Celiulitas yra daug dažnesnis reiškinys, nei įprasta manyti. Net 90% moterų tam tikru savo gyvenimo momentu susiduria su šia problema, dažnai dėl hormoninių pokyčių, genetikos, mitybos ir kitų gyvenimo būdo veiksnių. Tačiau nors tai ir atrodo įprasta, su tuo nebūtina gyventi.

Negydomas celiulitas gali nuo edeminio t.y. vandenų sankaupų, pereiti į riebalinių skaidulų celiulitą, sutrinka kraujotaka, susikaupę šlakai ir toksinai kaupiasi organizme. Laimei, Venus Legacy™ su šiomis problemomis kovoja saugiai ir efektyviai.

Venus Legacy™ nechirurginė celiulito gydymo priemonė yra pagrįsta technologija, kuri padeda sumažinti riebalų ląsteles, kad pagerintų iškilimų ir įdubimų išvaizdą. Celiulito naikinimas su Venus Legacy, efektyvus esant bet kokios stadijos celiulitui.

Kaip tai veikia?

Celiulitas – tai struktūriniai riebalinių ląstelių susitelkimai poodiniame riebaliniame audinyje. Venus Legacy™ paspartina limfotaką, mikrocirkuliaciją, lipolizę. Venus Legacy™ aparate yra naudojamas multipoliarinis radio dažnis ir VariPulse™ technologija su reguliuojamu impulsiniu siurbimu, t.y. vakuumo pagalba oda įtraukiama ir švelniai tempiama aukštyn, greitai sušildomos po oda esančios riebalinės sankaupos. Procedūros metu audinių temperatūra saugiai užkeliama iki terapinio poveikio 41 – 46 laipsnių temperatūros, o antgalio temperatūra nuolatos reguliuojama pagal kliento pojūčius. Procedūros metu paskatinamas metabolistinis procesas, kurio metu vyksta natūralus lipolizės procesas. Vakuumo pagalba pagerinama limfotaka ir mikrocirkuliacija.

Taip pat naudojamas antgalis su multipolinio radio dažnio (MP)2 technologija, kuri atnaujina kapiliarinį tinklą,paveikiami fibroplastai, paspartėja elastino ir kolageno gamyba, todėl stangrėja ir tvirtėja oda, taip pat užtikrinamas geresnis audinių prisotinimas deguonimi ir gerinama medžiagų apykaita procedūros atlikimo srityje.

Rezultatai: pagerėjusi kraujotaka, nykstantis celiulitas, tvirtesnė ir stangresnė oda, bei dailiau atrodanti figūra.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti celiulito gydymo procedūras su Venus Legacy™?

Šios procedūros tliekamos probleminėms kūno sritims, kuriose norima sumažinti celiulito požymius: šlaunims, sėdmenims, rečiau – pilvui, šonams, rankoms, blauzdoms.

Ar celiulito gydymas su Venus Legacy™ man tinka?

Ši procedūra veiksmingai tinka tiems, ką vargina bet kurios stadijos celiulito pažeista oda, kas jaučia „sunkių kojų sindromą“, taip pat norintiems padailinti figūros linijas. Ypatingai, kai šių problemų nepavyksta išspręsti sporto ar dietos pagalba, tuomet celiulito gydymas su Venus Legacy™ – kaip tik Jums.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Dauguma mūsų pacientų akivaizdžiais rezultatais džiaugiasi jau po 6, 8 ar 12 procedūrų, atliekamų kartą per savaitę, tačiau procedūrų skaičius yra individualus, kadangi jis priklauso nuo esamos odos bei paciento sveikatos būklės ir gali skirtis nuo vidutinių, statistinių rodiklių. Jeigu celiulito stadija yra lengvesnėje, pradinėje stadijoje, tuomet rezultatą galima pasiekti greičiau, nei gydant trečią, ar ketvirtą celiulito stadijas. Taip pat, svarbūs ir kiti aspektai: kokį gyvenimo būdą pacientas praktikuoja prcedūrų kurso metu, t.y. ar geria pakankamai vandens, ar yra fiziškai aktyvus, ar nepiknaudžiauja angliavandeniais ir pan. Derinant Venus Legacy™ procedūrą su kitomis technologijomis, pvz drenuojančia Ballancer procedūra, rezultatai taip pat gali būti pasiekiami greičiau.

Kiek laiko trunka procedūra?

Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau tipinė sesija trunka apie 30-45min.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Kiekviena situacija ir pacientas yra individualūs, tad tikslesnę konsultaciją jums galėtų suteikti mūsų specialistai pirminės apžiūros ir konsultacijos metu. Neretai pirmi  pokyčiai gali būti pastebimi jau po pirmųjų procedūrų, tačiau jie priklauso nuo daugelio faktorių, tokių, kaip paciento organizmo pasiruošimas aparatinei procedūrai, esama odos būklė, taip pat celiulito įsisenėjimo lygis. Dažnai geresnis rezultatas pasiekiamas atliekant kompleksines, skirtingų technologijų procedūras, pvz. kombinuojant aparatines su kosmetologinėmis, arba su injekcijomis. Tikslesnę konsultaciją jums galėtų suteikti mūsų specialistai.

Skinny klinikoje taip pat yra moderni FotoFinder įranga, kurios dėka savo kūno pokyčius galima įvertinti nuotraukose prieš procedūrų kursą ir po jo.

Kaip ilgai išliks rezultatai ir ar jie ilgaamžiai?

Rezultatų ilgaamžiškumas labai priklauso nuo gyvenimo būdo: jeigu klientai laikosi specialistų individualiai pateiktų rekomendacijų, tuomet rezultatai bus ilgalaikiai. Rekomenduojame po kurso padaryti pertrauką, kad organizmas nepriprastų prie atliekamų procedūrų, ir atlikti palaikomąsias Venus Legacy™ procedūras profilaktiškai, pvz kartą per 1-2mėnesius, norint išlaikyti pasiektus rezultatus.

Kokiais atvejais Venus Legacy™ procedūras atlikti nerekomenduojama?

Nors Venus Legacy™ pritaikyta kiekvieno amžiaus ir odos tipo žmonėms, jeigu turite vieną iš šių kontraindikacijų, dėl procedūros taikymo pasikonsultuokite su mūsų specialistais:
– uždegimas zonoje, kuriai norite atlikti procedūrą;
– sergate arba esate sirgę vėžiu;
– neurologinė ar kito tipo liga, kurią gali paskatinti šiluma (pvz. herpes);
– naudojate vidinį defibriliatorių/širdies stimuliatorių;
– atliekamos procedūros zonoje turite metalo implantus (išskyrus dantų);
– turite nekontroliuojamą skydliaukės sutrikimą;
– turite išsiplėtusias venas (varikozė);
– laukiatės arba bandote pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu;
– sergate su oda susijusiomis autoimuninėmis ligomis;
– zonoje, kurioje norite atlikti procedūrą, turite įsidėjusi silikono implantus arba esate susileidusi kitas grožio injekcijas.

Ar  galima Celiulito gydymą su Venus Legacy™ derinti su kitomis kūno priežiūros procedūromis?

Norint pasiekti geresnių rezultatų, procedūrą rekomenduojame derinti su drenuojančia ir limfotakos procesus gerinančia Ballancer 606 procedūra, su viso kūno apimtis mažinančia bei celiulitą gydančia Emerald lazerio procedūra, taip pat Venus Legacy™ puikiai dera su TeslaFormer raumenų priauginimo technologija.

Po procedūros rekomenduojame:

 

"Labai džiaugiuosi, kad sugalvojau ateiti pirmą kartą. Dabar su malonumu einu kas kartą! Ačiū už viską: profesionalumą, artumą, supratimą! Skinny - dovana kiekvienai merginai!"

- Laura Tam