Celiulito gydymas: Kas iš tiesų veikia?

Su celiulitu susiduria ne vienas, todėl siekis gydyti šią odos būklę, paskatino skirtingų gydymo metodų atsiradimą. Renkantis iš daugelio celiulito mažinimo būdų, kartais lengva suklysti, kokie gydymo metodai išties veiksmingi, o kurie tik mitas. Tam, kad neliktų neaiškumų, dermatologai atliko tyrimus, susijusius su celiulito gydymo metodų efektyvumu. Šiame straipsnyje aptarsime keletą gydymo būdų, kurie gali suteikti efektyvių rezultatų, kovojantiems su celiulitu.

 

Lazerinis gydymas

Celiulito gydymui naudojamos įvairios lazerinės procedūros. Minimaliai invazinės lazerinės procedūros, metu po oda įterpiamas mažas lazerio pluoštas. Kai lazeris yra iššaunamas, lazerio energija suskaido po oda esančias kietuosius junginius, dėl kurių mes matome celiulitą. Ši procedūra taip pat gali sustiprinti jūsų odą, o tai yra svarbu. Oda dažnai plonėja ten, kur formuojasi celiulitas. Odos sustorėjimas gali padėti sumažinti celiulito atsiradimą. Dar vienas lazerinis celiulito gydymo būdas – Emerald lazeris. Emerald – tai saugus ir efektyvus neinvazinis, neterminis lazeris, skirtas kūno apimčių bei celiulito mažinimui. Atlikti klinikiniai tyrimai įrodė, jog pacientams, nekeičiant savo gyvenimo būdo, po Emerald procedūrų kurso apimtys sumažėjo net iki 15 centimetrų.

 

Radijo dažniai

Radijo dažnio technologijos, naudojamos celiulitui gydyti, veikia keliais būdais: radijo bangos sukuria giliąją šilumą, kuri sukelia riebalų ląstelių membranų pralaidumą. Dėl to riebalai išsiskiria iš ląstelių ir patenka į limfinę sistemą, kur vėliau pašalinami iš organizmo. Šiluma taip pat stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą odoje. Tai padeda stangrinti odą ir sumažinti celiulito išvaizdą. Norintiems efektyviai atsikratyti celiulito, rekomenduojame išbandyti radijo dažniais paremtą technologiją – Venus Legacy™. Ši procedūra paspartina limfotaką, mikrocirkuliaciją, lipolizę. Rezultatas – pagerėja kraujotaka, nykstantys celiulitas, tvirtesnė ir stangresnė oda, bei dailiau atrodanti figūra.

Svorio metimas

Papildomas svoris gali išryškinti celiulitą. Kai kuriems žmonėms svorio metimas ir sveiko svorio išlaikymas sumažina matomo celiulito kiekį, tačiau jei netenkama daug svorio ir oda tampa laisvesnė, celiulitas gali išryškėti. 

Judėjimas

Riebalinę masę pakeitus raumenine, celiulitas matomas mažiau, todėl judėjimas, gali būti vienas efektyviausių būdų atsikratyti celiulito. 

Kremai ir losjonai

Produktai, kurių sudėtyje yra kofeino, gali dehidratuoti ląsteles, todėl celiulitas tampa mažiau akivaizdus, tačiau verta žinoti, jog norėdami išlaikyti rezultatus, turite naudoti produktą kasdien. Produktas, kuriame yra 0,3% retinolio, taip pat gali turėti tam tikrą poveikį celiulitui. Retinolis gali padėti sustiprinti odą, kaip aptarėme anksčiau, tai mažina celiulito išvaizdą. Visgi, norėdami įsitikinti, kad retinolio produktai tikrai veikia, juos rekomenduojama naudoti bent 6 mėnesius. Nepamirškite atlikti alerginės reakcijos testą: užtepkite kremo mažame plote ir jį naudokite tik tuomet, jei nepastebite alerginės reakcijos požymių. Jeigu ieškote kokybiško celiulitą gydančio produkto alternatyvos, SKINNY klinikoje galite įsigyti Thalion liekninantį ir stangrinantį gelį. Šis gelis – tikrasis aukštos kokybės jūros ingredientų kokteilis. Šis užpildas su matiniu geliu pasižymi dviem efektyvumo lygiais: jis veikia kaip apvalkalas, kuris pakeičia figūrą ir stangrina odą dėl jūros silicio poveikio. Thalion gelio formulė veikia visą naktį ir siūlo lieknėjimo procesą išlaikyti 24 valandas per parą. Taip pat, rekomenduojame išbandyti ir to paties prekės ženklo Thalion liekininantį kūno kremą. Tai visapusiško poveikio kremas, sukurtas kontūro formavimui bei toksinų šalinimo suaktyvinimui. Itin galinga formulė, kurios sudėtyje yra Laminaria digitata dumblis, gerai žinomas dėl liekninantį poveikį turinčių savybių, kartu su vandens sankaupas mažinančiomis veikliosiomis medžiagomis, prevenciškai saugo nuo celiulito atsiradimo, modeliuoja ir atkuria kūno kontūrą. 

Prieš atliekant bet kokį estetinį gydymą, visuomet geriausia prieš tai pasitarti su specialistu. Specialistai dirbantys su įvairiomis odos būklėmis, gali rekomenduoti jums labiausiai tinkamą gydymo būdą, todėl taip pasieksite geriausių rezultatų. Ieškote specialistų, kurie galėtų patarti? Atvykite į SKINNY kliniką!