Geriausia dovana – laikas skirtas sau

Dauguma šiuolaikinių moterų vis dažniau neranda laiko atsipalaiduoti, pasilepinti ar skirti laiko savo sveikatos bei išvaizdos puoselėjimui. Tačiau labai svarbu neužmiršti, jog meilė sau yra tokia pati svarbi, kaip ir meilė kitam. Todėl moters diena, tai puikus priminimas, jog atėjo metas sustoti skubėti ir pasidovanoti geriausią dovaną – laiką skirtą sau. Leiskite sau pasilepinti procedūromis, kurios ne tik leis užmiršti visus rūpesčius ar nemalonias mintis, bet ir atgaivins tiek kūną, tiek veido odą po ilgos žiemos! 

Pasiruoškite pavasariui

1. Giluminis veido odos valymas  – norinčios atgaivinti žiemos nualintą odą. Procedūros metu oda yra nušveičiama, nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos odos ląstelės, šildoma kaukėmis ir garinama, o atsivėrus poroms yra išspaudžiami inkštirai. Tam, kad nekiltų infekcijų, oda yra dezinfekuojama, o po procedūros dedamos poras sutraukiančios, raminančios kaukės. Atliekant giluminį odos valymą pasiekiamas daugiakeriopas rezultatas: išvalomos užsikimšusios poros, pašalinamos negyvos ląstelės, stimuliuojama kraujo apytaka, oda prisotinama deguonimi, ji akimirksniu tampa lygesnė ir žymiai sveikesnė. Tai procedūra, kurios metu yra atliekamas kruopštus mechaninis veido valymas.

2. Veido oda tapo papilkėjusi ir išsausėjo? Susigrąžinkite odos spindesį su intensyviu odos drėkinimu Hydralift! Tai procedūra, kuri padės atgaivinti žiemos sezono išvargintą veido odą – sudrėkins bei aprūpins reikalingiausias vitaminais ir mineralais. Intensyvus drėkinimas Hydralift procedūros poveikis: drėkina išsausėjusią odą, atstato normalų drėgmės balansą, stangrina, o svarbiausia grąžina odai jaunystę bei skaistumą.

3. Toksinai mūsų organizme – neišvengiami. Todėl kūno regeneracija po žiemos sezono yra būtina norint išsaugoti sveiką kūną ir odą. Palepinkite savo kūną su Thalion liekninančiu įvyniojimu – amžinai skubančioms, neturinčioms daug laiko, tačiau norinčioms atrodyti dailiai. Ši itin didelės dumblių koncentracijos įvyniojimo procedūra stimuliuoja medžiagų apykaitą ir skatina nepageidaujamų riebalinių ląstelių skilimą. Tai greitas ir efektyvus būdas pašalinti nenorimus centimetrus, celiulitą bei padailinti kūno linijas, naudojant tik natūralias medžiagas. Procedūros metu organizmas yra aprūpinamas būtiniausiais mineralais ir mikroelementais, kurie natūraliai visam kūnui suteikia reikalingos energijos. Stiprus stimuliacijos poveikis suaktyvina medžiagų apykaitą, tuo pat metu skatindamas riebalinių ląstelių skilimą. Rezultatai:  vitaminais ir mineralais prisotinta oda bei dailios kūno linijos. 

Mylėkite save – puoselėkite savo grožį ir sveikatą, pasidovanodamos laiko sau! Jog sužinotumėte kaip būtent Jums reikėtų prižiūrėti Savo odą ar kūną – susisiekite su Skinny Estetikos Klinikoje dirbančiais specialistais, kurie parinks patį teisingiausią individualų gydymo būdą!