Nechirurginis veido odos atjauninimas. Kas tai ir kokie galimi metodai?

Švytinti, lygi, stangri ir jaunai atrodanti oda – tikslas, kurio siekia daugelis, tačiau pasiryžti chirurginėms procedūroms, kurios ne tik reikalauja finansinio pasiruošimo, bet ir ilgo atstatomojo laikotarpio, sutinka ne visi. Prieš pradedant galvoti apie chirurgines procedūras veido odos atjauninimui, verta apsvarstyti ir nechirurgines alternatyvas. Yra daugelis skirtingų gydymo būdų, pritaikytų paciento lūkesčiams, problemoms ir norimiems rezultatams. Prieš nusprendžiant, kuri procedūra atjauninimo procedūra Jums tinka labiausiai, apžvelkime keletą pasirinkimų, privalumų ir galimų rizikų.

Nepageidaujamų raukšlių šalinimas botulino toksino injekcijomis

Raukšlių šalinimas botulino injekcijomis yra populiarus nechirurginio veido atjauninimo pasirinkimas, naudojamas sumažinti smulkių raukšlių aplink akis ar mimikos raukšlių požymius. Šios injekcijos dar kitaip vadinamos botoksu ir gali padėti padidinti audinių tūrį, taip sumažinant smulkias linijas ir gilesnes raukšles. Taip pat yra galimybė naudoti odos užpildus, kuriuos sudaro gelio injekcijos, skirtos padidinti įvairių veido sričių tūrį. Dažniausiai odos užpildai naudojami smakro, lūpų ir skruostų srityse. 

SKINNY klinikoje pacientams, norintiems išbandyti veido atjauninimo injekcijas, rekomenduojame išbandyti A tipo botulino toksino injekcijas, kurios sukuria natūralius rezultatas. Kitaip nei kitos, A tipo botulino injekcijos yra unikalios savo veikimo principu – veido raumenų atpalaidavimu. Būtent dėl to, botulino toksinas padeda greitai ir efektyviai išlyginti susiformavusias raukšles bei sustabdyti naujų formavimąsi, visiškai nepakeičiant Jūsų natūralios veido išvaizdos. 

 Rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas ir aparatinis odos paviršiaus atnaujinimas yra kitos nechirurginės veido atjauninimo procedūros, skirtos žmonėms, turintiems randų ar saulės pažeistą odą. Atliekant cheminį pilingą, ant veido tepamas specifinių cheminių medžiagų derinys, todėl viršutinis odos sluoksnis nusilupa. Specialistas gali lengvai pritaikyti chemikalų stiprumą pagal jūsų tikslus ir odos pažeidimo laipsnį, todėl labai svarbu neeksperimentuoti namuose ir pasitikėti profesionalų nurodymais bei patarimais. 

SKINNY klinikoje atliekamas rūgštinis šveitiklis (pilingas) – tai ypač efektyvi priemonė odos ląstelių atsinaujinimui, jaunatvinių spuogų gydymui, randelių, atsiradusių nuo spuogų, naikinimui, veido odos valymo procedūroms, odos tekstūros išlyginimui bei regeneracijai skatinti.

Aparatinės odos atjauninimo procedūros

Aparatinės odos atjauninimo procedūros, kaip nei rūgštiniai pilingai, veikia skirtingai, nes odos viršutiniams sluoksniams paveikti naudojami šviesos spinduliai. Be to, kad abi procedūros padeda kovoti su randais ir saulės pažeidimais, ši nechirurginės veido atjauninimo procedūra padeda sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą. SKINNY klinikoje atliekamas odos atjauninimas ELOS technologija padeda ne tik sustabdyti senėjimo procesą, bet ir atjaunėti. Unikali dviejų energijų, radijo dažnio ir šviesos,  sąveika skatina natūralius atkuriamuosius procesus odos audiniuose: oda tampa elastinga, stangri, lygėja jos splava bei tekstūra, pamažu išnyksta raukšlės ir pigmentinės dėmės. Procedūrai atlikti naudojama ELOS – pirma ir vienintelė technologija, naudojanti kombinuotą radijo dažnių ir šviesos energiją, kuri skatina natūralų ląstelių atnaujinimą taip saugiai šalindama odos trūkumus: senėjimo ir pigmentines dėmes.

Dar viena procedūra lazeriniam veido odos atjauninimui – frakcinis odos atjauninimas Sublative™. Šis odos atjauninimas tinka bet kokiai, net itin jautriai odai. Be to, kitaip nei kitos procedūros, Sublative™ frakcinis atjauninimas yra švelnesnis, tačiau veikia taip pat intensyviai ir stipriai. Skirtingai nuo lazerinių procedūrų, naudojant šią technologiją, minimaliai pažeidžiamas epidermis, tačiau efektyviai paveikiamas viršutinės dermos – tikrosios odos – sluoksnis. Procedūros metu gydoma ne visą odos sritis – paliekami tarpeliai su sveikais audiniais, todėl oda gyja žymiai greičiau, galite greitai grįžti prie įprastos rutinos.

Nechirurginio veido atjauninimo rizika ir komplikacijos

Kadangi visi aukščiau išvardinti nechirurginio veido atjauninimo variantai yra labai skirtingi, rizika ir komplikacijos taip pat labai skiriasi. Tačiau yra keletas bendrų šalutinių poveikių, kuriuos pacientai gali patirti.

Laikinas paraudimas ir patinimas yra tikėtinas atliekant daugumą aukščiau išvardintų gydymo būdų, o galutiniams rezultatams pamatyti po procedūros prireiks šiek tiek laiko. 

Nechirurginis veido atjauninimas yra puikus pasirinkimas daugeliui žmonių, kurie nenori atlikti chirurginės procedūros. Jei norite sužinoti daugiau apie galimas veido odos atjauninimo procedūras – atvykite į SKINNY kliniką arba susisiekite telefonu +370 600 42220!