Kaip atsikratyti dvigubo pagurklio?

Dvigubas pagurklis – nėra itin estetiška ir nepuošia nei vyrų, nei moterų. Pagurklis verčia moteris dažniau žvilgtelėti į veidrodį, atsisakyti dar vieno torto gabaliuko, pradėti sportuoti, lepinti masažu veido ir kaklo odą… Dvigubas pagurklis atsiranda vyresnėms nei 25 metų amžiaus moterims. Beje, visai nebūtinai – apvalutėms, nes šios problemos priežastys yra raumenų tonuso sumažėjimas.

Kuo dailiosios lyties atstovei daugiau metų, tuo sudėtingiau kovoti su dvigubu pagurkliu. Anot grožio ir estetikos centro „Skinny“ vadovės Zinaidos Raškauskienės, geriausia kovą su šiuo kosmetiniu defektu pradėti iškart, kai tik jį pastebite. Tačiau, jeigu jis „įsisenėja“, tenka kreiptis į grožio specialistus. Kaip teigia Z. Raškauskienė, modernios aparatinės procedūros gali lengvai ir neskausmingai padėti moterims atsikratyti pagurklio ir, žinoma, kompleksų.

Veido ovalo ir kontūro formavimo procedūros metu naudojamas radijo dažnių aparatas ir radijo bangų energija, kuri sukelia intensyvų karštį giliajame odos (dermos) sluoksnyje. Karštis „priverčia“ odoje esantį kolageno (baltymo, suteikiančio odai stangrumo) tinklą trauktis ir iš dalies degeneruoti.

Tai pirminis vadinamojo termoliftingo efektas, kuris matomas pirmomis valandomis ar dienomis po procedūros. Karštis ir pakitęs kolagenas aktyvina fibroblastus (ląsteles, gaminančias kolageną) ir taip formuojasi naujas, tvirtas, standus odos kolageno tinklas, suteikiantis odai stangrumo bei neleidžiantis raukšlėtis. Tai antrinis ir ilgalaikis šios procedūros efektas. Radijoliftingo metu ir kurį laiką po procedūros žmogus jaučia tik malonią šilumą, lengvą tempimą ir jau po pirmos procedūros sumažėja raukšlių, palygėja ir stangrėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas ir vyksta odos atjauninimas.

Kaip sako grožio ir estetikos centro „Skinny“ vadovė Z. Raškauskienė, efektas aiškiai matomas jau po 1 procedūros. Galutinis rezultatas išlieka nuo trijų mėnesių iki dviejų metų. Tai priklauso nuo odos būklės bei individualių senėjimo procesų.