Medex Panyco kūno įvyniojimas su komponentų įmasažavimu

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Natūralus, efektyvus ir saugus būdas ilgam padailinti kūno linijas, sustangrinti odą, detoksikuoti organizmą ir išvalyti odą. Medex įvyniojimas aktyvina odoje miegančias riebalines ląsteles, kraujotaką, drenažą ir skatina sustojusį riebalų deginimo procesą be jokio šalutinio poveikio ar skausmo!

Sumažinkite kūno apimtis bei aprūpinkite organizmą reikalingomis medžiagomis, kartu su maloniu ir atpalaiduojančiu masažu.

Kaip tai veikia?

Dėl dvigubos paprastųjų kaštonų ekstrakto dozės, procedūra turi kraujagysles stiprinantį poveikį. Per sustiprėjusias kraujagyslių sieneles iš kraujotakos nustoja tekėti skystis ir tokiu būdu nesiformuoja edema. Tai svarbu, nes pagrindinės perteklinės apimtys ir kūno masė dažnai nulemiami ne pačių riebalinių ląstelių, o edeminio skysčio. Be to, gydomasis bazilikų ekstraktas turi antioksidacinį poveikį, jis turtingas eteriniais aliejais su priešuždegiminiu efektu. Priemonių sudėtyje esantis medaus koncentratas, taip pat numalšina uždegimus bei gerina mikrocirkuliaciją.

Ši procedūra ypač efektyviai šaliną celiulitą. Juk celiulitas – tai kūno audinių uždegimas.

Medex priemonių sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, aromatizatorių ar konservantų. Jų funkciją atlieka natūralūs augaliniai eteriniai aliejai ir vitaminai. Hialurono rūgštis, silicio rūgštis ir sfingolipidai (keramidai) prižiūri odą, tankindami ją.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Šios procedūros unikalumas – integruotame požiūryje. Atėjus lieknėjimą skatinančiai procedūrai, kaip priedą prie lieknos figūros gaunate tonizuotą, dailią odą, liftingo ir “anti-age” efektą, o taip pat nervų sistemos bei raumenų atpalaidavimą.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti procedūrą?

Procedūra skirta visam kūnui. Pagal poreikį, procedūrą galima atlikti tik apatinei kūno daliai.

Ar Medex įvyniojimas man tinka?

Procedūra tinka visiems, norintiems padailinti kūno linijas ar suteikti stangrumo. Taip pat, Medex įvyniojimas tinka moterims, norinčioms atstatyti kūną po gimdymo.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūros trukmė – iki 1,5 val. 

Kada pamatysiu rezultatus?

Vienkartinių procedūrų rezultatą galite matyti iš karto po procedūros, tačiau jis trunka tik 2-5 dienas. Medex įvyniojimas gali būti puikus būdas padailinti kūną prieš ypatingas dienas – vestuves, gimimo dieną ar tiesiog prieš pasimatymą. Pirmasis rezultatas – lygi pamaitinta oda, atsipalaidavimas ir intensyvus drenažas.

Kiek procedūrų reikia atlikti, norint geriausio efekto?

Tam, kad pasiektumėte pirmųjų ilgalaikių figūros pokyčių, reikia laiko ir kantrybės. Ne per vieną dieną apimtys padidėjo, ne per vieną dieną figūra bus pakoreguota.

Jungiamojo audinio regeneracija, kolageno sintezė, kapiliarų ir kraujagyslių stiprinimas trunka 2-3 savaites. O tai reiškia, kad ryškūs procedūros rezultatai bus matomi po 4-5 procedūrų, atliekant jas 2 kartus per savaitę.

Jeigu norite, kad rezultatai taptų pastebimi kuo greičiau – gerkite daug vandens, mankštinkitės, vaikščiokite gryname ore, laikykitės subalansuotos mitybos, gerai išsimiegokite.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Ilgalaikiam rezultatui pasiekti (iki pusės metų) reiktų praeiti 8-10 procedūrų kursą.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Procedūra specialistų sudaryta taip, kad puikiai derėtų prie bet kokio grafiko ir gyvenimo būdo. Nieko specialiai daryti nereikia. Svarbu iki procedūros būti nevalgius bent 1-2val. bei 1-2 dienas iki procedūros neatlikti plaukų depiliacijos.

Ar po procedūros reikia ką nors daryti?

Klausykite savo organizmo. Po procedūros jausite kūno bei proto lengvumą. Pasivaikščiokite, ilsėkitės, sportuokite, miegokite, dirbkite, šokite. Gerkite pakankamai vandens, t.y. 30 ml/kg per parą. Svarbu nesipriešinti savo norui. Svarbius susirinkimus, sunkų fizinį krūvį arba protinį darbą geriau atidėti. 

Ar procedūra skausminga?

Ne. Procedūra yra komfortiška ir atpalaiduojanti. Silicio pilingas švelniai nuvalo net pačią ploniausią ir jautriausią odą, o įvyniojimas arba kaukė – tai malonus kokonas, kuriame daugelis klientų net užmiega.

Kaip jausiuos po procedūros?

Po procedūros jausitės atsigavę ir pailsėję. Po Medex įvyniojimo galima drąsiai grįžti prie kasdienių darbų, tačiau jeigu norisi pamiegoti arba pagulėti – geriau nesipriešinti tokiam norui. Svarbu turėti omenyje, jog procedūra gali sukelti intensyvų drenažą.

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Medex įvyniojimo procedūra veikia ląstelių ir audinių lygmenyje bei yra nukreipta į intensyvų kūno drenažą, ir detoksikaciją. Organizmo bei kūno valymas niekuomet nebūna visiškai komfortiškas ar malonus, tačiau pašalinio poveikio nesukelia. Procedūros metu, kiekviena ląstelė išsivalo nuo toksinų, sunkiųjų metalų, ksenobiotikų, radionuklidų. Visi šie nešvarumai patenka į kraują, filtruojasi kepenyse ir išeina į paviršių. Kitaip išvalyti ląsteles ir tarpląstelines ertmes nėra galimybių.

Po procedūros galimas trumpalaikis perteklinis prakaitavimas ir gausus šlapinimasis ar bendras silpnumas. Bet dažniausiai tokių požymių nepasitaiko. Svarbu išgerti ne mažiau kaip 1,5 litro vandens ir kaip galima daugiau judėti gryname ore. Po 2-4 dienų tai savaime praeis, liks lengvumo pojūtis ir jėgų antplūdis.

Kokiais atvejais procedūra nerekomenduojama?

Procedūros negalima atlikti:

  • Esant blogai savijautai (skausmas, temperatūra, trauma ir pan.),
  • Turint jautrumą ar alergiją, procedūros metu naudojamiems ingredientams.
  • Vaikams, nėščiosioms, maitinančioms moterims bei bendrai nusilpusiems klientams.
  • Turint piktybinių navikų.