Veiksmingas randų šalinimas su Sublative™ technologija

Kaina: nuo 59€
Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Pamirškite bet kokius nepatogumus dėl randelių! Unikali randų šalinimo Sublative™ technologija leis vėl pasitikėti savimi. Efektyvi technologija, tikslumas ir individualiai pagal Jūsų odą parinkti nustatymai garantuoja geriausius rezultatus saugiai ir be chirurgo įsikišimo.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Randų šalinimas paremtas natūraliais odos gijimo procesais. Skirtingai nuo lazerinių procedūrų, naudojant šią technologiją, minimaliai pažeidžiamas epidermis, tačiau efektyviai paveikiamas viršutinės dermos – tikrosios odos – sluoksnis. Čia suaktyvinama kolageno ir elastino gamyba ir taip natūraliai skatinamas naujų ląstelių susidarymas.

Kaip tai veikia?

Vienkartiniu Sublative™ antgaliu siunčiami bipoliniai radijo impulsai padaro 64 nedideles žaizdeles. Dėl šio minimalaus pažeidimo pradeda gamintis odos atstatomosios medžiagos – kolagenas ir elastinas, skatinami atsinaujinimo procesai: toje vietoje formuojasi nauja oda, o randas nyksta.

Kokiose kūno vietose atliekamas randų gydymas?

Gali būti šalinami maži ar vidutiniai randai įvairiose kūno vietose.

Ar ši procedūra man tinka?

Randų šalinimas Sublative™ technologija yra vienintelė randų šalinimo procedūra, tinkanti visiems odos tipams be išimčių.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Gydymo trukmė ir procedūrų skaičius nustatomas individualiai, atsižvelgiant į paciento odos būklę.  Įprastai rekomenduojamos 3-5 procedūros, atliekamos kas 4-6 savaites, tačiau asmeninį gydymo planą, pritaikytą pagal Jūsų poreikius, specialistas sudarys konsultacijos metu.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Pirmieji rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros – dėl pakilusio kolageno lygio atsiranda naujų sveikų ląstelių ir oda pastebimai pagražėja. Tolesnė gijimo eiga – individuali. Apie tai, ko galite tikėtis, pirmosios konsultacijos metu Jums papasakos specialistas.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Taip, randai išnyksta visam laikui. Geriausių rezultatų pasieksite laikydamiesi specialisto rekomendacijų.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra įprastai trunka apie 30 min., tačiau laikas gali skirtis – tai priklauso nuo šalinamų darinių sudėtingumo.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Atstatomasis laikotarpis po procedūros yra minimalus – paprastai jis trunka nuo dviejų iki penkių dienų. Pageidaujant trumpesnio atstatomojo laikotarpio, galima rinktis mažiau intensyvų gydymą.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Procedūros metu pacientai jaučia šilumą, dilgčiojimą, oda dažnai parausta. Jūsų patogumui oda vėsinama, gali būti naudojamas paviršinis anestetikas.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Tam tikrais atvejais kartu su šia procedūra gali būti atliekamas odos atjauninimas Elos technologija – apie tai patars specialistas, apžiūrėjęs Jūsų odos būklę.

Ar procedūra saugi?

Taip, tai itin saugi ir tiksli procedūra. Jos intensyvumas pilnai reguliuojamas renkantis skirtingus nustatymus, tai daroma atsižvelgiant į paciento odos būklę.