Raumenų formavimas su Tesla Former™

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Funkcinis magnetinis stimuliavimas (FMS) – efektyvus raumenų formavimo ir kūno kontūravimo būdas. Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas didina raumenų stiprumą, jėgą, bei ištvermę, tokiu būdu formuodamas tikslinius raumenis. Formuojamiems raumenims reikia energijos, gaminamos iš vietinio riebalinio audinio. Gaminant energiją, riebalinis audinys mažėja, o energijos poreikis vis didėja – todėl šios procedūros metu yra efektyviai formuojami ir stiprinami raumenys, pakeliami sėdmenys bei mažinamas riebalinis sluoksnis. Tesla Former™ prietaisas išsiskiria ne tik efektyviu raumenų formavimu, naudojant specialią funkcinio magnetinio stimuliavimo technologiją, bet ir galimybe gydyti pažeistus audinius, aktyvuoti ar atpalaiduoti raumenis bei numalšinti skausmą.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Palyginti su elektrine stimuliacija, magnetiniai laukai yra visiškai neskausmingi, leidžia giliai prasiskverbti į nevienalytį biologinį audinį ir nereikalauja kontakto su oda, taigi procedūrą galima atlikti net per drabužius! FMS nestimuliuoja skausmingų nervinių šaknelių, esančių odos paviršiuje, todėl procedūra yra malonesnė nei įprastinė elektrinė stimuliacija. 

Kaip tai veikia?

Procedūros metu naudojamas Tesla Former™ prietaisas skleidžia galingus net iki 3 tesla magnetinius laukus, kurie sutraukia raumenį arba raumenų grupę, veikdamas per motorinius nervus. Magnetiniai laukai į norimas vietas praeina per drabužius, audinius ir kaulus. Funkcinis magnetinis stimuliavimas sukuria magnetinius laukus giliai kūno viduje ir taip stimuliuoja raumenis, kurių neįmanoma pasiekti naudojant elektrinę stimuliaciją. Greiti magnetinio lauko intensyvumo pokyčiai sukelia neuronų (nervinių ląstelių) elektrinę srovę. Šis reiškinys vadinamas elektromagnetine indukcija. Kai srovė pasiekia tam tikrą greitį, pasiekiamas vadinamasis neurono veikimo potencialas. Dėl to neurono ląstelės depoliarizuojasi, o tai ilgainiui sukelia raumenų susitraukimą.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti FMS?

Prietaisas gali būti naudojamas visiems norimiems raumenims stiprinti: 

 • Visiems didiesiems rankų ir kojų raumenims 
 • Kūno “šerdiniams” raumenims: nugaros ir pilvo preso raumenims, sėdmenims, blauzdų raumenims 
 • Aparatas negali būti naudojamas galvos, kaklo ir krūtinės zonoms.

FMS su Tesla Former™ puikiai tinka formuoti ir išryškinti pilvo preso raumenis bei sustiprinti ir pakelti sėdmenis. Būtent šioms sritims atliekamos procedūros – populiariausios pasaulyje. 

Ar FMS su Tesla Former™ man tinka?

Ši procedūra veiksmingai tinka tiek profesionaliai sportuojantiems ir norintiems pasiekti dar geresnius rezultatus, tiek neturintiems laiko ar negalintiems sportuoti sporto salėje, tačiau norintiems tvirto ir raumeningo kūno. Pagrindinis Tesla Former™ privalumas – skirtingai nuo užsiėmimų sporto salėje, procedūros metu galima paveikti tik norimą raumenų grupę.
Tesla Former™ tinka tiek vyrams, tiek moterims, norintiems sustiprinti ir išryškinti raumenis, pagražinti kūno linijas bei atsikratyti nepageidaujamų riebalų. Procedūra taip pat tinka limfotakos ir mikrocirkuliacijos gerinimui. 

Tesla Former™ prietaisas – efektyviai formuoja ir didina raumenis, gerina raumenų tonusą, mažina raumenų ir kaulų sistemos skausmą, atpalaiduoja pavargusius raumenis, gerina medžiagų apykaitą tose kūno zonose, kuriose yra atliekama procedūra. FMS procedūra taip pat tinka tiems, kas susiduria su ūminiu raumenų skeleto skausmais, degeneruojančiu reumatizmu, neuropatijomis. Procedūra naudinga ir potrauminiu laikotarpiu – reabilitacijai po imobilizacijos, po kaulų lūžių, susiduriantiems su šlapimo nelaikymo ar erekcijos negalavimais. 

Kiek procedūrų reikia atlikti, norint geriausių rezultatų?

Vienai zonai minimaliai rekomenduojama atlikti 6 procedūras, tačiau rezultatas priklauso nuo paciento fizinės kūno būklės.

Kaip dažnai galima atlikti FMS procedūrą?

Procedūrą atliekant toje pačioje kūno zonoje, rekomenduojama daryti bent vienos dienos pertrauką, todėl idealu procedūrą taikyti kas antrą dieną arba bent du kartus per savaitę.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra su Tesla Former™ trunka vidutiniškai apie 30 minučių vienai kūno zonai.

Kokių rezultatų galima tikėtis?

FMS procedūrų rezultatai – stipresni raumenys, tvirtesnis kūnas, geresnė laikysena, pakelti sėdmenys, aukštesnis fizinis pasiruošimas ar pasiektų rezultatų išlaikymas.

Kada pamatysiu rezultatus?

Pirmieji rezultatai gali matytis jau po pirmos procedūros, tačiau tai priklauso nuo paciento pradinės fizinės būklės. 

Ar tai – skausminga?

Procedūra nesukelia diskomforto ar nemalonių pojūčių, FMS metu jaučiamas tik raumenų susitraukimas. Gydymas pradedamas nuo mažiausio intensyvumo ir didinimas tik palaipsniui, atsižvelgiant į kiekvieno paciento jautrumą. 

Ar FMS galima derinti su kitomis procedūromis?

FMS procedūrą su Tesla Former™ galima derinti su visomis kitomis procedūromis, tačiau tai priklauso nuo paciento būklės. Apie tai, konsultacijos metu, Jums mielai patars Skinny Klinikos specialistai. 

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Kaip pasiruošti ir ką daryti po procedūros?

Prieš FMS procedūrą rekomenduojama nevalgyti bent 2 valandas. Po procedūros rekomenduojama mėgautis maistu, turinčiu didesnį baltymų kiekį arba vartoti maisto papildus, skirtus sportui. Taip pat svarbu palaikyti hidrataciją.

Kokiais atvejais FMS procedūros su Tesla Former™ atlikti nerekomenduojama?

Procedūros nerekomenduojama atlikti arba būtina pasikonsultuoti su specialistu, jeigu:

 • Sergate arba esate sirgę vėžiu 
 • Sergate epilepsija 
 • Naudojate vidinį defibriliatorių, širdies stimuliatorių ar klausos aparatą 
 • Sergate sunkiomis aktyviomis plaučių ligomis 
 • Atliekamos procedūros zonoje turite metalo implantus (išskyrus dantų) 
 • Implantai ar injekcijos procedūros zonoje 
 • Sergate endometrioze 
 • Atviros žaizdos procedūros vietoje
 • Sergate su oda susijusiomis autoimuninėmis ligomis 
 • Sergate ūmiomis širdies-kraujagyslių ligomis, širdies aritmija 
 • Neseniai atlikta operacija (reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju).

 

Po procedūros rekomenduojame – Thalion liekninantį ir stangrinantį gelį