4 pratimai, kurie padės sustangrinti šlaunis

Net 90% moterų ir daliai vyrų šlaunų riebalai bei celiulitas yra yra probleminė zona, kurioje susikaupusių riebalų atsikratyti gana sudėtinga. Gumulėliai, įdubimai bei natūralus kūno polinkis kaupti riebalus šlaunų srityje, daugeliui žmonių šlaunis paverčia nepatrauklia kūno vieta, kurią yra bandoma tvarkyti sporto pagalba. Tačiau šlaunys yra viena iš daugiausia pastangų ir labai tikslių bei dėsningų pratimų reikalaujanti kūno dalis. Galite lieti prakaitą sportuodami kiekvieną dieną, tačiau jeigu neatliekate būtent šlaunims stangrinti reikiamų pratimų – nebūtinai pasieksite norimus rezultatus. Norite sustiprinti ir sustangrinti šlaunis bei pamiršti erzinančią probleminę zoną? Išbandykite šiuos 4 pratimus, kurie padės efektyviai ir greitai pasiekti tikslų be ilgų treniruočių sporto salėje! 

1 pratimas:  Pritūpimai ant vienos kojos

Žemą kėdę, suoliuką ar net kavos staliuką pastatykite žingsnio atstumu sau už nugaros. Stovėkite tiesiai, rankos prie šonų, pėdos klubų plotyje. Dešinę koją pastatę ant žemės, kojų pirštus nukreipkite į priekį, o kairiąją koją pakelkite tiesiai atgal ir padėkite ant atramos (kėdės, suoliuko ar stalo). Rankas laikydami šonuose, nugarą tiesiai, pečius atgal – tūpkite, kol dešinė koja sudarys 90 laipsnių kampą. Pritūpę pabūkite viena ar dvi sekundes ir kildami aukštyn nuo dešiniojo kulno grįžkite į pradinę padėtį. Šį pratimą pakartokite dar 14 kartų ir pakeiskite kojas. Norėdami padidinti pasipriešinimą, šiuos pritūpimus galite atlikti su svoriais. 

2 pratimas: Sumo pritūpimai

Atsistokite kojas laikydami šiek tiek plačiau nei pečių plotyje, o pėdas ir kojų pirštus nukreipkite į išorę ( į kairę ir dešinę, o ne tiesiai į priekį).  Tiesia nugara, pečiais atgal ir įtemptais pilvo raumenimis pritūpkite. Svarbu, kad tupiant keliai būtų vertikalioje linijoje su pėdomis ir neišsikištų į priekį. Kad neapkrautumėte ir nepertemptumėte kelių, sutelkite dėmesį į judesį, kuris turėtų būti tarsi sėstumėtės su visu kūno svoriu atgal ant kulnų. Pritūpę pabūkite viena ar dvi sekundes ir lėtai, kildami nuo kulnų ir įtempę šlaunų raumenis, grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą kartokite 15 kartų, po 14 pritūpimų. Jeigu norite didesnio pasipriešinimo, atlikdami pratimą abiem rankomis laikykite papildomą svorį.

3 pratimas: Pritūpimai prie sienos

Šie pritūpimai gali pasirodyti vieni iš paprasčiausių ir lengviausių, tačiau efektyvumu jie tikrai neatsilieka nuo kitų! Dviejų pėdų atstumu atsistokite tiesiai prieš sieną, atremkite į ją nugarą, kojas laikykite pečių plotyje, kojos pirštus nukreipkite į priekį, o rankas priešais save. Tokioje padėtyje nugara turi slysti siena žemyn tol, kol klubai, keliai ir kulkšnys sudarys 90° kampą. Šioje pozicijoje būkite mažiausiai 30 sekundžių. Labai svarbu, jog viso pratimo metu apatinė nugaros dalis būtų prispausta prie sienos.  Kai pajausite, jog 30 sekundžių yra vieni juokai – laiką didinkite 15 sekundžių intervalais.

4 pratimas: Įtūpstai atgal

Norėdami pradėti šį pratimą, atsistokite tiesiai, pečiais atgal, pilvą ir dubenį laikydami tvirtai, kojos kartu, o kojų pirštus nukreipę į priekį. Dešine koja ženkite didelį žingsnį atgal, kojų pirštus nukreipkite į priekį, o kairiąją koją laikykite vietoje. Tūpkite žemyn, laikydami liemenį tiesiai, kol su dešiniuoju  keliu paliesite žemę. Šioje padėtyje būkite kelias sekundes ir atsispirdami nuo dešinės kojos grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą darykite 15 kartų, po 14 pritūpimų, keisdami kojas. Darydami šiuos įtūpstus galite naudoti svorius.

Pasiekite dar didesnius rezultatus

Šlaunų srityje numetėte daug svorio, tačiau oda liko suglebusi ir prarado savo stangrumą? Norintiems sumažinti šią problemą, siūlome išbandyti kūno stangrinimą su Venus Legacy™ technologija. Tai inovatyvi ir švelni šildomojo poveikio procedūra, visiškai nesukelianti nemalonių pojūčių bei tinkanti visiems odos tipams. Patentuotas daugiapolio radijo dažnių spinduliavimas ir impulsinių magnetinių laukų technologija Venus Legacy™ sušildo poodinį sluoksnį, paspartinama visus natūralius metabolistinius procesus bei kolageno ir elastino gamybą, todėl ši procedūra itin veiksmingai tinka siekiant sustangrinti suglebusią odą. Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau įprastinė sesija trunka ne ilgiau pusvalandžio, todėl šią procedūrą galite atlikti tiesiog per pietų pertrauką. Galutinis kūno stangrinimo su Venus Legacy™ technologija rezultatas – be didelių pastangų stangresnės ir lygesnės šlaunys bei išryškėję treniruočių rezultatai. 

Jeigu Jus vargina nesibaigianti kova su celiulitu, VelaSmooth™ technologija – kaip tik Jums! Tai yra pirmoji ir vienintelė technologija, suderinanti net 4 veiksnius: vakuuminę ir masažo terapiją su infraraudonųjų spindulių energija ir bipoliniais radijo impulsais. Mechaninė manipuliacija ir giluminis įšildymas paveikia poodinius audinius, todėl pradeda gamintis kolagenas, gerinama kraujotaka ir limfotaka, naikinamas riebalų perteklius bei gydomas celiulitas. Celiulito naikinimo ir kūno modeliavimo su VelaSmooth™ technologija procedūros rezultatai – sumažėjusios apimtys, stangresnė kūno oda, o svarbiausia – išnykęs celiulitas! 

Kad ir kokie būtų Jūsų asmeniniai estetiniai tikslai – to siekti galite ne vieni. Deginti riebalus norite treniruotėmis? Susiraskite profesionalų trenerį ir mūsų rekomenduojamus pratimus derinkite su treniruotėmis sporto salėje! Jeigu Jūsų darbo grafikas yra įtemptas ir laiko treniruotėms namie ar sporto salėje ne visada yra, tačiau su celiulitu bei elastingumą praradusią odą gyventi tikrai nenorite – atvykite į Skinny Estetikos Kliniką, kurioje dirbantys specialistai ne tik patars dėl reikalingų procedūrų, bet ir padės pasiekti norimų rezultatų!