Procedūra, sugrąžinanti jauną ir švytinčią odą

Vis dažnesnė problema, užklumpanti įvairaus amžiaus moteris ir kelianti nepatogumus – nualinta veido oda, kuriai reikalinga skubi pagalba ir kruopšti, atsakinga priežiūra. To priežastimi gali tapti įvairūs faktoriai: aknė, saulės spinduliuotės sukelti pokyčiai, priešlaikinis arba natūralus odos senėjimas. Tačiau kaip pastebėti šiuos odos pažeidimus laiku ir kaip pasirinkti teisingą gydymą? Kaip efektyviausiai pašalinti šias veidą sekinančias ir diskomfortą keliančias problemas? Į šiuos klausimus atsako grožio ir estetikos studijos „Skinny“ vadovė Zinaida Raškauskienė.

Jauninanti antioksidacinė procedūra – tiesus kelias į pasitikėjimą savimi

Nanotechnologijomis pagrįstos procedūros metu naudojamas serumas, sudarytas iš odos atgaivinimui reikalingų medžiagų: vitamino C, šilkmedžio ekstrakto, hialurono rūgšties, pantenolio. Unikalių technoligijų pagalba šios medžiagos patalpinamos į nanoliposomas ir taip pasiekia giliausius odos sluoksnius.

Vitaminas C – statybinė medžiaga Jūsų veido odai

Vitaminas C jau nuo seno žinomas kaip stebuklingas, daugybę gerųjų savybių turintis preparatas, stiprinantis žmogaus imunitetą ir padedantis apsisaugoti nuo infekcijų bei skatinantis žaizdų gijimą. Daugelis šį vitaminą sieja su juoku ir gera nuotaika, o jo pasisemti stengiasi iš citrusinių vaisių ar miško uogų.

Verta įsidėmėti, jog vitaminas C naudingas ne tik Jūsų imunitetui, bet ir Jūsų odai, kuriai priežiūros reikia kasdien, o ypač ankstyvą pavasarį, kuomet organizmas patiria didžiausius pokyčius. Šis vitaminas ne tik stabdo senėjimą bei mažina raukšles, bet ir stimuliuoja odos kolageno gamybą, saugo nuo oksidacijos bei laisvųjų radikalų, sukeliančių pavojingas ligas ir audinių uždegimą, susidarymo.  Vitaminas C drėkina ir balina veido odą, apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių poveikio, taip užkirsdamas kelią odos vėžio atsiradimui.

Pilingo sudėtis – naudingųjų preparatų puokštė

Jauninamosios antioksidacinės procedūros metu naudojamas vitaminas C nebūtų toks efektyvus, jei pilingo nesudarytų ir kitos ne mažiau svarbios ir naudingos medžiagos.

Ferulorūgštis, randama daugelyje augalų, yra itin stiprus antioksidantas, kuris atitolina senėjimo procesus bei apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Ši medžiaga taip pat pasižymi priešvėžinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis.

Šilkmedžio ekstraktas yra puikus pagalbininkas kovojant su smulkiomis raukšlelėmis bei UV spinduliuote. Antioksidantai atkemša poras, drėkina ir šalina toksinus, todėl oda tampa sveika, atrodo natūraliai ir išpuoselėtai.  Šilkmedžio ekstraktas pasižymi tuo, jog stabdo dėmelių ant veido atsiradimą bei drėkina sausą veido odą.

Hialurono rūgštis – nepamainoma medžiaga, norintiems išlaikyti odos elastingumą bei drėkinimą. Žmogaus organizmas pats gamina šią rūgštį, deja, ilgiausiai ji išsilaiko vos tris dienas, o sulaukus dvidešimt penkerių hialurono atsargos natūraliai mažėja, todėl būtina nepamiršti papildomai palepinti odą.

Pantenolis drėkina, slopina odos sudirgimus, todėl ši tampa švelnesnė. Taip pat pasižymi jauninančiu bei stangrinančiu poveikiu.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu pirmiausia atliekamas demakiažas, kurio metu pašalinami nešvarumai bei riebalų perteklius. Tuomet tepamas rūgštinis pilingas, veidas drėkinamas vitamino C serumu su gryno vitamino C milteliais. Visas medžiagas nuplovus, įmasažuojamas vitamino C ampulės turinys arba užtepamas kremas su vitaminu C.

Zinaida Raškauskienė teigia, jog procedūra yra visiškai saugi, o naudingos ir kruopščiai parinktos veikliosios medžiagos greitai ir lengvai pasiekia reikiamą odos sluoksnį ir tiesiogiai veikia esamą problemą. Ši kelionė sveikos veido odos link trunka vos ilgiau nei pusvalandį, o po jos galite nedelsdami grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo, tik svarbu saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl apie 2-3 savaites po procedūros yra rekomenduojama veido odą tepti apsauginiu nuo UVA/UVB spindulių kremu.

Procedūros metu, efektyvaus serumo pagalba odos ląstelės atsinaujins, sumažės raukšlių ir įvairių uždegimų rizika. Veidas taps skaistesnis, sustiprės natūralūs odos apsauginiai faktoriai, ko nebūtų įmanoma pasiekti kasdienių odos priežiūros procedūrų metu.

Sėkmingos patirtys: Gabija Varnaitė

Šia naujai pristatyta procedūra jau susidomėjo ir „Skinny“ klientė Gabija Varnaitė: „Visą gyvenimą vengdavau bet kokiu intervencijų, susijusių su mano veidu. Iki šiol nepalaikau įvairių injekcijų ir nenatūralios priežiūros veido odai. Dėl šios priežasties, norėdama atgaivinti nuo įtempto gyvenimo ritmo išvargintą odą, ieškau kuo natūralesnių būdų. „Skinny“ specialistė Zinaidos visuomet man pasiūlo procedūras, atitinkančias mano nestandartinius poreikius. Rūgštinis valymas – vienas iš jų… Žinoma, juk daug paprasčiau tikėtis greito efekto be didelių pastangų, tačiau norint ilgalaikio poveikio ir rezultatų – tai yra vienas saugiausių, natūraliausių būdų. Esu tik antrame procedūros kurse, tačiau pokyčiai jau dabar matyti!”