno odą, išsivalysite toksinus ir pagreitinsite limfotakos procesus, naudojant tik natūralias medžiagas!

“Roller” masažai

Teigiama, jog “Roller” masažas, naudojant putplasčio ar medinius “rollerius”, skatina limfos nutekėjimą, stimuliuodamas fasciją – jungiamąjį audinį, skiriantį raumenį nuo vidaus organų. Tokiu būdu, “roller” masažas gali pagreitindamas medžiagų apykaitą bei palengvinti raumenų skausmą.

Kvėpavimas

Gilus kvėpavimas veikia kaip siurblys, kuris padeda skysčiams judėti per kraujagysles ir
limfmazgius. Tereikia uždėti abi rankas ant pilvo ir įkvėpti per nosį, praplečiant pilvą, išlaikant
nejudančius pečius, tada iškvėpti. Kadangi Jūsų kakle yra daugybė limfmazgių, galite juos
stimuliuoti trimis judesių rinkiniais.

Kaklo priekis. Uždėkite rankų rodomuosius ir viduriniuosius pirštus ant abiejų kaklo pusių, šiek
tiek virš raktikaulio. Ištempkite odą švelniai stumdami pirštus į vidų, link raktikaulio vidurio.

Kaklo šonas. Delnus uždėkite ant abiejų kaklo pusių, žemiau ausų. Lėtai judinkite abi rankas
žemyn ir atgal.

Kaklo nugara. Padėkite delnus ant kaklo, šalia plaukų linijos. Švelniai stumkite rankas kaklu link
stuburo.