Paruošk savo odos priežiūros kosmetinę pavasariui

Pavasaris jau visai ne už kalnų, todėl metas vėl peržiūrėti savo odos priežiūros rutiną ir pritaikyti ją šiltesniems orams. Šaltuoju metų laiku, oda susidūrė su daugeliu iššūkių – šalčiu, sausinančiu oru, žvarbiu vėju. Pokyčiams, kurie įvyks atėjus pavasariui, taip pat reikia laiko priprasti. Kaip turėtume pasiruošti? Šiame straipsnyje SKINNY klinikos kosmetologė Zinaida Raškauskienė atsako, kaip atgaivinti per žiemą papilkėjusią, išsausėjusią odą ir pavasarį pasitikti su švytinčia oda.

Įtraukite odos šveitimą (jei dar to nepadarėte)

Nors šaltas oras ir išsausina odą, žmonės su sausa oda žiemą dažnai dvejoja, ar naudoti šveitiklį. „Daugelis vengia šveitimo žiemos mėnesiais, nes tai gali dar labiau išsausinti odą, tačiau šiltėjant orams ir didėjant drėgmei, lengviau toleruojame rūgštis ir stipresnes veikliųjų ingredientų formules“, – sako Zinaida, sertifikuota kosmetologijos specialistė. „Pavasaris – puikus metas grįžti prie šveitimo ir pašviesinti per žiemą švytėjimą praradusią ir papilkėjusią odą“.

Į pavasario odos priežiūros rutiną galima įtraukti tiek cheminį, tiek mechaninį šveitimą. „Kaip pavasario režimo pradžią labai rekomenduoju cheminius pilingus. Jie efektyviai pašalina negyvas ląsteles, skatina kolageno gamybą ir yra puikus pirmas žingsnis siekiant jaunatviškos išvaizdos“.

Tačiau būkite atsargūs, kad nepersistengtumėte – šveičiant odą netinkamai, labai paprasta ją sudirginti. Šveitiklį rekomenduojama naudoti vieną kartą, daugiausiai du kartus per savaitę. Norintiems pasiekti švytinčios odos rezultatų – SKINNY klinikoje siūlome išbandyti odos oksigenacijos procedūrą su Geneo. „Trys viename“ koncepcija atgaivina, pagerina odos struktūrą ir tonusą. Pasitelkiami už deguonies kiekį odoje atsakingi procesai, oda švelniai nušveičiama ir paruošiama veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimui. Taip pat, rekomenduojame palepinti odą veido valymu rūgštiniu pilingu. Ši procedūra –  ypač efektyvi priemonė odos ląstelių atsinaujinimui, jaunatvinių spuogų gydymui, randelių, atsiradusių nuo spuogų, naikinimui, veido odos valymo procedūroms, odos tekstūros išlyginimui bei regeneracijai skatinti.

 

Pradėkite naudoti lengvesnį drėkinamąjį kremą

Nors žiemą riebesni kremai sausai odai yra tikras išsigelbėjimas, jį tepti ant lipnios, prakaituotos veido odos – visai kas kita. „Kai oras šaltas ir sausas, mums reikia naudoti gerus emolientus ir okliuzantus, kad sumažintume transepiderminį vandens netekimą“, – aiškina SKINNY kosmetologė. „Temperatūrai ir drėgmei kylant, tokių sunkių okliuzantų odos drėkinimui gali tiek neprireikti, o sunkūs produktai gali tapti lipnūs ir riebūs. Lengvesni drėkikliai su humektantais ir emolientais bus malonesni odai.“ SKINNY klinikoje galite įsigyti kosmetologų pamiltos NOON aesthetic kosmetikos, kuri kokybe ir efektyvumu – garsi visame pasaulyje. Pavasario drėkinamuoju kremu galėtų tapti Igloo Moist 24/7. Šio kremo sudėtyje yra pritaikyta inovatyvi vėsinimo technologija, kremas turi raminamąjį ir odą vėsinantį efektą, drėkina odą, atitolina senėjimo požymių atsiradimą, didina odos elastingumą ir stiprumą. Taip pat, rekomenduojame išbandyti NOON Double White drėkinamąjį kremą. Efektyvi priemonės sudėtis padeda sumažinti pigmentines dėmes, suvienodina odos toną ir apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. DermShield technologija suteikia galimybę naudoti kremą nesukeliant odos sudirgimo ir kitų šalutinių poveikių.

 

SPF  apsauga – būtina

Niekada nerekomenduojame atsisakyti apsaugos nuo saulės, tačiau žinome, kad ne visi ją naudoja žiemą. Dabar, kai oras darosi šiltesnis, ši priemonė tampa itin svarbi. Jei buvote pavyzdingas apsaugos nuo saulės naudotojas (už tai jums priklauso ypatingi odos priežiūros taškai!), turėsite padidinti naudojamą kiekį. „Šiltesniais mėnesiais mūsų planeta fiziškai yra arčiau saulės, todėl UV spinduliai yra stipresni“, – pasakoja Zinaida. „Siekiant tinkamos apsaugos nuo saulės pavasarį ir vasarą, svarbiausia padidinti SPF iki bent 50+, tuo pačiu įsitikinkite, kad priemonės yra plataus spektro“. SKINNY klinikoje rekomenduojame išbandyti NOON BRUSH&GO MINERAL SUN PROTECTION POWDER SPF 50. Tai permatoma mineralinė pudra optimaliai apsaugai nuo kenksmingų UVA/UVB ir IR spindulių,  padeda apsaugoti odą nuo žalingo saulės poveikio – nudegimų, pigmentacijos. Patogus naudojimas bet kur ir bet kada.

Jei dar nepradėjote, pats laikas atlikti pavasarinį tvarkymą ne tik namuose, bet ir kosmetinėje! Jei nesate tikri, kokios priemonės geriausiai tinka, profesionalūs SKINNY klinikos specialistai patars ir padės jums išsirinkti tinkamiausią variantą.