Efektyvi, greita ir neskausminga – tokia yra plaukelių šalinimo Alexandrito lazeriu technologija GentleLase PRO-U. Pašalinkite nepageidaujamus plaukelius bet kurioje kūno vietoje be jokio vargo!

Kas yra GentleLase PRO-U?

GentleLase PRO-U – tai naujausia Gentle Pro Series sistema su Alexandrito lazeriu. 755nm dažniu veikiantis lazeris yra efektyviausia šiuo metu naudojama plaukelių šalinimo technologija. Antgaliu siunčiamas intensyvus šviesos impulsas (lazerio spindulys) odoje virsta šiluma. Ši šiluma paveikia tik ląsteles, atsakingas už plauko augimą, tuo tarpu aplinkui esantys audiniai lieka nepažeisti. Akimirką prieš lazerio impulsą, oda yra atšaldoma patentuotu dinamiško šaldymo metodu. Šaldantis skystis yra purškiamas prieš pat impulsą ir atšaldo epidermį tiek, kad nejuntate skausmo, o audinys lieka apsaugotas nuo perkaitimo. Tai saugi ir efektyvi procedūra, leidžianti pasiekti ilgalaikius rezultatus.

Kaip veikia GentleLase PRO-U?

Plaukeliai šalinami šiluma paveikiant plauko folikule esantį pigmentą melaniną, bet nepažeidžiant odos struktūros aplinkui. Lazerio antgaliu siunčiamas šviesos impulsas, kuris odoje tampa šiluma. Melaninas sugeria šią šilumą, įšildo plauką ir jo struktūras, todėl plauko svogūnėlis žūsta. Paveikus plauką maitinančias kraujagysles, plaukelis iškrenta ir nebeatauga.

Kad būtų užtikrintas efektyvumas ir procedūros saugumas, aparatas matuoja ir parenka optimaliausią impulso trukmę. Visa tai vyksta itin greitai – paleidžiami net 2 impulsai per sekundę. Klientui komfortas užtikrinamas šaldant odos paviršių: akimirką prieš kiekvieną impulsą purškiama kriogeninė medžiaga, apsauganti audinius nuo įkaitimo, o Jus – nuo skausmo. 

Ar GentleLase PRO-U man tinka?

Ilgalaikis plaukelių šalinimas GentleLase PRO-U lazeriu yra kaip tik Jums, jeigu norite pašalinti nepageidaujamus plaukelius bet kurioje, net intymioje, kūno srityje ir turėti preciziškai švelnią odą be jokio vargo. 

Lazerio impulsai parenkami pagal Jūsų odos tipą, todėl procedūra gali būti atliekama tiek šviesiems, tiek tamsiems odos tipams. GentleLase PRO-U yra itin saugi, neskausminga ir patikrinta procedūra, todėl tinka Jums net ir tuo atveju, jeigu oda yra alergiška ar jautri kitiems plaukelių šalinimo būdams.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

4-6 savaites prieš procedūrą nešalinti plaukų su vašku, ar kitais būdais, kuomet plaukas išraunamas kartu su svogūnėliu, nes tai gali neigiamai įtakoti procedūros rezultatą. Iki numatytos procedūros likus 1-2 dienoms plaukelius reikia nuskusti. Patariama bent dvi savaites iki procedūros vengti intensyvių saulės spindulių, o smarkiai įdegusiai odai prieš gydymą reikėtų leisti išbalti.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra gali trukti nuo 5 iki 60 minučių, priklausomai nuo kūno vietos, kurioje norėtumėte atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Vidutinė procedūros trukmė – 22 minutės, todėl tai yra viena greičiausių plaukelių šalinimo lazeriu procedūra.

Kiek procedūrų reikia atlikti, norint geriausio efekto?

Po kiekvienos procedūros plaukelių augimas palaipsniui mažėja. Tikslus procedūrų skaičius kiekvienam atvejui labai individualus. Tai priklauso nuo Jūsų plaukelių spalvos ir struktūros, Jūsų amžiaus, hormonų, bei kūno vietos, kurioje plaukeliai šalinami. Visa tai aptarsite pirmosios konsultacijos metu su mūsų specialistu.

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio efekto?

Po procedūros oda gali būti lengvai paraudusi, tačiau paprastai tai trunka vos iki kelių valandų. GentleLase PRO-U technologija leidžia parinkti individualius parametrus, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę, tai užtikrina, kad procedūra yra saugesnė ir pranašesnė už kitus plaukelių šalinimo būdus.