Lygios odos formulė pavasariui

Tikriausiai nesuklysime teigdami, kad kiekvienas jau yra įpratęs socialiniuose tinkluose matyti lygią veido odą, nors tokia odos išvaizda tikrai nėra visada realiai pasiekiama. Tačiau šiandieninėje grožio kultūroje, sveikai švytinti veido oda – siekiamų rezultatų sąrašo viršūnėse. Kaip tai pasiekti? Sužinokite straipsnyje!

 

Kaip pasiekti lygios odos rezultatą?

Prieš pradedant gilintis į sprendimus, pirmiausia reikia išsiaiškinti priežastis. Netolygi odos tekstūra gali būti siejama su šiais veiksniais:

 

 • Senėjimo požymiais, pvz., smulkios linijos, raukšlės ir suglebusi oda
 • Spuogų atsiradimu ir randais po spuogų
 • Saulės žala, sukeliančia priešlaikinį senėjimą, taip pat hiperpigmentaciją ir saulės dėmes
 • Dėl dehidratacijos išsausėjusia oda
 • Pernelyg dideliu negyvų odos ląstelių kaupimusi odos paviršiuje

 

Geros naujienos yra tai, kad visas šias problemas galima išspręsti tinkamos odos priežiūros ir estetinių neinvazinių procedūrų pagalba.

 

Odos priežiūros patarimai

Paverskite odą lygia bei švelnia, naudodamiesi šiais paprastais patarimais:

 

 1. Gerkite daugiau vandens. Drėkinimas yra būtinas sveikai odai! Geriant pakankamą kiekį vandens, oda atrodys stangresnė, gaivesnė ir labiau spindinti.
 2. Drėkinkite odą. Drėkinkite ir apsaugokite odos išorinį drėgmės barjerą naudodami drėkinamąjį toniką ir serumą, o po to losjoną ar kremą. Rekomenduojame dieną naudoti lengvą drėkinamąjį kremą, o naktį – riebesnį, maitinamąjį.
 3. Į savo odos priežiūros rutiną įtraukite keramidus, peptidus ir hialurono rūgštį, kad jie galėtų atkurti ir maitinti odą.
 4. Naudokite eksfoliantus. Jei jūsų oda atrodo šiek tiek blanki, papilkėjusi ir šiurkšti, tai gali būti dėl negyvų odos ląstelių susikaupimo. Kartą per savaitę ar dažniau naudokite švelnų cheminį ar fizinį šveitiklį – tai padės pagyvinti ir paskaistinti odos išvaizdą.
 5. Išbandykite retinolį. Šis ingriendientas, pagreitinantis odos ląstelių apykaitą, yra galinga priemonė, kuri laikui bėgant gali pašalinti spuogų randus, paviršiaus nelygumus ir net gilias raukšles.
 6. Apsaugokite odą. Visada dėvėkite plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, kurių SPF yra 30 ar didesnis – tai geriausias būdas išvengti saulės daromos žalos ir jos sukeliamų priešlaikinio senėjimo požymių.

 

Estetinės procedūros glotniai odai pasiekti

Jeigu susidūrėte su nelygia, papilkėjusia, blankia oda, yra keletas estetinių procedūrų, kurios gali tai ištaisyti gana greitai. Viena jų – NOON Triple MCH elektroporacija. Tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio poveikio naujos kartos veikliųjų medžiagų įvedimo į odos ląsteles technologija. Ši inovatyvi technologija apjungia elektroporacijos, šalčio ir šilumos terapijos metodus ir užtikrina sėkmingą bei 80% efektyvesnį medžiagų įvedimą. Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be adatų ar chirurginių intervencijų!

 

Turintiems aknę, Skinny klinikoje rekomenduojame išbandyti gydymą su Elos™ technologija. Tai modernus radijo dažnių ir ultravioletinių spindulių derinys, kurio metu saugiai išvalomi giliausi uždegimo židiniai ir sureguliuojama riebalinių liaukų veikla, todėl pašalinama pati problemos priežastis. Tai – aparatinė procedūra, atliekama analogų neturinčia Elos technologija, kurioje kartu veikia radijo dažniai ir pulsinė ultravioletinių spindulių (mėlynos šviesos) energija. Mėgaukitės lygia, gražia ir sveika oda! Dabar spuogų gydymas yra greitas, o rezultatai – užtikrinti ir ilgalaikiai. 

 

Po spuogų likę randai dažnai sukelia didelį diskomfortą. Net ir mažyčiai randeliai gadina bendrą odos išvaizdą, o jų patys, deja, neatsikratysite. Laimei, šią problemą galima lengvai pašalinti. Randų, likusių po aknės, šalinimas Sublative™ technologija – metodas, kurio efektyvumas ir pranašumas įrodytas tyrimais. Įprastai, šalinant randus, smarkiai paveikiamas viršutinis odos sluoksnis (epidermis), bet šios procedūros metu jis veikiamas minimaliai. Energija sutelkiama giliau, pasiekia viršutinį dermos – tikrosios odos – sluoksnį ir čia suaktyvina natūralius atsinaujinimo procesus. Tai užtikrina vidutinių ir gilių aknės randų gijimą.

 

Dar viena procedūra, padedanti lyginti odos tekstūrą, yra veido valymas rūgštiniais pilingais. Rūgštinis šveitiklis(pilingas) – tai ypač efektyvi priemonė odos ląstelių atsinaujinimui, jaunatvinių spuogų gydymui, randelių, atsiradusių nuo spuogų, naikinimui, veido odos valymo procedūroms, odos tekstūros išlyginimui bei regeneracijai skatinti. Šių šveitiklių sudėtyje yra veikliosios medžiagos patalpintos į nanosomas, kurios greitai įsiskverbia į odą bei suteikia palaipsnį keratolitinį ir keratoreguliuojamąjį poveikį. Cheminiai šveitimai sukelia mažiau sudirginimų ir yra geriau toleruojami nei alfa-hidroksi rūgštys, tinka žmonėms, turintiems jautrią odą, nesukelia jautrumo saulės spinduliams, netgi turi apsaugą nuo jų. Tokie pilingai ne tik padeda kovoti su senėjimo požymiais, padeda sureguliuoti odos riebalų lygį, bet ir padeda išvalyti ir sutraukti poras bei turi drėkinamųjų savybių.

 

Svajojate apie glotnią, lygią, stangrią odą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti?

Atvykite į Skinny kliniką, kur mūsų profesionalai padės išsirinkti tinkamiausią būdą Jūsų norimui tikslui pasiekti!