Odos priežiūros formulė vasarai

Nors vasara yra daugelio pamėgtas metų laikas, šio sezono metu, kalbant apie odos priežiūrą, susiduriama su daugybe iššūkių. Karštis, saulė, prakaitas bei aktyvesnis nei įprastai gyvenimo būdas, sukelia odai stresą, todėl svarbu pritaikyti odos priežiūros rutiną šiltajam laikotarpiui. Kelių metodų bei tinkamų estetinių procedūrų dėka, galėsite vasarą džiaugtis gražia, skaisčia ir švytinčia oda. 

Kodėl verta pakeisti odos priežiūros rutiną karštuoju metų sezonu?

Yra keletas veiksnių, lemiančių padidėjusį stresą odai vasarą, nei kitais metų laikais. Esant šilumos ir drėgmės pertekliui, aliejinės liaukos, esančios odoje, gali pervargti, gamindamos riebalų perteklių, todėl gali paversti odą riebia bei  padidinti spuogų atsiradimą. Kita vertus, jei turite sausą odą, karštis linkęs išsausinti odą. Svarbu paminėti, jog saulės poveikis gali odai palikti tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes pasekmes. Vasarą, kaip niekada, svarbu apsaugoti odą nuo saulės ir koreguoti odos priežiūros rutiną, tam, kad būtų galima atstatyti saulės sukeltą žalą ir apsisaugoti nuo fotosenėjimo. 

Patarimai, kaip vasarą džiaugtis gražia oda

Keletas būdų, kaip galite patobulinti odos priežiūros rutiną karštuoju metų laiku:

Naudokite tinkamą prausiklį. Švelnūs prausikliai, dažnu atveju, geriausias pasirinkimas, tačiau, jei pastebite daugiau nešvarumų sankaupų vasarą (dėl apsauginio nuo saulės kremo, prakaito, padidėjusio odos riebalavimosi), pakeiskite savo prausiklį į valomąsias veido putas, taip giliau išvalysite odą ir jos neišsausinsite. 

Gerkite daugiau vandens. Karštis ir aktyvus gyvenimo būdas – pagrindinės priežastys, kodėl lengviau dehidratuoti vasarą. Padidinkite vandens suvartojimą, taip pradžiugindami savo odą, išlikdami sveiki bei energingi visiems vasaros užsiėmimams.

Nenaudokite retinolio. Planuojate keliauti į paplūdimį? Tokiu atveju, pasistengkite nenaudoti retinolio ar retinoidų, kadangi šie produktai paverčia odą jautresne saulės spindulių pažeidimams. Taip pat, dėl šios priežasties, rekomenduojama nenaudoti ir cheminių eksfoliantų.

Naudokite apsaugą nuo saulės. Apsauginį kremą nuo saulės turėtumėte naudoti visus metus, tačiau vasarą, daugiau laiko praleidžiant saulėje, ši apsauga yra itin svarbi. Atsakingai tepkite apsauginiu kremu nuo saulės veido bei kūno odą, pakartokite aplikaciją kas keturias valandas arba po maudynių ir kito sporto.

Įtraukite į savo rutiną alaviją. Jeigu daug laiko praleidžiate saulėje, padėkite savo odai atsigauti naudodami produktus su alaviju bei gydomais peptidais. Pepdidai bei alavijas ramina bei drėkina odą. 

Drėkinkite odą su hialurono rūgštimi. Jei jūsų oda išsausėjusi, pridėkite į savo odos rutiną serumą ar kitą produktą, kurio sudėtyje yra hialurono rūgšties. Šis galingas ingredientas pritraukia ir užrakina drėgmę odoje, taip išlaikydamas ją pridrėkintą bei stangrią.

Įtraukite į rutiną vitaminą C. Vitaminas C, laikui bėgant, skaistina, lygina bei stangrina odą. Šis ingredientas vienas stipriausių, kovojant su odos senėjimu. Vasaros metu, laikykite jį po ranka, norėdami išvengti bei išlyginti odos hiperpigmentaciją, kuri gali atsirasti dėl pavojingų saulės spindulių. 

Estetinės procedūros, padėsiančios vasarą Jūsų odos priežiūros rutiną perkelti į kitą lygį

Norint turėti gražią odą ypatingai svarbu reguliuoti riebalinių liaukų veiklą. Tam, kad išvengtumėte riebalų išsiskyrimo pertekliaus vasarą, siūlome aknės gydymą su ELOS™ technologija. Šios procedūros metu, apjungiami bipolinių radijo dažniai ir mėlynosios šviesos energija, kuri prasiskverbia į odą ir sunaikina bakterijas bei lėtina perteklinę riebalų gamybą – taigi nebelieka aknę sukeliančių veiksnių. Impulsai pasiekia giliausias liaukų vietas, todėl pasiekiamas maksimalus poveikis naikinant ne tik pasekmes, bet ir pačią uždegimo priežastį. ELOS™ technologija yra tinkama visiems odos tipams, esant bet kokio intensyvumo aknei. Po gydymo pagerėja odos būklė ir nebėra terpės naujiems spuogams susidaryti, todėl atsikratote aknės kartą ir visiems laikams. 

Odos oksigenacija su Geneo™ – pažangi veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti odos atspalvio tolygumą, gaivumą, švytėjimą bei drėkinimą, kurio taip reikia vasaros metu.

Gydymas su vitaminu C “Geneo Illuminate” pagrįstas novatoriška Geneo “OxyPods” technologija – vienoje kapsulėje sujungiamos biologijos, chemijos ir inovatyviausios technologijų koncepcijos.

„Geneo Illuminate OxyPod“ sudėtyje yra Kojic rūgšties ir vitamino C, užtikrinančio vienodą odos atspalvį, vasarą susidūrus su hiperpigmentacija, taip pat Opuntia vaisių ir morkų ekstrakto, skirto drėkinti ir išlyginti odą.

„Geneo Illuminate“ serumas užbaigia gydomąjį poveikį galingais šviesinamaisiais ingredientais, tokiais kaip medžio žievės ekstraktas ir amino rūgšties dariniai, bei drėkinančiomis sudedamosiomis dalimis bei maistinėmis medžiagomis, tokiomis kaip trigliceridai, simondsijų ir argano aliejų, vanilės ir asiūklio ekstraktų kompleksai.

Dehidratuotai odai rekomenduojame: Geneo Hydrate.  Ši procedūra atgaivina, suteikia gyvybingumo bei švytėjimo išsausėjusiai odai. 

NOON Triple MCH elektroporacija. Siekiant atnaujinti pažeistą odą bei kovoti su po aknės likusiais randais, siūlome  randų šalinimą su Sublative™ technologija. Kitaip nei kitos, ši technologija yra paremta natūraliais odos gijimo procesais. Skirtingai nuo lazerinių procedūrų, naudojant šią technologiją, minimaliai pažeidžiamas epidermis, tačiau efektyviai paveikiamas viršutinės dermos sluoksnis. Procedūros metu, Sublative™ antgaliu siunčiami bipoliniai radijo impulsai padaro 64 nedideles žaizdeles. Dėl šio minimalaus pažeidimo pradeda gamintis odos atstatomosios medžiagos ir skatinami atsinaujinimo procesai, kitaip sakant – gydomoje vietoje formuojasi nauja oda, o randas nyksta. Pirmieji randų šalinimo su Sublative™ technologija rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros – dėl padidėjusios kolageno gamybos atsiranda naujų sveikų ląstelių ir oda pastebimai pagražėja.