Neinvazinės alternatyvos. Kuo galime pakeisti populiariausias plastines operacijas?

Dabar, kaip niekada anksčiau, patobulinti išvaizdą plastinių procedūrų pagalba yra itin saugu ir efektyvu. Tačiau prieš pasiryždami plastinei operacijai, reikalaujančiai ilgo atsistatymo laikotarpio bei galinčiai kainuoti nuo kelių iki keliasdešimties tūkstančių, vertėtų išbandyti neinvazines (nechirurgines) estetines procedūras. Kokios neinvazinės procedūros gali pakeisti populiariausias plastines operacijas? Sužinokite straipsnyje!

 

Kodėl turėtumėte išbandyti neinvazines plastinių procedūrų alternatyvas?

Jei kada svarstėte apie plastinę operaciją, štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte pirmiau išbandyti neinvazinę procedūrą:

Veiksminga. Aparatinės estetinės procedūros, yra paremtos mokslu, o jų efektyvumas – kliniškai patvirtintas. Naujos kartos technologijos leidžia atlikti neinvazines procedūras be skausmo bei pasiekti rezultatų nepažeidžiant odos barjero. 

Prieinama.  Atsižvelgiant į procedūros tipą ir lokaciją, plastinės operacijos gali kainuoti tūkstančius, estetinių procedūrų kaina – kur kas mažesnė. 

Saugu ir greita. Priešingai nei operacija, kuri gali turėti rimtų komplikacijų, palikti randus bei užtrukti ilgą pooperacinį laikotarpį, neinvazinės estetinės procedūros yra mažiau rizikingos, dažnu atveju trunka iki pusės valandos ir nereikalauja ilgo atstatomojo laikotarpio.  

 

Procedūrų alternatyvos veidui

Štai keletas populiariausių veido plastinių operacijų alternatyvų:

 

Blefaroplastika

Blefaroplastika – tai akių vokų atjauninimo operacija, kurios metu patempiama aplink akis esanti suglebusi oda, taip suteikiant jaunatviškesnę išvaizdą. Ši procedūra taip pat tinkama pakoreguoti netaisyklingos formos vokus. Blefaroplastika populiari tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų, todėl yra viena paklausių procedūrų šiandien, tačiau pooperacinis laikotarpis trunka itin ilgai.  

Neinvazinė alternatyva: Jeigu jūsų tikslas yra tik pagyvinti odą aplink akis, tai galite lengvai padaryti be plastinių procedūrų.  Neinvazinė akių vokų pakėlimo procedūra Sublative™ padailina akių kontūrą, suteikia išraiškingumo ir sugrąžina žvalų, energingą žvilgsnį nesukeliant nepatogumų. Siekiant atjauninti odą bei ją sustangrinti, Skinny klinikoje rekomenduojame išbandyti frakcinį odos atjauninimą Sublative™. Tai veiksmingas ir saugus būdas atsikratyti mimikos raukšlių, pigmentinių dėmių ir kitų odos pažeidimų be šalutinio poveikio.

 

Skruostų riebalų  šalinimas

Vadinamasis „Bichat“ riebalų šalinimas yra pamėgtas įžymybių, norinčių sumažinti veido putlumą, pašalinant įgimtas riebalinio audinio sankaupas centrinėje skruostų dalyje.

Nechirurginė alternatyva: Norimą veido išvaizdą galima pasiekti ir pasitelkus neinvazinę procedūrą – lokalių riebalų šalinimą lipolitikų injekcijomis. Biologiškai aktyvios veikliosios medžiagos skatina riebalinių ląstelių mažėjimą, gerina mikrocirkuliacijos procesus. Injekcijų sudėtyje esanti hialurono rūgštis ir peptidai atstato savaimines odos regeneracines funkcijas, drėkina odą bei koreguoja jos elastingumą, tonusą, mažina raukšleles, suteikia natūraliai atjaunėjusios odos, bei liftingo efektą.

 

Veido liftingai ir injekcijos

Injekciniai preparatai kasmet tampa vis populiaresni, siekiant panaikinti senėjimo požymius, tokius kaip raukšlės, suglebusi oda ir odos patamsėjimas. Veido liftingai – itin paklausi procedūra, kuri atkuria jaunatvišką odos išvaizdą, tačiau gali kainuoti didelę sumą,  o atstotomasis laikotarpis užtrunka kelias savaites.

Neinvazinės alternatyvos: Susigrąžinti jaunystę šiandien galima ir neinvazinių procedūrų pagalba. Norintiems padailinti veido formą, sustangrinti bei išlyginti veido odą, Skinny klinikoje rekomenduojame išbandyti vektorinį liftingą Elos Sublime™. Procedūros metu naudojama bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius. Tokiu būdu stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Norintiems greitai, saugiai ir efektyviai atsikratyti riebalų sankaupų srityse, kur kitos priemonės neveiksmingos, vertėtų apsvarstyti riebalų šalinimo lipolitikų injekcijomis procedūrą.

 

Procedūrų alternatyvos kūnui

Keletas šiandien populiariausių plastinių operacijų ir jų neinvazinių estetinių procedūrų alternatyvų:

 

Sėdmenų didinimas riebalais (BBL)

Sėdmenų didinimas riebalais (arba braziliškas sėdmenų pakėlimas) skirtas norintiems turėti iškilesnius sėdmenis. Operacija vyksta keliais etapais. Pirmiausiai atliekamas riebalų nusiurbimas nuo klubų, pilvo ar šlaunų – tokiu būdu išryškėja liemuo, padailinama sėdmenų forma. Nusiurbti riebalai paruošiami ir persodinami į viršutinę sėdmenų dalį. Šios procedūros pooperacinis laikotarpis reikalauja gana intensyvios priežiūros.

Neinvazinės alternatyvos: Jei jūsų tikslas yra stangrūs, pakelti sėdmenys, tuomet neinvazinės lipolizės ir kūno formavimo procedūros jums puikiai tiks. Riebalų mažinimo procedūros, tokios kaip kūno apimčių mažinimas Emerald lazeriu, atitinka ir pirmąjį BBL operacijos etapą, kurio metu iš norimų zonų pašalinamas riebalinis sluoksnis. Kūno formavimui skirta Venus Legacy™ procedūra atitinka antrąjį etapą, kuri formuoja, stangrina kūną. Venus Legacy™ taip pat efektyviai mažina celiliutą bei gerina medžiagų apykaitą.  Stangrūs ir pakelti sėdmenys gali būti pasiekti ir su funkcinio magnetinio stimuliavimo (FMS) pagalba. Tesla Former™ –  efektyvus raumenų formavimo ir kūno kontūravimo būdas, pasitelkiantis magnetinio stimuliavimo technologiją. Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas didina raumenų stiprumą, jėgą, bei ištvermę, tokiu būdu formuodamas tikslinius raumenis.


Riebalų nusiurbimas (liposakcija)

Riebalų nusiurbimas, arba kitaip liposakcija, gali padėti padailinti kūno formas ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi.  Liposakcijos metu, pašalinamas riebalų sluoksnis nuo pilvo, sėdmenų, šlaunų, rankų ar kaklo zonų. Vis dėlto, ilgą laiką tinkamai nesilaikant pooperacinės priežiūros nurodymų, galimos rimtos komplikacijos.

Neinvazinė alternatyva: Jeigu siekiate atsikratyti keletos kilogramų, vertėtų apsvarstyti ir neinvazines liposakcijos alternatyvas, tokias kaip neterminis Emerald lazeris, skirtas viso kūno apimčių mažinimui. Emerald lazeris – tai ypač efektyvus būdas kovojant ne tik su nedidelėmis riebalinėmis sankaupomis, bet ir su nutukimo lygį pasiekusia riebaline mase, kai KMI rodiklis siekia iki 40, tokio veiksmingumo kitos technologijos, esančios rinkoje, pasiūlyti negali. Po procedūrų kurso pakinta ne tik figūros apimtys, tačiau kartu pagerėja miegas, žarnyno veikla, sustiprėja imunitetas, atsiranda energijos, juntamas geresnis alkio / sotumo jausmo balansas, ir bendras savijautos pagerėjimas. Emerald lazeris pelnė ne vieną tarptautinį apdovanojimą: „Geriausia Estetinė Technologija 2022“ („Best Aesthetic Technology 2022“) ir „Geriausia Neinvazinė Kūno Formavimo Technologija 2023“ („The Best Non-Invasive Body Shaping Technology 2023“).

Nechirurginė alternatyva: Siekiant atsikratyti riebalų lokaliose kūno vietose, rekomenduojame išbandyti lipolitikų injekcijas. Lipolizės procedūros metu į paodį yra suleidžiamas injekcinis, lipolitinis preparatas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis ir naujos kartos peptidai. Biologiškai aktyvios medžiagos didelėmis koncentracijomis prasiskverbia į riebalines ląsteles, skatina jų natūralų mažėjimą, šalina vandens perteklių, gerina mikrocirkuliaciją, medžiagų apykaitos procesus, limfos nutekėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo. 

 

Raumenų implantai ir užpildai

Raumeningai atrodantis kūnas injekcinių užpildų ( pagalba – nauja, greitai auganti plastinių procedūrų tendencija. Šios procedūros metu, aplink norimą kūno sritį suleidžiami užpildai, sukuriantys raumens audinio efektą. Tačiau ši procedūra yra pakankamai nauja bei rizikinga. 

Neinvazinės alternatyvos: Funkcinis magnetinis stimuliavimas (FMS) – efektyvus raumenų formavimo ir kūno kontūravimo būdas. Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas didina raumenų stiprumą, jėgą, bei ištvermę, tokiu būdu formuodamas tikslinius raumenis. Formuojamiems raumenims reikia energijos, gaminamos iš vietinio riebalinio audinio. Gaminant energiją, riebalinis audinys mažėja, o energijos poreikis vis didėja – todėl šios procedūros metu yra efektyviai formuojami ir stiprinami raumenys, pakeliami sėdmenys bei mažinamas riebalinis sluoksnis.

Svarstote apie plastinę operaciją? Išbandykite neinvazines plastinių operacijų alternatyvas, taip išvengdami ilgo atstatomojo proceso bei didelių išlaidų!