Šiuo metu vyksta akcija! Sužinoti plačiau

Atraskite revoliucinę GentleLase PRO-U lazerinio plaukelių šalinimo procedūrą – efektyvią, greitą, saugią ir beveik be skausmo.

Žinojote, kad pasaulio moterų 61 % domisi lazeriniu plaukelių šalinimu, tačiau tik 9 % nusprendžia išbandyti šią procedūrą? Nepraleiskite progos – išbandykite GentleLase PRO-U sistemą ir nebejumsite kitos plaukelių šalinimo priemonės!

Kas yra GentleLase PRO-U?

GentleLase PRO-U yra naujausia Gentle Pro serijos sistema su Aleksandrito lazeriu, kurio dažnis yra 755 nm. Šis lazeris yra šiuo metu efektyviausia plaukelių šalinimo technologija. Jis į odą siunčia intensyvius šviesos impulsus (lazerio spindulius), kurie virsta šiluma. Ši šiluma veikia tik ląsteles, atsakingas už plauko augimą, paliekant nežeistus aplinkinius audinius. Tiesiog prieš lazerio impulsą oda atšaldoma patentuotu dinaminiu šaldymo metodu. Prieš impulsą purškiamas šaldantis skystis, užtikrinant, kad nejutote skausmo, o audiniai lieka apsaugoti nuo perkaitimo. Tai saugi ir efektyvi procedūra, užtikrinanti ilgalaikius rezultatus.

Kodėl GentleLase PRO-U tinka Jums?

Ilgaamžis plaukelių šalinimas su GentleLase PRO-U yra puikus sprendimas, jei norite švelnios ir šiurkščios odos ilgai ir be rūpesčių. Lazerio impulsai parenkami atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, todėl procedūra tinka tiek šviesiems, tiek tamsiems odos tipams. GentleLase PRO-U yra labai saugi, beveik be skausmo ir patikrinta procedūra, todėl ji tinkama net tiems, kurių oda alergiška ar jautri kitoms plaukelių šalinimo metodikoms.

Very nice and clean. Welcoming staff. I felt like a was in good hands. They don't try to sell you anything you don't need. Very professional. Defently coming back. Thank you.

- Sigridur Svan / 2022m. spalio 25, 15:26

Kaip veikia GentleLase PRO-U?

Plaukeliai šalinami pašildant plauko folikule esantį pigmentą melaniną, nepažeidžiant odos struktūros aplink. Lazerio antgalis siunčia šviesos impulsą, kuris odoje tampa šiluma. Melaninas sugeria šią šilumą, pašildo plauką ir jo struktūras, todėl plauko svogūnėlis žūsta. Paveikus kraujagysles, maitinančias plauką, šis iškrenta ir nebeauga.

Kodėl rinktis GentleLase PRO-U?

Mes naudojame optimalų bangos ilgį mūsų regiono gyventojams, todėl procedūra tinka visiems odos tipams. Norint užtikrinti efektyvumą ir saugumą, prietaisas matuoja ir reguliuoja impulsų trukmę. Tai vyksta labai greitai – iki 2 impulsų per sekundę. Jūsų komfortui užtikrinti odoje šalina šilumą: prieš kiekvieną impulsą purškiamas kriogeninis skystis, apsaugantis audinius nuo perkaitimo ir Jus – nuo skausmo.

Pasiruošimas Procedūrai

4–6 savaites iki procedūros nerekomenduojama naudoti vašku ar kitais metodais šalinti plaukus, kuomet plaukas išraunamas kartu su svogūnėliu, nes tai gali neigiamai paveikti rezultatus. Prieš procedūrą plaukus būtina nusiskusti 1–2 dienos iki jos. Rekomenduojama bent 2 savaites iki procedūros vengti intensyvių saulės spindulių, o jei oda stipriai įdegusi, palaukti, kol jos spalva šiek tiek išblės.

"Atlikau plaukelių šalinimo procedūrą, - galiu džiaugtis glotnia odyte prieš vasarą  rekomenduoju."

- Daiva Macko / 2016 balandžio 21, 9:54

Procedūros Trukmė

Procedūra gali trunkti nuo 5 iki 60 minučių, priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje norite pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Vidutinė procedūros trukmė – 22 minutės, todėl tai viena iš greičiausių lazerinių plaukelių šalinimo procedūrų.

Kiek Procedūrų Reikalinga Geresniam Rezultatui?

Po kiekvienos procedūros plaukų augimas palaipsniui mažėja. Tikslus procedūrų skaičius labai individualus ir priklauso nuo Jūsų plaukų spalvos ir struktūros, amžiaus, hormonų ir kūno vietos, kurioje šalinami plaukai. Apie tai aptarsime pirmojoje konsultacijoje su mūsų specialistu. 80 % atvejų pakanka 4–6 procedūrų.

Ar Reikėtų Jaudintis Dėl Šalutinio Poveikio?

Po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi, bet tai paprastai praeina per kelias valandas. GentleLase PRO-U technologija leidžia pasirinkti individualius parametrus atsižvelgiant į Jūsų odos būklę, todėl procedūra yra saugi ir pranašesnė už kitus plaukelių šalinimo būdus.

Neturite laiko pirkti skustuvo?
Kenčiate nuo įaugusių plaukelių po vaško procedūrų?
Nebejaudinkite ir sugrąžinkite šypseną – GentleLase PRO-U sistema pasirūpins nepageidaujamais plaukeliais už Jus!

Pamatykite mūsų vaizdo įrašą: https://youtu.be/i8Y6lJbpGDw

 

"Manau labai svarbu puoselėti savo grožį : kūną, veidą bei lygią odą. Aš išbandžiau naujausią šiuo metu Aleksandrito GentleLase Pro U lazerį. Pokyčiai nerealūs. Procedūra tikrai greita ir nėra tokia skausminga kaip depiliacija vašku, miela, graži ir profesionali specialistė. Labai rekomenduoju!"

- Eleonora Sebrova / 2017 balanžio 3, 18:30

Efektyvi, greita, saugi ir neskausminga – tokia yra unikalia lazerinio plaukelių šalinimo technologija GentleLase PRO-U atliekama procedūra.
Net 61 % pasaulio moterų domisi lazeriniu plaukelių šalinimu, bet… tik 9 % jų pasiryžo šiai procedūrai.
Išbandykite GentleLase PRO-U sistema atliekamą procedūrą ir daugiau nebenorėsite jokios kitos!

Kas yra GentleLase PRO-U?

GentleLase PRO-U – tai naujausia Gentle Pro Series sistema su Alexandrito lazeriu. 755nm dažniu veikiantis lazeris yra efektyviausia šiuo metu naudojama plaukelių šalinimo technologija. Antgaliu siunčiamas intensyvus šviesos impulsas (lazerio spindulys) odoje virsta šiluma. Ši šiluma paveikia tik ląsteles, atsakingas už plauko augimą, tuo tarpu aplinkui esantys audiniai lieka nepažeisti. Akimirką prieš lazerio impulsą, oda yra atšaldoma patentuotu dinamiško šaldymo metodu. Šaldantis skystis yra purškiamas prieš pat impulsą ir atšaldo epidermį tiek, kad nejuntate skausmo, o audinys lieka apsaugotas nuo perkaitimo. Tai saugi ir efektyvi procedūra, leidžianti pasiekti ilgalaikius rezultatus.

Kodėl GentleLase PRO-U tinka man?

Ilgalaikis plaukelių šalinimas GentleLase PRO-U lazeriu yra kaip tik Jums, jeigu norite preciziškai švelnios ir lygios odos ilgam ir be jokio vargo. Lazerio impulsai parenkami pagal Jūsų odos tipą, todėl procedūra gali būti atliekama ir šviesiems, ir tamsiems odos tipams. GentleLase PRO-U yra itin saugi, neskausminga ir patikrinta procedūra, todėl tinka Jums net ir tuo atveju, jeigu oda yra alergiška ar jautri kitiems plaukelių šalinimo būdams.

Very nice and clean. Welcoming staff. I felt like a was in good hands. They don't try to sell you anything you don't need. Very professional. Defently coming back. Thank you.

- Sigridur Svan / 2022m. spalio 25, 15:26

Kaip veikia GentleLase PRO-U?

Plaukeliai šalinami šiluma paveikiant plauko folikule esantį pigmentą melaniną, bet nepažeidžiant odos struktūros aplinkui. Lazerio antgaliu siunčiamas šviesos impulsas, kuris odoje tampa šiluma. Melaninas sugeria šią šilumą, įšildo plauką ir jo struktūras, todėl plauko svogūnėlis žūsta. Paveikus plauką maitinančias kraujagysles, plaukelis iškrenta ir nebeatauga.

GentleLase PRO-U naudojamas mūsų regiono gyventojams optimaliai tinkantis bangos ilgis, todėl gydymas gali būti atliekamas visiems odos tipams. Kad būtų užtikrintas efektyvumas ir procedūros saugumas, aparatas matuoja ir parenka optimaliausią impulso trukmę. Visa tai vyksta itin greitai – paleidžiami net 2 impulsai per sekundę. Klientui komfortas užtikrinamas šaldant odos paviršių: akimirką prieš kiekvieną impulsą purškiama kriogeninė medžiaga, apsauganti audinius nuo įkaitimo, o Jus – nuo skausmo.

Ar turėčiau šiai procedūrai pasiruošti?

4-6 savaites prieš procedūrą nešalinti plaukų su vašku, ar kitais būdais, kuomet plaukas išraunamas kartu su svogūnėliu, nes tai gali neigiamai įtakoti procedūros rezultatą. Iki numatytos procedūros likus 1-2 dienoms plaukelius reikia nuskusti. Patariama bent dvi savaites iki procedūros vengti intensyvių saulės spindulių, o smarkiai įdegusiai odai prieš gydymą reikėtų leisti išbalti.

"Atlikau plaukelių šalinimo procedūrą, - galiu džiaugtis glotnia odyte prieš vasarą  rekomenduoju."

- Daiva Macko / 2016 balandžio 21, 9:54

Ar ilgai ši procedūra trunka?

Procedūra gali trukti nuo 5 iki 60 minučių, priklausomai nuo kūno vietos, kurioje norėtumėte atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Vidutinė procedūros trukmė – 22 minutės, todėl tai yra viena greičiausių plaukelių šalinimo lazeriu procedūra.

Kiek procedūrų reikalinga atlikti, norint efektyviausio rezultato?

Po kiekvienos procedūros plaukelių augimas palaipsniui mažėja. Tikslus procedūrų skaičius kiekvienam atvejui labai individualus. Tai priklauso nuo Jūsų plaukelių spalvos ir struktūros, Jūsų amžiaus, hormonų, bei kūno vietos, kurioje plaukeliai šalinami. Visa tai aptarsite pirmosios konsultacijos metu su mūsų specialistu. 80 proc. atvejų pakanka 4–6 procedūrų.

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio efekto?

Po procedūros oda gali būti lengvai paraudusi, tačiau paprastai tai trunka vos iki kelių valandų.  GentleLase PRO-U technologija leidžia parinkti individualius parametrus, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę, tai užtikrina, kad procedūra yra saugesnė ir pranašesnė už kitus plaukelių šalinimo būdus.

Nespėjate pirkti skustuvo peiliukų?
Po depiliacijos vašku ir vėl kenčiate nuo įaugusių plaukelių?
Nusimeskite rūpesčio naštą ir susigrąžinkite šypseną – GentleLase PRO-U sistema nepageidaujamais plaukeliais pasirūpins už Jus!

 

"Manau labai svarbu puoselėti savo grožį : kūną, veidą bei lygią odą. Aš išbandžiau naujausią šiuo metu Aleksandrito GentleLase Pro U lazerį. Pokyčiai nerealūs. Procedūra tikrai greita ir nėra tokia skausminga kaip depiliacija vašku, miela, graži ir profesionali specialistė. Labai rekomenduoju!"

- Eleonora Sebrova / 2017 balanžio 3, 18:30