Kūno odos stangrinimas su Venus Legacy

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Su suglebusia oda gali būti sunku susitvarkyti, ypač todėl, kad jos negalima lengvai pašalinti laikantis dietos ir mankštos. Anksčiau chirurginės procedūros arba injekciniai preparatai buvo pagrindinis odos stangrinimo sprendimas. Laimei, šiais laikais sprendimo būdų yra ir daugiau.

Nechirurginės radijo dažnio procedūros atjaunina odos išvaizdą saugiai ir patogiai šildant po odos paviršiumi esantį audinį. Tai skatina natūralią kolageno ir elastino, pagrindinių sveikos, jaunatviškos odos statybinių elementų, gamybą. Rezultatas – be vargo stangresnė, lygesnė ir jauniau atrodanti oda.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu naudojamas antgalis su multipolinio radio dažnio (MP)2 technologija, kuri atnaujina kapiliarinį tinklą,paveikiami fibroblastai (jungiamojo audinio ląstelės, gaminančios tarpląstelinio užpildo komponentus – kolageną ir elastines skaidulas), todėl stangrėja ir tvirtėja oda, taip pat užtikrinamas geresnis audinių prisotinimas deguonimi ir gerinama medžiagų apykaita procedūros atlikimo srityje. Procedūros metu audinių temperatūra saugiai keliama ki terapinio poveikio 41-46 laipsnių temperatūros, o antgalio temperatūra nuolatos reguliuojama pagal paciento pojūčius.

Procedūra yra visiškai neskausminga, puikiai toleruojama, jaučiama maloni šiluma ir masažas.

Rezultatai: elastingesnė ir stangresnė oda. Šio antgalio pagalba galima pasiekti ir nežymaus apimčių sumažėjimo, pagerinti bendrą odos būklę.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti odos stangrinimo procedūras su Venus Legacy™?

Šios procedūros tliekamos probleminėms kūno sritims, kuriose norima sustangrinti odą, pvz. pilvui, sėdmenims, šlaunims, rankoms.

Ar odos stangrinimas su Venus Legacy™ man tinka?

Ši procedūra tinka tiems, kas nori pagerinti odos būklę, ją pastangrinti, taip pat tiems, kurie turi suglebusios arba elastingumą praradusios odos problemą. Odos stangrinimo procedūra su Venus Legacy™ bus puikus pasirinkimas ir pacientams, esantiems po chirurginių operacijų, kai yra poreikis stangrinti odą, pvz. po liposukcijos, arba po lazerinės liposakcijos procedūrų.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Dauguma mūsų pacientų akivaizdžiais rezultatais džiaugiasi jau po 6, 8 ar 12 procedūrų, atliekamų kartą per savaitę, tačiau procedūrų skaičius yra individualus, kadangi jis priklauso nuo esamos odos bei paciento sveikatos būklės ir gali skirtis nuo vidutinių, statistinių rodiklių.

Kiek laiko trunka procedūra?

Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau tipinė sesija trunka apie 30-45min.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Rezultatai yra labai individualūs, jie priklauso nuo daugelio faktorių, tokių, kaip paciento organizmo pasiruošimas aparatinei procedūrai, esama odos būklė, taip pat trukmė, kaip seniai ir dėl kokios priežasties oda yra praradusi stangrumą. Dažnai geresnis rezultatas pasiekiamas atliekant kompleksines, skirtingų technologijų procedūras, pvz. kombinuojant aparatines su kosmetologinėmis, arba su injekcijomis. Tikslesnę konsultaciją jums galėtų suteikti mūsų specialistai. Skinny klinikoje taip pat yra moderni FotoFinder įranga, kurios dėka savo kūno pokyčius galima įvertinti nuotraukose prieš procedūrų kursą ir po jo.

Kaip ilgai išliks rezultatai ir ar jie ilgaamžiai?

Rezultatai yra ilgaamžiai, tačiau vykstant įvairiems odos senėjimo procesams, odos būklė kinta, todėl rekomenduojame po kurso padaryti pertrauką, kad organizmas nepriprastų prie atliekamų procedūrų, ir atlikti palaikomąsias Venus Legacy™ procedūras profilaktiškai, pvz kartą per kelis mėnesius norint išlaikyti pasiektus rezultatus.

Kokiais atvejais Venus Legacy™ procedūras atlikti nerekomenduojama?

Nors Venus Legacy™ pritaikyta kiekvieno amžiaus ir odos tipo žmonėms, jeigu turite vieną iš šių kontraindikacijų, dėl procedūros taikymo pasikonsultuokite su mūsų specialistais:
– uždegimas zonoje, kuriai norite atlikti procedūrą;
– sergate arba esate sirgę vėžiu;
– neurologinė ar kito tipo liga, kurią gali paskatinti šiluma (pvz. herpes);
– naudojate vidinį defibriliatorių/širdies stimuliatorių;
– atliekamos procedūros zonoje turite metalo implantus (išskyrus dantų);
– turite nekontroliuojamą skydliaukės sutrikimą;
– turite išsiplėtusias venas (varikozė);
– laukiatės arba bandote pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu;
– sergate su oda susijusiomis autoimuninėmis ligomis;
– zonoje, kurioje norite atlikti procedūrą, turite įsidėjusi silikono implantus arba esate susileidusi kitas grožio injekcijas.

Ar  galima kūno stangrinimą su Venus Legacy derinti su kitomis kūno priežiūros procedūromis?

Norint pasiekti geresnių rezultatų, procedūrą rekomenduojame derinti su drenuojančia ir limfotakos procesus gerinančia Ballancer 606 procedūra, taip pat Venus Legacy™ puikiai dera su TeslaFormer raumenų priauginimo technologija.

Po procedūros rekomenduojame: Thalion liekninantis ir stangrinantis gelis

 

 

"Labai džiaugiuosi, kad sugalvojau ateiti pirmą kartą. Dabar su malonumu einu kas kartą! Ačiū už viską: profesionalumą, artumą, supratimą! Skinny - dovana kiekvienai merginai!"

- Laura Tam

Geriausi atsiliepimai, puiki klinika, personalas superinis - profesionalai savo srities. merginos atsidavusios savo darbui, ypač grožio specialistė Jekaterina (begalo rūpestinga ir nuoširdi, kupina patarimų bei idėjų grožio ir sveikatos srytyse), malonu sugrįžti, pabendrauti bei gražintis! Procedūrų rezultatai ryškiai matosi, padėjo man pasiekti tikslų, išgydė problemines vietas. 100% rekomenduoju!

- Milda Sutkaitytė