Šiuo metu vyksta akcija! Sužinoti plačiau

Kūno stangrinimas su Venus Legacy™

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Dažnai oda, praradusi stangrumą, sudėtingai atsistato į pirminę savo būseną, o įprastiniai būdai, tokie kaip dietos ar sportas – tik sumažina, tačiau nepanaikina odos defektų. Tokie odos pokyčiai, ypač matomose vietose – skruostuose, aplink smakrą, po rankomis, ties liemens linija, gali sukelti nemenką diskomfortą.
Laimei, Venus Legacy™ su šiomis problemomis kovoja lengvai, saugiai ir išties efektyviai.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Inovatyvios Venus Legacy™ procedūros veikia dėka patentuotos (MP)² technologijos, sinergetinių multipoliarinių radijo dažnių (RF) ir impulsų elektromagnetinių laukų (PEMF) derinio.RF tiesiogiai stimuliuoja fibroblastus, o PEMF sukelia fibrolasto proliferaciją ir gamina naują kolageną, išskirdamas augimo faktorių FGF-2. (MP)² itin veiksmingai tinka kolageno remodeliavimui, siekiant patempti suglebusią odą ir sukurti naujus kraujo atsargų atnaujinimo kapiliarus.
Venus Legacy™ yra vienintelis estetinėje medicinoje naudojamas prietaisas su VariPulse™ technologija. Tai – reguliuojamas impulsinis siurbimas, kuris palengvina gilesnį skleidžiamos energijos įsiskverbimą. VariPulse™ pagerina RF energijos sukeltą riebalų ląstelių (mažinimo) lipolizės procesą, skatina kraujo apytaką ir stimuliuoja limfos drenažą. VariPulse™ vakuumo ir oro aušinimo mechanizmas leidžia greičiau pasiekti ir išlaikyti aukštesnę bei efektyvesnę temperatūrą, kuri užtikrina maksimalų paciento komfortą ir puikius klinikinius rezultatus.

 • Kiekvienam: įrodyta, kad radijo dažnių technologija saugiai ir efektyviai veikia visus odos tipus.
 • Neskausminga: tai – maloni procedūra, kuri leidžia pasiekti akivaizdžiai matomus rezultatus.
 • Patogu: atgal prie savo kasdienių darbų galėsite sugrįžti iš karto po procedūros.

Kaip tai veikia?

Pasitelkiant radijo dažnius, Venus Legacy™ sušildo po oda esantį sluoksnį. Šis procesas natūraliai paspartina kolageno ir elastino gamybą. Tuo pat metu VariPulse™ technologija su reguliuojamu impulsiniu siurbimu švelniai tempia odą aukštyn. Tai užtikrina, kad klientui procedūra nesukels nemalonių pojūčių, o aparato skleidžiama energija įsiskverbs giliai į odą.

Rezultatai: dailiau atrodanti figūra, tvirtesnė bei stangresnė oda ir nykstantis celiulitas.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti Venus Legacy™ procedūras?

Šios procedūros gali būti atliekamos nugarai, rankoms, pilvui, šonams, sėdmenims, klubams, šlaunims ir keliams. Procedūros gali būti specialiai pritaikytos ir veidui.

Ar Venus Legacy™ man tinka?

Ši procedūra veiksminga norintiems sustangrinti suglebusią odą ir sumažinti matomas raukšles. Jeigu šių problemų nepavyksta visiškai panaikinti sporto ar dietos pagalba, jeigu nenorite invazinių chirurginių procedūrų, tačiau norite sustiprinti savo kūną ir pasitikėjimą savimi, tuomet Venus Legacy™ – kaip tik Jums. Ši technologija saugiai ir efektyviai veikia visus odos tipus ir visas celiulito stadijas (edeminę, fibrozinę, riebalinių sankaupų).

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Dauguma mūsų pacientų matomais rezultatais džiaugiasi jau po 6-8 procedūrų, atliekamų kartą per savaitę.

Kiek laiko trunka procedūra?

Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau įprastinė sesija trunka 20-40 minučių, todėl šią procedūrą galite atlikti tiesiog per pietų pertrauką.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Kiekviena situacija ir pacientas yra skirtingi, tad tikslesnę konsultaciją jums galėtų suteikti mūsų specialistai. Dažnai pokyčiai pastebimi jau po pirmųjų procedūrų – oda tampa stangresnė, tvirtesnė, lygesnė, o celiulito požymiai mažėja.

Ar Venus Legacy™ reikalauja specialaus pasiruošimo?

Svarbu, kad oda būtų švari. Prieš procedūrą nerekomenduojama naudoti jokių losjonų, kremų ar makiažo priemonių. Taip pat derėtų neturėti jokių papuošalų toje kūno zonoje, kurioje bus atliekama procedūra.

Ar galima naudoti losjoną iš karto po procedūros?

Taip, galima.

Koks jausmas, atliekant šias procedūras?

Aplikatorius šyla iš lėto, kol jūsų oda įkaista iki reikiamos temperatūros. Jeigu temperatūra atrodys per šilta, specialistas gali ją koreguoti ir sumažinti. Jeigu yra naudojamas specialus aplikatorius su VariPulse™ technologija, jūs papildomai jausite lengvą odos siurbimą toje vietoje, kuri bus veikiama aplikatoriaus. Siurbimas taip pat yra reguliuojamo intensyvumo.

Ar tai – skausminga?

Šilumos bei odos tempimo lygis yra reguliuojamo intensyvumo, kad jums nesukeltų nemalonių pojūčių. Kai kurie pacientai procedūrą prilygina karštų akmenų masažui.

Kaip jausiuosi po procedūros?

Jausitės atsipalaidavusi. Šios procedūros yra malonios, kai kurie klientai jų metu net užsnūsta. Procedūros metu paveikta kūno zona gali jaustis šiltesnė nei įprastai, bet daugiau jokių naujų potyrių nepastebėsite.

Kaip ilgai išliks rezultatai ir ar jie ilgaamžiai?

Šių procedūrų rezultatai vis ryškėja, po paskutinės procedūros odos būklė gerės dar 3-4 mėnesius, tačiau praėjus šiam laikotarpiui rekomenduojama Venus Legacy™ procedūras profilaktiškai atlikti kas kelias savaites ar mėnesius. Kiekvienam atvejui šios rekomendacijos pateikiamos individualiai.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Ši procedūra yra visiškai saugi. Venus Legacy™ nesukelia jokio pašalinio poveikio. Iškart po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi arba įšilusi, bet tas pojūtis po valandos ar dviejų išnyks. Iškart po procedūros galite sugrįžti į įprastą savo dienos ritmą.

Ar po procedūros man dar reikia ką nors daryti?

Kad papartintumėte šlakų ir toksinų pasišalinimą iš organizmo, po Venus Legacy™ procedūros rekomenduojame gerti pakankamai vandens ir užsiimti fizine veikla.

Kokiais atvejais Venus Legacy™ procedūras atlikti nerekomenduojama?

Nors Venus Legacy™ pritaikyta kiekvieno amžiaus ir odos tipo žmonėms, jeigu turite vieną iš šių kontraindikacijų, dėl procedūros taikymo pasikonsultuokite su mūsų specialistais:

 • Uždegimas zonoje, kuriai norite atlikti procedūrą;
 • Sergate arba esate sirgę vėžiu;
 • Neurologinė ar kito tipo liga, kurią gali paskatinti šiluma (pvz. herpes);
 • Naudojate vidinį defibriliatorių/širdies stimuliatorių;
 • Atliekamos procedūros zonoje turite metalo implantus (išskyrus dantų);
 • Turite nekontroliuojamą skydliaukės sutrikimą;
 • Turite išsiplėtusias venas (varikozė);
 • Laukiatės arba bandote pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu;
 • Sergate su oda susijusiomis autoimuninėmis ligomis;
 • Zonoje, kurioje norite atlikti procedūrą, turite įsidėjusi silikono implantus arba esate susileidusi kitas grožio injekcijas.

 

Po procedūros rekomenduojame: Thalion liekninantis ir stangrinantis gelis

 

 

"Labai džiaugiuosi, kad sugalvojau ateiti pirmą kartą. Dabar su malonumu einu kas kartą! Ačiū už viską: profesionalumą, artumą, supratimą! Skinny - dovana kiekvienai merginai!"

- Laura Tam / 2017 gruodžio 2, 19:14

 

DĖMESIO! 4 zonų abonimentas – 237Eur/1 zona – 59,25Eur, (vietoje 316Eur/1 zona – 79Eur)

8 zonų abonimentas – 399Eur/1 zona – 49,88Eur, (vietoje 632Eur/1 zona – 79Eur)