NOON Triple MCH elektroporacija

Kaina: 129€
Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Mezoterapija be adatų! Sparčiai tobulėjančių technologijų pagalba, NOON Aesthetics pristato naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūrą, kuri yra itin saugi, nesukelia jokio šalutinio poveikio ar skausmo pojūčio ir leidžia veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%! NOON Triple MCH – tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio poveikio naujos kartos veikliųjų medžiagų įvedimo į odos ląsteles technologija. Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be adatų ar chirurginių intervencijų! Ši inovatyvi elektroporacijos procedūra ir jos metu įvedamų medžiagų kiekis lenkia klasikinės adatinės mezoterapijos procedūras.

Kaip tai veikia? 

Veikliųjų medžiagų prasiskverbimas į gilesnius odos sluoksnius priklauso nuo įvedamos medžiagos dydžio, tirpumo, molekulių krūvio bei odos būklės, jos drėgmės lygio, temperatūros, rūgštingumo ir viršutinio odos sluoksnio storio. Norint, kuo efektyviau į odą įvesti medžiagas, labai svarbu užtikrinti temperatūros kontrolę. Jog norimas kiekis įvedamos medžiagos patektų į odos ląstelių vidų, odos temperatūra turi būti atvėsinta nuo 4˚C iki -25 ˚C, o siekiant užverti poras – odos temperatūra turi būti pakeliama iki fiziologinės temperatūros, nuo 36˚C iki 37 ˚C temperatūros. Dėl šios priežasties, elektroporacijos metu yra itin svarbu kontroliuoti temperatūrą – procedūros metu odą vėsinti, o baigus procedūrą atstatyti fiziologinę odos temperatūrą ją šildant. Kosmetinių priemonių įvedimą į odos ląteles atliekant be temperatūros kontrolės, tam tikras kosmetinių priemonių kiekis gali pasiekti kraujagysles. Kosmetinės priemonės, patekusios į kraujotaką, yra pernešamos toliau nuo tikslinės vietos ir procedūros efektyvumas mažėja. 

Temperatūros kontrolė leidžia išvengti porų savaiminio nykimo, nes esant fiziologinei (36-37˚C) temperatūrai, ląstelių fosfolipidinio dvisluoksnio membranos greičiau grįžta į pirminę (natūralią) būseną. Tačiau po elektroporacijos, pašildžius odos paviršių, ląstelių poros greičiau išnyksta ir taip atsistato pradinė, nepralaidi įvedamų medžiagų molekulėms ląstelių plazminės membranos būsena. Tokiu būdu, šilumos pagalba yra paskatinamas ląstelių plazminės membranos struktūros atsistatymas ir užtikrinamas medžiagų įvedimo efektyvumas!

NOON Triple MCH trejopą poveikį turintis elektroporacijos prietaisas, visos procedūros metu gali šaldyti odą iki -20˚ C bei šilyti iki 43˚ C, o prietaiso generuojamas elektrinių impulsų dažnis gali būti keičiamas individualiai, pagal kliento poreikius, nuo 0,1 iki 10 kHz. Šaldymo ir šildymo funkcijas galima naudoti kaip atskiras procedūras, norint tiek paruošti odą tolimesnėms procedūroms, tiek paskatinti veikliųjų medžiagų patekimą į gilesnius odos sluoksnius šalčio (krioterapijos) pagalba. Medžiagų įvedimo efektyvumą padidina elektroporacijos metu naudojami priešingo poliškumo elektriniai impulsai. Kitaip tariant, bioefektą, tokį kaip laikinųjų porų susidarymas ląstelių membranose, kurį suaktyvino pirmasis elektrinis impulsas, galima sustiprinti pakeitus elektrinio lauko kryptį. NOON Triple MCH įranga generuoja iki 10 kHz elektrinius impulsus tiek teigiamame, tiek neigiamame poliuje, kas užtikrina itin efektyvų kosmetinių priemonių įvedimą tiesiogiai į ląsteles, nesukeliant jokių nemalonių pojūčių klientams.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

NOON Triple MCH – tai inovatyvi technologija, kurią NOON Aesthetics pristatė 2018 metų pradžioje. NOON Aesthetics tiki, kad kompetetingi profesionalai, pirmaujančios pramonės naujovės ir technologijos lemia įmonės gaminamų produktų kokybę, kurių dėka pasiekiami įspūdingi rezultatai. Įmonė sėkmingai kuria ir vysto unikalius ir veiksmingus odos priežiūros produktus, bei medicininės estetikos įrangą, tuo pačiu užtikrindami aukščiausią produktų kokybę viso gamybos proceso metu. 

Klasikinė ir dažniausiai naudojama įranga kosmetologinėse elektroporacijos procedūrose neturi temperatūros kontrolės ar galimybės reguliuoti elektrinių impulsų dažnį, o medžiagų įvedimo į odos ląsteles efektyvumas nesiekia net 40%. Būtent tuo yra unikali NOON Triple MCH – technologija apjungia elektroporacijos, šalčio ir šilumos terapijos metodus ir užtikrina sėkmingą bei 80% efektyvesnį medžiagų įvedimą. Ši inovatyvi medžiagų įvedimo sistema tampa lyderė kosmetologijos srityje ir yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikro-adatinė mezoterapija.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra, priklausomai nuo odos problemų ir pasirinkto kurso, trunka nuo 40 iki 80 minučių.

Kada pamatysiu rezultatus?

Elektroporacija padidina ląstelių membranų pralaidumą daugiau nei 400 kartų, o veikliųjų medžiagų poveikį iki kelių tūkstančių kartų, todėl procedūros rezultatai pastebimi iš karto po procedūros.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Procedūra specialaus pasiruošimo nereikalauja.

Ar tai – skausminga?

Procedūra visiškai neskausminga – galite mėgautis procesu bei džiaugtis įspūdingais rezultatais.

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Procedūra neturi jokio pašalinio poveikio. Būtent galimybė pasiekti efektyviausius rezultatus be odos paraudimo, sudirginimo, deginimo jausmo ar kitų nemalonių pojūčių,  išskiria NOON Aesthetics sistemą iš kitų procedūrų. 

Kokiais atvejais NOON Triple MCH procedūros atlikti nerekomenduojama?

Procedūros atlikti nerekomenduotina, jeigu:

  • Esate besilaukianti ar krūtimi maitinanti moteris
  • Sergate kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz. epilepsija)
  • Esate po operacijos ar kitos chirurginės intervencijos

 

Po procedūros rekomenduojame: