Efektyvi, greita, saugi ir neskausminga – tokia yra unikali plaukelių šalinimo lazeriu technologija GentleLase PRO-U atliekama procedūra.
Išbandykite GentleLase PRO-U sistema atliekamą procedūrą ir daugiau nebenorėsite jokios kitos!

Kas yra „GentleLase PRO-U” Aleksandrito lazeris?

GentleLase PRO-U – tai Gentle Pro Series sistema su Alexandrito lazeriu. 755nm dažniu veikiantis lazeris yra efektyviausia šiuo metu naudojama plaukelių šalinimo technologija. Antgaliu siunčiamas intensyvus šviesos impulsas (lazerio spindulys) odoje virsta šiluma. Ši šiluma paveikia tik ląsteles, atsakingas už plauko augimą, tuo tarpu aplinkui esantys audiniai lieka nepažeisti. Akimirką prieš lazerio impulsą, oda yra atšaldoma patentuotu dinamiško šaldymo metodu. Kriogenas yra purškiamas prieš pat impulsą ir atšaldo epidermį tiek, kad nejuntate skausmo, o audinys lieka apsaugotas nuo perkaitimo. Tai saugi ir efektyvi procedūra, leidžianti pasiekti ilgalaikius rezultatus.

Kodėl plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu tinka man?

Ilgalaikis plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu yra kaip tik Jums, jeigu norite preciziškai švelnios ir lygios odos ilgam ir be jokio vargo. Lazerio impulsai parenkami pagal Jūsų odos tipą, todėl procedūra gali būti atliekama ir šviesiems, ir tamsiems odos tipams. Ši lazerinė epiliacijos procedūra yra itin saugi, neskausminga ir moksliniais tyrimais patvirtinta procedūra, todėl tinka Jums net ir tuo atveju, jeigu oda yra alergiška ar jautri kitiems plaukelių šalinimo būdams.

Very nice and clean. Welcoming staff. I felt like a was in good hands. They don't try to sell you anything you don't need. Very professional. Defently coming back. Thank you.

- Sigridur Svan

Kaip veikia Aleksandrito lazeris?

Plaukeliai šalinami šiluma paveikiant plauko folikule esantį pigmentą melaniną, bet nepažeidžiant odos struktūros aplinkui. Lazerio antgaliu siunčiamas šviesos impulsas, kuris odoje tampa šiluma. Melaninas sugeria šią šilumą, įšildo plauką ir jo struktūras, todėl plauko svogūnėlis žūsta. Paveikus plauką maitinančias kraujagysles, plaukelis iškrenta ir nebeatauga.

GentleLase PRO-U naudojamas mūsų regiono gyventojams optimaliai tinkantis bangos ilgis, todėl plaukų šalinimas lazeriu gali būti atliekamas visiems odos tipams. Kad būtų užtikrintas efektyvumas ir procedūros saugumas, parenkama optimaliausia impulso trukme. Visa tai vyksta itin greitai – paleidžiami net 2 impulsai per sekundę. Klientui komfortas užtikrinamas šaldant odos paviršių: akimirką prieš kiekvieną impulsą purškiama kriogeninė medžiaga, apsauganti audinius nuo įkaitimo, o Jus – nuo skausmo.

Kaip turėčiau šiai procedūrai pasiruošti lazerinei epiliacijai?

4-6 savaites prieš procedūrą nešalinti plaukų su vašku, ar kitais būdais, kuomet plaukas išraunamas kartu su svogūnėliu, nes tai gali neigiamai įtakoti procedūros rezultatą. Iki numatytos procedūros likus 1-2 dienoms plaukelius reikia nuskusti. Patariama bent dvi savaites iki procedūros vengti intensyvių saulės spindulių, o smarkiai įdegusiai odai prieš gydymą reikėtų leisti išbalti.

"Atlikau plaukelių šalinimo procedūrą, - galiu džiaugtis glotnia odyte prieš vasarą  rekomenduoju."

- Daiva Macko

Ar ilgai ši procedūra trunka?

Lazerinės epiliacijos procedūra gali trukti nuo 5 iki 60 minučių, priklausomai nuo kūno vietos, kurioje norėtumėte atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Vidutinė procedūros trukmė – 22 minutės, todėl tai yra viena greičiausių plaukelių šalinimo lazeriu procedūra.

Kiek procedūrų reikalinga atlikti, norint efektyviausio rezultato?

Po kiekvienos epiliacijos procedūros plaukelių augimas palaipsniui mažėja. Tikslus procedūrų skaičius kiekvienam atvejui labai individualus. Tai priklauso nuo Jūsų plaukelių spalvos ir struktūros, Jūsų amžiaus, hormonų, bei kūno vietos, kurioje plaukeliai šalinami. Visa tai aptarsite pirmosios konsultacijos metu su mūsų specialistu. 80 proc. atvejų pakanka 4–6 procedūrų.

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio efekto?

Po lazerinės epiliacijos procedūros oda gali būti lengvai paraudusi, tačiau paprastai tai trunka vos iki kelių valandų.  GentleLase PRO-U aparatas leidžia parinkti individualius Aleksandrito lazerio parametrus, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę, tai užtikrina, kad procedūra yra saugesnė ir pranašesnė už kitus plaukelių šalinimo būdus.

Nespėjate pirkti skustuvo peiliukų?
Po depiliacijos vašku ir vėl kenčiate nuo įaugusių plaukelių?
Nusimeskite rūpesčio naštą ir susigrąžinkite šypseną – GentleLase PRO-U sistema nepageidaujamais plaukeliais pasirūpins už Jus!

 

"Manau labai svarbu puoselėti savo grožį : kūną, veidą bei lygią odą. Aš išbandžiau naujausią šiuo metu Aleksandrito GentleLase Pro U lazerį. Pokyčiai nerealūs. Procedūra tikrai greita ir nėra tokia skausminga kaip depiliacija vašku, miela, graži ir profesionali specialistė. Labai rekomenduoju!"

- Eleonora Sebrova