Ruošiame veido odą vasarai

Aknės kamuojama veido oda ilgainiui gali tapti randuota. Skirtingai nei daugelis mano, tai ne tik paauglių problema – neretai nuo randų, likusių po aknės, kenčia ir suaugusios moterys bei vyrai. Mažiausi odos defektai gali sukelti diskomfortą. Artėjant vasarai norisi paruošti odą taip, kad nereikėtų jos slėpti po storu makiažo sluoksniu, todėl pakalbėkime apie efektyviausius randelių šalinimo metodus.

Randai – kas tai ir kodėl tai atsiranda

Randas yra normalus odos gijimo procesas. Nuo aknės sudėtingumo priklauso kokie randai susiformuoja– giluminiai dideli, ar vos pastebimi. Jei oda buvo kamuojama aknės uždegimo, tuomet ne tik inkštirų, bet ir randelių bus sudėtinga išvengti.

Kaip veikia randų šalinimas?

Vertėtų atsiminti, jog visiškai randų išnaikinti neįmanoma, tačiau galima juos maksimaliai sušvelninti ir padaryti kuo mažiau matomus. Juos naikinti galima keliais būdais –pirmiausia įvairiais geliais ir kremais, tačiau toks gydymas pareikalaus daug laiko ir kantrybės, o rezultatai ne visada bus džiuginantys. Taikant cheminį ar mechaninį būdus, gydymas duos greitesnių ir efektyvesnių rezultatų. Įprastai šalinant randus yra stipriai paveikiamas viršutinis odos sluoksnis (epidermis), tačiau taikant Sublative TM technologijos metodą oda yra veikiama minimaliai. Pasiekiamas viršutinis dermos – tikrosios odos sluoksnis, kurioje padaromos 64 mikrofagai (kitaip tariant žaizdelės). Dėl šio pažeidimo odoje skatinama naujų ląstelių gamyba, aktyviau gaminasi kolagenas ir elastinas. Tai padeda formuotis naujai odai, po mažu nyksta randai.

Procedūra – ar ji tiks būtent man, kiek tai užtruks ir ar po procedūros kažką jausiu?

Sublative TM technologija yra vienintelė procedūra tinkanti visiems odos tipams, tačiau tinka tik tuo atveju, jei aknė nebėra aktyvi. Pati procedūros trukmė priklauso nuo to, kokio dydžio ir kurioje vietoje yra randai. Vienas gydymo seansas gali užtrukti iki 40 min. Žinoma, tiek gydymo trukmė, tiek procedūrų skaičius yra nustatomi individualiai. Rekomenduojama atlikti 2-3 procedūras kas mėnesį. Procedūros metu jaučiamas dilgčiojimas, šiluma. Po jos oda parausta, todėl rekomenduojama procedūras atlikti dar neatėjus vasarai – kol oda nėra stipriai veikiama saulės spindulių. Ankstyvas pavasaris – puikus metas pasirūpinti veido oda.