ELOS technologija yra ypač saugi ir nesukelia diskomforto.

Jeigu Jūsų oda yra nusėta strazdanėlėmis, greičiausiai pastebite, kad labiausiai jos išryškėja saulėtuoju metų laiku. Ar norėtumėte, kad strazdanos būtų neryškios ir beveik nepastebimos, tokios, kokios dažniausiai būna žiemą? Jeigu esate linkusi į strazdanėles, visiškai jų panaikinti neįmanoma, bet galima jas išblukinti ir akivaizdžiai patobulinti odos atspalvio lygumą. Unikali ELOS™ technologija veikia ląsteles, kurios gamina per daug pigmento melanino. Tai ne tik leidžia sumažinti strazdanų pastebimumą, bet ir apsaugo nuo piktybinių darinių atsiradimo.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Strazdanota oda dažnai būna jautresnė, bet ELOS™ technologija yra ypač saugi ir nesukelia diskomforto. Tai aparatinė procedūra, kurios metu siunčiami impulsai nepažeidžia odos paviršiaus, todėl pacientai gali grįžti prie savo įprastos rutinos iškart po procedūros.

Kaip tai veikia?

Strazdanų atsiradimą lemia suaktyvėjusi melanocitų (melaniną gaminančių ląstelių) veikla. Kai pagaminama per daug melanino, tamsus pigmentas pakeičia išorinių odos ląstelių spalvą. Procedūros metu į per daug aktyviai melaniną gaminančias ląsteles siunčiami bipoliniai radijo impulsai ir optinė šviesa. Kombinuota energija įšildo nepageidaujamus darinius, jie iš karto po procedūros šiek tiek patamsėja, o vėliau šviesėja ir pradeda nykti. Odos atspalvis tampa pastebimai lygesnis.

Kokiose kūno vietose atliekamas strazdanų šalinimas ELOS?

Procedūra gali būti šalinamos strazdanos nuo veido, kaklo, krūtinės, nugaros, rankų.

Ar ši procedūra man tinka?

Taip, procedūra tinka bet kokio tipo odai. Specialistas pirmosios konsultacijos metu įvertins Jūsų asmenines aplinkybes ir pateiks tikslias rekomendacijas dėl procedūros.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Bendras procedūrų skaičius priklauso nuo įvairių asmeninių parametrų: strazdanų kiekio, ryškumo, organizmo būklės. Susitarkite dėl asmeninės konsultacijos, kurios metu specialistas įvardins, kiek procedūrų atlikti reikėtų Jums. Paprastai rekomenduojamos 2-5 procedūros, atliekamos kas 2-3 savaites.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Iškart po procedūros gali būti pastebimas odos tekstūros pagerėjimas, nes impulsai suaktyvina ir kolageno gamybą. Tuo tarpu strazdanos po procedūros tampa šiek tiek ryškesnės, bet jau po 4-7 dienų akivaizdžiai pradeda nykti.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Poveikis yra ilgalaikis. Naujos strazdanos neatsiranda, jeigu laikotės specialisto duotų rekomendacijų. Po procedūros rekomenduojama bent 2 savaites vengti tiesioginių saulės spindulių arba, jeigu to padaryti neįmanoma, būtina odą apsaugoti stipriu kremu nuo saulės (SPF 50). Esant poreikiui, procedūrą galima kartoti.

Kiek laiko trunka procedūra?

Įprastai procedūra trunka iki 30 minučių.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Nėra jokio atsistatymo periodo, tai reiškia, kad galite tuojau pat grįžti prie savo įprasto dienos režimo. Po procedūros strazdanos patamsėja, bet jas užmaskuoti galite savo mėgstama priemone. Gali atsirasti odos paraudimas, kuris trunka labai trumpai.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Pacientai gerai toleriuoja šią procedūrą. Impulso metu gali būti juntamas karštas dilgčiojimas, trunkantis vos akimirką. Po to trumpam juntama šiluma.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Prieš šią procedūrą norint atjauninti odą dažnai atliekamas vektorinis liftingas. Vis dėlto po strazdanų šalinimo kitų procedūrų atlikti jau nebegalima. Jeigu norėsite derinti kelias procedūras, jums mielai patars mūsų specialistas konsultacijos metu.

Ar procedūra saugi?

Taip, odos varžos ir temperatūros matavimas atliekamas po kiekvieno impulso. Atsižvelgiant į odos reakcijas, parenkamas optimalus dažnių stiprumas, tad rezultatai pasiekiami nepažeidžiant odos.