Lazerinės epiliacijos gidas: Ką reikia žinoti prieš pradedant plaukelių šalinimą lazeriu?

Ilgai svarstote apie plaukelių šalinimą lazeriu? Ši populiari procedūra yra itin efektyvi, siekiant pašalinti nepageidaujamus veido ar kūno plaukus. Tai ne tik būdas, leidžiantis sutaupyti laiko, pinigų, bet ir padedantis atsikratyti įaugusių plaukelių bei diskomforto jausmo. Tačiau atliekant bet kokią grožio procedūrą, kyla įvairių klausimų – kiek laiko trunka procedūrų ciklas? Ar skauda? Ar saugu visiems odos tipams? Kada geriausia atlikti procedūrą? Visa tai – sužinokite straipsnyje!

 

Kaip veikia lazerinė epiliacija?

Plaukų šalinimo lazeriu metu specialus lazeris naudojamas paveikti plaukų folikulams. Lazeris skleidžia koncentruotą šviesos spindulį, kurį sugeria plauko svogūnėlyje esantis pigmentas, kuris pažeidžia folikulą ir neleidžia plaukams išdygti. Lazerinis plaukelių šalinimas paprastai apima keletą seansų, nes plaukai auga ciklais, o lazeris veiksmingiausias aktyvios augimo fazės metu. Plaukų šalinimas lazeriu yra saugus ir efektyvus būdas sumažinti nepageidaujamus plaukus įvairiose kūno vietose, įskaitant veidą, kojas, bikinio sritį ir pažastis.

 

Kiek laiko užtrunka?

Plaukų šalinimas lazeriu sukurtas siekiant užtikrinti ilgalaikius rezultatus, o daugeliui žmonių po viso gydymo kurso plaukų augimas gerokai sumažėja. Tiksli rezultatų trukmė gali skirtis, priklausomai nuo tokių veiksnių kaip –  plaukų tipas, odos tonas ir gydoma sritis. Paprastai plaukų šalinimas lazeriu gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. Kai kuriais atvejais norint išlaikyti rezultatus, gali prireikti koregavimo seansų.

 

Kiek reikės procedūrų rezultatams pasiekti?

Plaukų šalinimo lazeriu seansų skaičius gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant gydomą zoną, plaukų tipą ir spalvą bei odos atspalvį. Paprastai visas gydymo kursas apima keletą seansų, kelių savaičių intervalu. Siekiant geriausių rezultatų, prieš pradedant plaukelių šalinimo lazeriu ciklą, rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistu, kuris įvertins odos tipą, aptars tikslus ir sudarys individualų planą. 

 

Kada geriausias metas atlikti šią procedūrą?

Apskritai, geriausia vengti saulės spindulių prieš ir po plaukų šalinimo lazeriu, nes tai gali padidinti šalutinio poveikio, pvz., pūslių susidarymo ar odos pigmentacijos pokyčių, riziką. Šaltasis sezonas yra puikus laikas pradėti plaukelių šalinimą lazeriu – šiuo metu lengviau išvengti tiesioginių saulės spindulių poveikio. Taip pat svarbu vengti tam tikrų odos priežiūros produktų ar procedūrų, kurios gali padidinti odos jautrumą, pvz., retinoidų ar cheminių šveitimų, kurį laiką prieš ir po plaukų šalinimo lazeriu seansų. Be to, geriausia neplanuoti plaukų šalinimo lazeriu menstruacijų ciklo metu, nes oda gali būti jautresnė ir lengviau sudirginama.

 

Plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu

SKINNY klinikoje atliekama plaukelių šalinimo procedūra GentleLase PRO-U – tai naujausia Gentle Pro Series sistema su Aleksandrito lazeriu. 755nm dažniu veikiantis lazeris yra efektyviausia šiuo metu naudojama plaukelių šalinimo technologija. Antgaliu siunčiamas intensyvus šviesos impulsas (lazerio spindulys) odoje virsta šiluma. Ši šiluma paveikia tik ląsteles, atsakingas už plauko augimą, tuo tarpu aplinkui esantys audiniai lieka nepažeisti. Akimirką prieš lazerio impulsą, oda yra atšaldoma patentuotu dinamiško šaldymo metodu. Šaldantis skystis yra purškiamas prieš pat impulsą ir atšaldo epidermį tiek, kad nejuntate skausmo, o audinys lieka apsaugotas nuo perkaitimo. Lazerio impulsai parenkami pagal Jūsų odos tipą, todėl procedūra gali būti atliekama ir šviesiems, ir tamsiems odos tipams. Tai yra itin saugi, neskausminga ir patikrinta procedūra, todėl tinka Jums net ir tuo atveju, jeigu oda yra alergiška ar jautri kitiems plaukelių šalinimo būdams. Rezultatas – preciziškai švelni ir lygi oda ilgam ir be jokio vargo. 

Turite daugiau klausimų dėl lazerinės epiliacijos? Atvykite į SKINNY kliniką, kur mūsų specialistai atliks jums išsamią konsultaciją.