Viso kūno apimčių ir celiulito mažinimas Emerald lazeriu

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Inovatyviausias ir saugiausias mokslo pasiekimas po 24 metus trukusių mokslinių tyrimų!

Emerald – tai neinvazinis, neterminis, 532 nm bangos ilgio lazeris, skirtas kūno apimčių bei celiulito mažinimui. Atlikti klinikiniai tyrimai įrodė, jog pacientams, nekeičiant savo gyvenimo būdo, po Emerald procedūrų kurso apimtys sumažėjo net iki 15 centimetrų (susumavus apimčių rodiklius per pilvo, klubų ir šlaunų zonas). Emerald lazeris – tai ypač efektyvus būdas sumažinti riebalinį sluoksnį žmonėms, kurių masės indesas (KMI) yra iki 40 kg/m2.

Emerald žaliasis lazeris patikrintas 3 akluose klinikiniuose tyrimuose. Rezultatas: jokio šalutinio poveikio bei įrodymas, jog žaliasis lazeris yra 23% galingesnis nei raudonieji lazeriai, todėl Emerald yra pripažintas saugiausiu ir veiksmingiausiu neinvaziniu riebalų šalinimo būdu.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Vienas iš pagrindinių Emerald išskirtinumų – riebalinių ląstelių paveikimas jų nenužudant. Ši technologija paremta sveiko ląstelių funkcionavimo grąžinimu. Kodėl tai yra taip svarbu? Mūsų kūno riebalų ląstelės dalyvauja svarbiose organizmo funkcijose: metabolizmo, kraujospūdžio, alkio pojūčio reguliavime ir net skydliaukės veikloje, todėl ląstelių sveikas funkcionavimas mūsų organizmui – labai svarbus.

Emerald yra veiksmingas kovojant ne tik su nedidelėmis riebalinėmis sankaupomis, bet ir su nutukimo lygį pasiekusia riebaline mase, kai KMI rodiklis siekia iki 40, tokio veiksmingumo kitos technologijos, esančios rinkoje, pasiūlyti negali.

Skirtingai nuo kitų lazerinių technologijų, žaliasis Emerald lazeris ne tik mažina apimtis, tačiau taip pat efektyviai skatina kolageno gamybą – 90% pacientų pastebi bendrą odos struktūros ir tekstūros pagerėjimą.

Emerald – atpalaiduojanti terapija, kuri suteikia naudingų pokyčių Jūsų sveikatai, kuo negali pasigirti joks kitas aparatas, šiuo metu esantis rinkoje. Ši technologija turi įtakos bendrai mūsų sveikatai: gerina žarnyno veiklą, mažina cholesterolį, stiprina imunitetą bei suteikia energijos. Nėra užfiksuota jokių pašalinių poveikių ar nepageidaujamų reakcijų. Emerald sistema yra įkvėpta gamtos, natūralumo, todėl lazerio daromas poveikis mūsų kūnui yra visiškai kitoks, lyginant su kitomis technologijomis.

Kaip tai veikia?

Emerald lazerio sistema skleidžia dešimt žalios energijos lazerio spindulių, kurie viso gydymo seanso metu veikia pasirinktą kūno sritį iš visų pusių – 360°. Lazerio spinduliai skverbiasi į poodį, paveikia riebalines ląsteles, tačiau jų “nenužudo” – taip palaikoma hormonų pusiausvyra. Emerald lazeris iš riebalinių ląstelių pašalina riebalų perteklių, kuris limfos pagalba yra išvedamas iš audinių, o pati riebalinė ląstelė – susitraukia ir funkcionuoja sveikai.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti?

Emerald lazeriu apimtys yra mažinamos pilvo, šonų, klubų, šlaunų, nugaros, rankų, taip pat ir pagurklio zonose. Gera žinia, kad vieno seanso (30 min. trukmės) metu paveikiama ne viena, bet keletas kūno sričių, pvz. visas juosmuo 360° (pilvo, šonų ir nugaros sritys). Emerald technologija lieknėjimo procesą skatina visame kūne, o kadangi ląstelės sąveikauja tarpusavyje, palaipsniui mažėja viso kūno apimtys. Klinikinėse studijose užfiksuota, kad paveikiamas ne tik poodiniai, bet ir visceraliniai riebalai.

Ar procedūra man tinka?

Procedūra tinka norintiems sumažinti kūno apimtis ir celiulitą be jokio skausmo. Emerald ypač tinka tiems, kurių KMI siekia net iki 40.

Jeigu Jūsų KMI viršija 40, arba Jūs svarstote apie chirurginę riebalų liposukciją, Emerald lazeris bus puikus pasirinkimas norint paruošti kūną šiai intervencinei procedūrai, bei ženkliai paspartins audinių gijimą po operacijos. Tikėtina, kad atlikus kursą su Emerald lazeriu, šios rizikingos chirurginės operacijos Jums gali ir neprireikti.

Kiek procedūrų reikia atlikti, norint geriausių rezultatų?

Procedūrų skaičius kiekvienam pacientui yra individualus ir specialistų nustatomas vizito metu. Įprasta rekomendacija yra nuo 6 iki 12 procedūrų, atliekant jas per 4-10 savaičių laikotarpį, priklausomai nuo nustatyto procedūrų kiekio per savaitę.

Gali būti poreikis atlikti daugiau procedūrų, jeigu:

 • Jums yra daugiau, nei 55 metai.
 • Esate rūkantis jau ilgą laiką (10 metų ir daugiau).
 • Jūsų KMI viršija 30.
 • Vartojate antidepresantus, ar kitus antipsichotinius vaistus.
 • Jūsų svoris nėra pastovus, ir per paskutinius 3 mėnesius svyruoja 5kg į vieną ar į kitą pusę.
 • Esate po menopauzės.
 • Turite sveikatos sutrikimų, kurie turi įtakos svoriui, ir / ar sukelia pilvo pūtimą ar bendrą kūno patinimą.
 • Praktikuojate sėslų gyvenimo būdą.
 • Planuojate kūno modeliavimo operaciją liemens / klubų / šlaunų zonoms (liposukcija, pilvo plastika, Cezario pjūvis ir kt.).

 

Kaip dažnai galima atlikti procedūrą?

Procedūrų kurso dažnumą numato specialistė vizito metu, aptarusi Jūsų gyvenimo būdą bei įvertinusi esamą kūno masės indeksą. KMI esant didesniam nei 30, metabolistinis procesas būna lėtesnis, riebalinis ląstelių perteklius limfos pagalba iš audinių būna išvedamas lėčiau, todėl rekomenduojama procedūrą atlikti tik kartą per savaitę.
KMI esant žemesniam, nei 30, procedūras rekomenduojama atlikti 2 kartus per savaitę.

Kiek laiko trunka procedūra?

Vienas vizitas gali trukti nuo 30min. iki 60min. priklausomai nuo konkretaus kliento poreikio.

Vienos kūno srities (pvz.: pilvas, šonai ir nugara) veikimas 360° iš visų pusių, trunka 30 minučių. Vieno vizito metu galima atlikti iki 2 sričių (pvz.: viena sritis – pilvas, šonai, nugara; antra sritis – šlaunys iš priekio ir galo), tuomet atitinkamai procedūros trukmė bus 60 minučių.

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Kliniškai įrodyti rezultatai – bendras 15cm apimčių sumažėjimas susumavus apimčių rodiklius per pilvo, klubų ir šlaunų zonas, nekoreguojant gyvensenos ir netaikant papildomų priemonių. Tačiau, pakoregavus savo gyvenimo būdą bei derinant Emerald procedūrą kartu su kitomis mūsų rekomenduojamomis procedūromis, galima pasiekti dar geresnių rezultatų.

Rezultatams įtakos turi ir kiti veiksniai, kuriuos rekomenduojame tarp procedūrų: gerti daugiau vandens, apriboti alkoholio ir kofeino turinčių gėrimų suvartojimą, padidinti fizinį aktyvumą, sveikiau maitintis – tai bus Jūsų raktas į geresnį rezultatą.

Kada pamatysiu rezultatus?

Rezultatai kiekvienam pacientui skiriasi, tačiau pirmieji rezultatai dažniausiai pradeda ryškėti praėjus maždaug 3-4 savaitėms nuo kurso pradžios. Geriausi rezultatai paprastai pasiekiami per keletą mėnesių nuo procedūrų kurso pabaigos.

Po procedūrų kurso pakinta ne tik figūros apimtys, tačiau kartu pagerėja miegas, žarnyno veikla, sustiprėja imunitetas, atsiranda energijos, juntamas geresnis alkio / sotumo jausmo balansas, ir bendras savijautos pagerėjimas.

Ar rezultatai ilgalaikiai?

Emerald mažina kūno riebalinį sluoksnį, o ne organizme susikaupusius skysčius, todėl apimčių sumažėjimo rezultatai yra ilgalaikiai. Emerald lazeris iš riebalinių ląstelių pašalina riebalų perteklių, kuris limfos pagalba yra išvedamas iš audinių, o pati riebalinė ląstelė – susitraukia ir funkcionuoja sveikai.

Vadovaujantis klinikiniais tyrimais, pacientų apimtys pastebimai sumažėjo ne tik kurso metu, tačiau gerėjo ir praėjus 12 ir net 26 savaitėms po procedūrų kurso.

Ar tai – skausminga?

Emerald lazeris neturi šiluminio poveikio kūno audiniams, todėl yra visiškai neskausmingas. Nėra jokio šalutinio poveikio, skausmo, diskomforto ar poprocedūrinio periodo.

Ar galima derinti su kitomis procedūromis?

Procedūra atliekama ją derinant kartu su Ballancer® 606 kompresine terapija. Derinant šias dvi procedūras ryškesni rezultatai pasiekiami per trumpesnį laiką, negu atliekant vien tik Emerald procedūrą. Šią procedūrą taip pat rekomenduojame derinti ir su Venus Legacy™ ar Tesla Former™ procedūromis. Atliekant kompleksinį procedūrų kursą rezultatai bus efektyvesni ir greičiau pastebimi.

Kaip pasiruošti ir ką daryti po procedūros?

Rekomenduojame porą savaičių iki procedūrų kurso pradžios pradėti keisti savo gyvenimo įpročius: sveikiau maitintis, gerti daugiau vandens, padidinti fizinį aktyvumą, skatinti limfotakos veiklą. Limfotakos suaktyvinimui labai padėtų Ballancer® 606 kompresinė terapija, kurią rekomenduojame išbandyti prieš pradedant Emerald procedūrų kursą.

Po procedūros: kadangi iš riebalinių ląstelių pašalintas riebalų perteklius keliauja į limfotaką ir per ją pašalinamas iš organizmo, ypatingai svarbu atlikus procedūrą reguliariai gerti vandens – po stiklinę kas valandą duos daug naudos Jūsų organizmui. Apribokite alkoholio ir kofeino turinčių gėrimų suvartojimą – alkoholis blokuoja hormonus, padedančius kepenims pašalinti vandenį.

Šios rekomendacijos – raktas į geresnį rezultatą.

Kokiais atvejais procedūros atlikti nerekomenduojama?

Nerekomenduojama procedūros atlikti nėščioms moterims, pacientams, turintiems širdies stimuliatorių arba pacientams, sergantiems epilepsija bei aktyviomis onkologinėmis ligomis.

Taip pat pasitarkite su gydytoju, ar specialistu dėl šios procedūros pasirinkimo, jeigu turite:

 • Širdies sutrikimą / nepakankamumą, sunkią aterosklerozę ar kitas išemines kraujagyslių ligas.
 • Limfotakos sutrikimų.
 • Sergate su navikais susijusiomis inkstų ar kepenų ligomis.
 • Vartojate kraują skystinančius vaistus (antikoaguliantai, tokie, kaip Warfarinas, Aspirinas).
 • Giliųjų venų trombozę arba tromboflebitą.
 • Bet kokį skausmą ar tirpimą, gangreną, dermatitą, negydytas žaizdas, sunkų odos uždegimą.
 • Neseniai atliktą odos transplantaciją.