Lokalių riebalų šalinimas lipolitikų injekcijomis

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Riebalų šalinimas lipolitikų injekcijomis – efektyvi, saugi ir greita procedūra, norintiems atsikratyti riebalų sankaupų net tokiose kūno vietose, kuriuose kiti metodai yra neveiksmingi.

Kaip tai veikia?

Lipolizės procedūros metu į paodį yra suleidžiamas injekcinis, lipolitinis preparatas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis ir naujos kartos peptidai. Biologiškai aktyvios medžiagos didelėmis koncentracijomis prasiskverbia į riebalines ląsteles, skatina jų natūralų mažėjimą, šalina vandens perteklių, gerina mikrocirkuliaciją, medžiagų apykaitos procesus, limfos nutekėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo. Injekcijų metu naudojamo preparato sudėtyje esanti hialiurono rūgštis ir peptidai atstato savaimines odos regeneracines funkcijas, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties bei kolageno sintezę, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, efektyviai stabdo senėjimo procesus, intensyviai drėkina odą, koreguoja jos elastingumą, tonusą, mažina raukšleles, suteikia natūraliai atjaunėjusios odos, bei liftingo efektą.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti procedūrą?

Lipolitikai dažniausiai naudojami tose probleminėse vietose, kuriose yra susikaupę daugiau riebalų: pagurklyje, paakiuose, pilvo, klubų, šlaunų, sėdmenų ar žastų srityse.

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Rezultatai yra ilgalaikiai, bet priklauso nuo daugelių aspektų: subalansuota mityba, fizinis aktyvumas, saikus greitų angliavandenių vartojimas, sveikas gyvenimo būdas. Tai turi tapti ne vienadieniai įpročiai – tai gyvenimo būdas! 

Puiki klinika, kuri suteikia tikrai aukštos kokybės paslaugas ir įgyvendina visus lūkesčius! Maloni registratorė ir ypač draugiška ir labai profesionali specialistė Zinaida! Lipolitikų procedūra pasiteisino 100%! Verta kiekvieno cento ☺️ Su malonumu sugrįšiu čia!

- Ilona Brant

Ar riebalų šalinimas lipolitikų injekcijomis man tinka?

Ši procedūra tinka tiems, kas nori:

  • Sustangrinti odą
  • Atsikratyti riebalinio audinio pertekliaus
  • Susitvarkyti veido ovalo deformaciją, atsiradusią nuo gravitacinio riebalų persiskirstymo
  • Atsikratyti dvigubo pagurklio

 

Kiek procedūrų reikia atlikti, norint geriausio efekto?

Rekomenduojamos 3-4 procedūros, po vieną procedūrą kas 2-3 savaites.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra trunka apie 30 min.

Kada pamatysiu rezultatus?

Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros. Injekcijų kiekis priklauso nuo probleminės zonos (riebalinių sankaupų) apimties.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Savaitę iki procedūros nevartokite vitamino E, aspirino, vaistų nuo uždegimo bei kraujo krešėjimą mažinančių vaistų. Dvylika valandų iki injekcijos nenaudokite dekoratyvinės kosmetikos ir savaitę po gydymo nebūkite ekstremalios temperatūros aplinkoje (dideliame šaltyje ar karštyje).

Ar tai – skausminga?

Procedūra nėra skausminga, bet jei jaučiamas diskomfortas odą galima padengti anestetiniu kremu. Procedūros metu yra naudojamos specialios plonos ir mažos adatos, lipolitikas suleidžiamas labai mažais kiekiais į riebalinį audinį,  būtent toje zonoje, kurią norime sumažinti, todėl nejusite jokio skausmo. 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Po injekcijos, gali būti tik laikinas odos paraudimas, patinimas, padidėjęs jautrumas ar kraujavimas iš injekcijos vietos. 

Kokiais atvejais lipolitikų injekcijos nerekomenduojamos?

Lipolitikų injekcijų nerekomenduojame atlikti:

  • Pooperaciniu periodu
  • Sergantiems kepenų ligomis
  • Sergantiems epilepsija
  • Turintiems kraujo krešėjimo sutrikimų
  • Turintiems ūmių organizmo sutrikimų
  • Turintiems herpes, furunkuliozės ar kitų pūlingų, aktyvių bėrimų