Kaip pasirinkti: kūno formavimas ar odos stangrinimas?

Tiek odos stangrinimo, tiek ir kūno formavimo procedūros yra skirtos jūsų figūros liekninimui ir puoselėjimui, tačiau reikia nepamiršti, jog abi šios procedūros veikia skirtingai ir duoda skirtingus rezultatus. Norint giliau susipažinti su šiomis procedūromis tenka susidurti su galybe medicininės literatūros, kurioje vartojami terminai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti visiškai nauji ir nesuprantami, tačiau viskas nėra taip sudėtinga. Taigi, pradėkime nuo pagrindų ir išsirinkime mums labiausiai tinkamą procedūrą.

Kaip tai veikia?

Yra trys pagrindiniai odos stangrinimo būdai: radijo bangos, intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ) ir ultragarsas. Visi trys, skirtingais nechirurginiais būdais, į poodinius sluoksnius nukreipia karštį. Toks tikslinis karščio nukreipimas į gilesnius poodinius sluoksnius stimuliuoja natūralų kūne esančio kolageno ir elastino gamybos procesą. Svarbu žinoti, jog kolagenas ir elastinas yra pagrindiniai lygios ir stangrios odos „ingredientai“, jų gamybos kūne suaktyvinimas padeda sustangrinti glembančią odą ir, žinoma, sulieknėti.

Kaip ir odos stangrinimas, daugybė kūno formavimo procedūrų naudoja radijo bangų technologiją, kurios metu karštis yra nukreipiamas į poodinius sluoksnius norimose kūno vietose. Tokių kūno formavimo procedūrų metu yra netik stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba (kaip odos stangrinimo metu), bet ir suskaidomos riebalinės ląsteles ir sumažinamas jų kiekis poodiniuose sluoksniuose. Kūno formavimas dažniausiai yra pritaikomas norint sumažinti apimtis, o net tik sustangrinti ir išlyginti odą.

Kodėl odos stangrinimas?

Odos stangrinimas yra skirtas lyginti ir tonizuoti glembančią veido ir kūno odą. Veido srityje ši procedūra dažniausiai yra taikoma glembančiai pasmakrės ir po žandikauliu esančiai odai, raukšlėms kaktos zonoje ir juoko raukšlelėms, atsiradusioms aplink burną. Kūno srityje – glembančiai vidinės rankų ir kojų pusės odai, krūtinės ir pilvo sritims (dažniausiai stangrinama po gimdymo).

Kam rinktis kūno formavimą?

Kūno formavimas, kartais vadinamas kontūravimu, yra orientuotas į problemines kūno zonas, tokias kaip celiulitas ir riebaliukai pilvo ir šonų srityse. Kūno formavimas sumažina apimtis, sutraukdamas riebalines ląsteles šlaunyse, rankose ar pilvo srityje, o odos stangrinimas išlygina ir sustangrina odą tose pačiose srityse. Svarbu įsiminti, jog skirtingai nei odos stangrinimas – kūno formavimo procedūros nėra daromos veido srityje.

Stangrinimas ir formavimas

Kartais norint pasiekti geresnių kūno formavimo ir liekninimo rezultatų, gali būti pasiūlytos abi procedūros. Tokiais atvejais pagrindine priemone yra pasirenkamas kūno formavimas, o odos stangrinimo procedūros atliekamos lygiagrečiai ir po formavimo procedūrų ir efektyviai padeda išlyginti ir sustangrinti glembančią odą. Tokios procedūros naudoja radijo bangas kartu su pulsiniais elektromagnetiniais laukais, tam, kad vientisa karščio banga būtų pasiųsta į poodinius sluoksnius ir paspartintų kolageno ir elastino gamybą. Yra atvejų, kai procedūrų metu taip pat yra naudojama lengvo siurbimo technologija, kuri leidžia pasiekti gilesnį radijo bangų prasiskverbimą norimoje zonoje ir sumažina riebalinių ląstelių kiekį bei celiulito matomumą.

Norėdami apie šias procedūras sužinoti daugiau, apsilankykite pas sertifikuotus specialistus savo mieste.