Ar paruošėte savo odą šventėms?

Ar jau susidėliojote šventinio laikotarpio planus? Ar tai būtų naujametis vakaras, kalėdinis darbo vakarėlis ar šeimos vakarienės – dauguma iš mūsų jau galvoja apie tai, kaip atrodys šiomis progomis. Planuojame savo aprangą, šukuoseną, mintyse dėliojame aksesuarus ir prie aprangos tinkančius batelius, tad vienintelis dalykas, kurio trūksta – nuostabi oda! Negalvokite, jog didelis makiažo kiekis padės pasiekti tobulą šventinę išvaizdą – geriau jau pasitelkite šiuos kelis grožio patarimus ir džiaukitės nuostabia išvaizda visus metus!

Žiemos saulė – apgavikiškai stipri

Ar žinojote, jog net labiausiai apsiniaukusiomis dienomis net iki 80 % saulės UV spindulių prasiskverbia per debesis ir net langus? Ir netgi nekaltai atrodantis sniegas žiemą tampa UV spindulių atspindžiu, tad apsauga nuo kenksmingų UV spindulių tiesiog yra privaloma. Dauguma ekspertų sutinka su nuomone, jog apsauginį kremą reikėtų naudoti 365 dienas per metus. Žinoma, puiki genetika gali sumažinti strazdanų bei pigmentinių dėmių atsiradimo riziką, tačiau niekas neapsaugos nuo kenksmingų spindulių sukeliamos žalos odai. Turime gerų žinių – saulės spindulių padaryta žala odai, pavyzdžiui, strazdanos, gali būti panaikintos! Įvairūs natūralūs metodai ir vietinis gydymas yra puikūs, tačiau greitų rezultatų tikėtis nevertėtų, todėl siūlome apsvarstyti pigmentinių dėmių ir strazdanų naikinimą su ELOS technologija. Šios procedūros metu į per daug aktyviai melaniną gaminančias ląsteles siunčiami bipoliniai radijo impulsai ir optinė šviesa. Ir nors padaryti strazdanas minimaliai matomas reikalingas pilnas gydymo kursas, tačiau jau po keleto greitų procedūrų rezultatai bus akivaizdžiai pastebimi. Taip pat žiema yra puikus metas tokio tipo gydymams, nes saulėje būsite daug mažiau nei vasarą, o po šių procedūrų kurį laiką reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių. 

Spuogams sakome NE

Spuogus (aknę) yra sudėtinga paslėpti maskuojančiomis kosmetikos priemonėmis, nes odos iškilumai lieka matomi, o storas makiažo sluoksnis dažnai tai tik išryškina. Taigi, galbūt atėjo metas jos atsikratyti visiems laikams? Žinoma, aknę sukelti gali galybė skirtingų priežasčių ir tai nėra tik paauglystės periodu patiriamas nepatogumas. Deja, suaugusiųjų, turinčių aknę, tik daugėja. Ieškant geriausio gydymo būdo, siūlome pasirinkti tokį, kuris ne tik naikina spuogus, bet ir jų atsiradimo priežastį. Pavyzdžiui, gydymo su Elōs Acne technologija metu yra saugiai išvalomi giliausi uždegimo židiniai ir sureguliuojama riebalinių liaukų veikla, todėl pašalinama ir pati problemos priežastis. Būkite tikri, jog lankotės pas sertifikuotą paslaugų tiekėją, kuris gali jums sudėlioti asmeninį gydymo planą ir užtikrinti, kad gražia oda džiaugsitės ir praėjus šventiniam laikotarpiui.

Spindėkite su glotnesne oda

Kad ir kokia yra nelygios odos priežastis– tai visuomet kelia diskomfortą. Jei esate pasiruošę nerti į šventinį laikotarpį su stangresne ir natūraliai spindinčia oda, siūlome  išbandyti odą regeneruojančią ir jauninančią procedūrą, kurios metu frakcinė radijo dažnių energijos technologija veikia viršutinę dermos dalį, kurioje ši gerokai pagausina kolageno ir elastino kiekį. Tai skatina stiprią žaizdų gijimo reakciją dermoje, tuo pačiu sumažinant epidermio sužalojimą. Taigi, po šios procedūros Jūsų oda taps žymiai stangresnė, elastingesnė ir sveikiau atrodanti  – būtent tokia, kokia norite džiaugtis šventiniu laikotarpiu. Tereikės šiek tiek paryškinti skruostus švytėjimo suteikiančia pudra, blizgančiais šešėliais padailinti akis ar išryškinti lūpas spalvingu lūpdažiu ir to pakaks, norint susikurti išskirtinį šventinį įvaizdį.

Vienas šūvis, kuriuo nukausite raukšles ir šventino streso paliktus pėdsakus

Smulkias raukšleles ant veido dažnai yra sudėtinga paslėpti maskuojamosiomis makiažo priemonėmis: šiek tiek per mažai – ir raukšlelės bus matomos, šiek tiek per daug– ir visas makiažas subėgs į raukšleles, o taip atrodysite dar blogiau… Jei matomos raukšlelės jums kelia tikrą diskomfortą – siūlome išbandyti vektorinį liftingą su ELOS Sublime technologija. Šios procedūros metu yra suaktyvinama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose t.y. mažinamos raukšlės, patempiamas veidas bei grąžinamas idealus veido kontūras. Geriausia dalis yra ta, jog vektorinis liftingas yra neskausminga bei švelni procedūra, kurios metu yra naudojamas specialus antgalis, kuris vėsina odos paviršių, nesukeldamas nemalonių pojūčių. Taigi, šios procedūros metu galėsite atsipūsti nuo šventinio laikotarpio šurmulio ir streso. Taip pat svarbu žinoti, jog po šios procedūros odai nereikia papildomo laiko atsigauti, tad galėsite iškart grįžti į įprastas veiklas ar net ruoštis jums svarbiam vakarėliui.

Taigi, nepamirškite, jog niekuomet nevėlu susidėlioti savo asmeninį grožio planą, kuris bus aktualus ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir dar ilgai po jo. Pasiruošę pradėti? Susisiekite su grožio klinikoje „Skinny“ dirbančiais specialistais ar kitais sertifikuotais specialistais Jūsų mieste ir patikėkite savo grožio rūpesčius mums!