Video

Luko Bandanos Tesla Former™ rezultatai!

Efektyvus raumenų formavimo ir kūno kontūravimo būdas! Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas didina raumenų stiprumą bei jėgą.

Kūno konturavimas su Venus Legacy

Venus Legacy™ yra vienas efektyviausių būdų dailinti viso kūno linijas. Naudojama patentuota technologija - sinergijos derinys.

Celiulito gydymas su VelaShape™ (VelaSmooth™)

Norinčios atsikratyti celiulito ir pageidaujančios dailesnių formų, dabar gali pasiekti rezultatus be chirurginių procedūrų ir be jokio diskomforto.
Short video GentleLase

Plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu

Efektyvi, greita, saugi ir neskausminga – tokia yra unikalia lazerinio plaukelių šalinimo technologija GentleLase PRO-U atliekama procedūra.
frakcinis ir vektorinis

Ką reikia žinoti apie veido odos atjauninimą?

Apie tai kokios veiksmingos procedūros yra taikomos veido odos atjauninimui ir kaip jos veikia, pažiūrėkime videoreportaže.
Šiuolaikinės celiulito gydymo ir riebalų skaidymo technologijos

Šiuolaikinės celiulito gydymo ir riebalų skaidymo technologijos

„VelaShape“ procedūros metu mažėja celiulitas ir stangrėja oda, o "UltraShape Power" aparato pagalba skaidomas riebalinis sluoksnis.
Mes pačios. Vasara (2016 08 06) Naujausios technologijos tobuloms kūno linijoms

Naujausios technologijos tobuloms kūno linijoms

Ką galvoja žinomi vyrai ir moterys apie savo kūno ir veido priežiūrą bei siūlomas naujausias grožio inovacijas, išgirsi videoreportaže.
Ne visas problemines vietas įmanoma „išsportuoti“: yra alternatyva

Ne visas problemines vietas įmanoma „išsportuoti“: yra alternatyva

Grožio ir estetikos studijos „Skinny“ vadovė Zinaida Raškauskienė pristato naujovę – vos šeštą Europoje aparatą, skaidantį riebalinį sluoksnį.
Kova su celiulitu: lygus prieš lygų?

Kova su celiulitu: lygus prieš lygų?

Celiulito atsiradimo priežastys iki galo nėra aiškios – yra tik iškeltos hipotezės. Kokios jos ir patarimai kaip kovoti su celiulitu – videoreportaže.