TOP 2021 metų sezoninės procedūros

Besikeičiantys sezonai turi didelę įtaką mūsų odos priežiūros rutinai. Vasarą daugiau dėmesio skiriame kūno linijoms ir grakščiai figūrai, rudenį – rūpinamės veido odos priežiūra po vasariškų saulės spindulių ir pradedame ruoštis temperatūros pokyčiams. Ir ar patiktų žiema, ar ne, tai yra puikus laikas rūpintis tiek kūnu, tiek veido oda, kol šiltai ir jaukiai laiką leidžiame namuose. Pristatome populiariausias sezonines estetines procedūras, likusiems 2021 metams – ar galite patikėti, kad jau praėjo pusė metų?? 

TOP estetinės procedūros rudeniui

Saulės žalos gydymas. Saulės žala mūsų odai – neišvengiama. Kiekvienas ankščiau ar vėliau susiduria su saulės spindulių pasekmėmis. Tačiau nereikia išsigąsti – būdų, kaip gydyti šią problemą ir užkirsti kelią tolimesniems saulės žalos požymiams yra! Odos atjauninimo su ELOS™ technologija metu yra naudojama kombinuota radijo dažnių ir šviesos energija, kuri skatina natūralų ląstelių atnaujinimą. Tokiu būdu yra saugiai šalinami odos trūkumai: senėjimo požymiai bei pigmentinės dėmės. Taip pat, procedūros metu yra pažadinama kolageno ir elastino gamyba, taip oda tampa elastinga, stangri, lygėja jos spalva bei tekstūra.

Plaukų priežiūra. Saulė, chloras, jūros druska: plaukai vasaros metu patiria taip pat daug, kiek ir mūsų veido oda, tad jei to dar nesate įtraukę į savo rutiną – pats metas tai padaryti. Deja, vien plaukų kaukės nepadės atstatyti žalos, kurią plaukai patyrė saulėtu sezonu. Plaukų stiprinimas ir slinkimo gydymas PRP terapija – natūralus būdas paskatinti naujų plaukų augimą bei galimybė vėl džiaugtis vešliais, sveikais ir žvilgančiais plaukais! PRP terapija atstato plaukų struktūrą, normalizuoja riebalinių liaukų darbą, stabdo plaukų slinkimą ir skatina naujų augimą. 

Kūno plaukai. Jeigu dar nesate atlikę plaukelių šalinimo Aleksandrito lazeriu – nedvejokite. Ruduo yra pats tinkamiausias laikas lazerio procedūroms, o po vasaros tikriausiai nebenorite žiūrėti į skutimosi peiliukus ar vašką… O ką jau kalbėti apie bėrimus ir vis įaugančius plaukelius! Plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu – tai greita, odos sudirginimo nesukelianti procedūra, kurios privalumas – plaukelių augimo mažėjimas po kiekvienos procedūros. 755nm dažniu veikiantis lazeris yra efektyviausia šiuo metu naudojama plaukelių šalinimo technologija. Lazerio impulsų stiprumas parenkamas pagal Jūsų odos tipą, todėl procedūra gali būti atliekama ir šviesiam, ir tamsiam odos tipams. GentleLase PRO-U yra itin saugi, neskausminga ir patikrinta procedūra. 

TOP estetinės procedūros žiemai

Odos priežiūra. Dėl didelių temperatūros pokyčių žiema yra puikus laikas įsivertinti savo veido odos priežiūros rutiną. Kad apsaugotumėte odą nuo žiemiškų oro sąlygų, išsirinkite naują serumą arba daugiau drėgmės odai suteikiantį kremą.Tačiau prieš pakeičiant kosmetinės turinį, rekomenduojame odą išvalyti bei ją prisotinti veikliosiomis medžiagomis su NOON Triple MCH elektroporacija.  Tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio ar skausmo pojūčio procedūra, leidžianti veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%! Procedūra padės atstatyti drėgmės balansą, sustangrinti odą bei sumažins raukšles. 

Odos gydymas. Žiema – geriausias sezonas gydyti aknę. Siekiant geriausių ir saugiausių rezultatų, kenčiantiems aknės sukeliamą diskomfortą, siūlome aknės gydymą su ELOS™ technologija. Gydymo metu saugiai mažinami giliausi uždegimo židiniai ir sureguliuojama riebalinių liaukų veiklą, todėl pašalinama pati problemos priežastis.

Kūnas. Priklausomai nuo to, kokį tikslą norėtumėte pasiekti kitiems metams, geriausia tai pradėti kuo ankščiau. Odos stangrinimas, apimčių ar celiulito mažinimas – pasiekite šiuos tikslus su kūno stangrinimu Venus Legacy™ technologija. Tai inovatyvi ir švelni šildomojo poveikio procedūra, visiškai nesukelianti nemalonių pojūčių bei tinkanti visiems odos tipams. Patentuotas daugiapolio radijo dažnių spinduliavimas ir impulsinių magnetinių laukų technologija Venus Legacy™ sušildo poodinį sluoksnį, paspartinama visus natūralius metabolistinius procesus bei kolageno ir elastino gamybą, todėl ši procedūra itin veiksmingai tinka siekiant sustangrinti suglebusią odą bei pašalinti celiulitą. Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau įprastinė sesija trunka ne ilgiau pusvalandžio, todėl šią procedūrą galite atlikti tiesiog per pietų pertrauką. Galutinis kūno stangrinimo su Venus Legacy™ technologija rezultatas – be didelių pastangų stangresnė ir lygesnė oda, nykstantis celiulitas bei mažesnės kūno apimtys!

O galbūt siekiate suformuoti ar sustiprinti kūno raumenis? Funkcinis magnetinis stimuliavimas (FMS) – efektyvus raumenų formavimo ir kūno kontūravimo būdas. Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas didina raumenų stiprumą, jėgą, bei ištvermę, tokiu būdu formuodamas tikslinius raumenis!