Nauja tendencija – „Skin cycling” odos priežiūros metodas. Ar verta išbandyti?

 

Greitai besikeičiančiame grožio pasaulyje, tam tikros tendencijos ilgai neužsibūna, tačiau „Skin cycling” odos priežiūros metodas jau kurį laiką vyrauja įvairių socialinių tinklų tendencijų viršūnėje. Įspūdingi odos išvaizdos rezultatai stebina įvairius grožio entuziastus ir ekspertus, tad kuo šis metodas ypatingas ir ar verta jį išbandyti? 

 

Kas yra ,,Skin Cycling” metodas? 

„Skin cycling” – tai metodas, kuomet cikliškai naudojami skirtingi odos priežiūros produktai, siekiant pagerinti odos būklę. Vietoje to, kad laikytumėtės vienos rutinos, „Skin cycling” metodas akcentuoja 4 dienų ciklą, kurio metu sprendžiamos skirtingos odos problemos, pasitelkiant aktyvias medžiagas, eksfoliantus ir odos barjero atstatymo laikotarpį.  Pandemijos metu sudėtingos odos priežiūros rutinos tapo itin populiarios, tačiau ne visuomet daugelio produktų sluoksniavimas pasiteisina. Derindami mažiau produktų įtraukiančią odos priežiūros rutiną ir jūsų odos toleranciją, galite potencialiai pasiekti gražios odos rezultatus. 

 

 

Kaip įtraukti ,,Skin cycling” metodą į savo odos priežiūros rutiną?

Kaip pradėti „Skin cycling”  kelionę? Pirmiausia, svarbu suprasti, kaip jūsų oda toleruoja ir reaguoja į produktus. Pradedant odos peržiūrėjimo rutiną su poilsio, arba kitaip, atsistatymo dienomis tarp retinoidų ir eksfoliacijos, jūs galėsite geriau įvertinti, kaip oda reaguoja į veiksmingesnes procedūras ir pritaikyti šį metodą pagal save. 

 

Pirma diena: Eksfoliacija

Pirmasis „Skin cycling” metodo žingsnis – eksfoliacija, įskaitant tiek cheminę, tiek fizinę. Reguliari eksfoliacija padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, atverti užsikimšusias poras ir skatinti ląstelių atsinaujinimą. Į savo odos priežiūros rutiną galite įtraukti švelnius cheminės eksfoliacijos produktus, tokius kaip alfa-hidroksi rūgštys (AHA) arba beta-hidroksi rūgštys (BHA). Svarbu atkreipti dėmesį, kad eksfoliaciją reikia atlikti atsargiai ir ne per dažnai. Pernelyg dažnas eksfoliacijos naudojimas gali sukelti odos dirglumą ir jautrumą, tuo tarpu, teisingas eksfoliacijos naudojimas leis produktams geriau įsiskverbti be odos barjero pažeidimo ar dirginimo.

 

Antra diena: Retinoidai

​​Kitas svarbus „Skin cycling” etapas – retinoidų naudojimas. Retinoidai, gaunami iš vitamino A, yra vertinami dėl stebinančių odos atjauninimo savybių. Jie gali padėti sumažinti smulkias raukšles, išlyginti odos atspalvį ir pagerinti visos odos struktūrą. Teisingai įtraukdami retinoidus į savo odos priežiūros rutiną, galėsite išnaudoti visą šio stipraus priemonės nuo senėjimo potencialą. Pernelyg didelis retinoidų naudojimas gali sukelti dirginimą, paraudimą ir pleiskanojimą, ypač pradedantiesiems vartotojams, todėl, prieš pradedant naudoti šiuos produktus, rekomenduojama pasitarti su odos priežiūros specialistu.

 

Trečia ir ketvirta dienos: Atsistatymas

Galiausiai, trečią ir ketvirtą dieną, leiskite odai „pailsėti” nuo pernelyg aktyvių produktų ar eksfoliantų. Po intensyvių eksfoliacijos ar retinoidų naudojimo fazės, svarbu suteikti pirmenybę drėkinimui ir odos drėgmės balanso atstatymui. Rinkitės raminančius ir drėkinančius produktus, kurie padės atkurti odos drėgmės barjerą. Ingredientai, tokie kaip hialurono rūgštis, keramidai ir antioksidantai puikiai tiks šiam „Skin cycling” etapui. 

 

Kokias estetines procedūras rekomenduojame derinti su ,,Skin cycling” metodu?

Siekiantiems greitai atstatyti odos drėgmės balansą bei prisotinti odą reikalingomis medžiagomis, SKINNY klinikoje siūlome išbandyti odos elektroporacijos su  NOON Triple MCH procedūrą. NOON Triple MCH įranga generuoja iki 10 kHz elektrinius impulsus tiek teigiamame, tiek neigiamame poliuje, kas užtikrina itin efektyvų kosmetinių priemonių įvedimą tiesiogiai į ląsteles, nesukeliant jokių nemalonių pojūčių klientams. Naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūra yra itin saugi, nesukelia jokio šalutinio poveikio ar skausmo pojūčio ir leidžia veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%. 

Ar žinojote, kad su deguonies pagalba taip pat galima pasiekti jauniau atrodančios, švytinčios, sudrėkintos, skaisčios odos rezultatą? Remiantis daugybe klinikinių studijų, buvo sukurtos ir apjungtos 3 unikalios technologijos vienoje platformoje, pavadinimu Geneo. Tai – pažangi veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią veido odą. Pasitelkiami už deguonies kiekį odoje atsakingi procesai, oda švelniai nušveičiama ir paruošiama veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimui. Atliekant „Oxygeneo“, naudojama kapsulė „OxyPod“ ir serumas „Geneo“. Jų sinchronizuotas poveikis pagrįstas biologijos, chemijos ir technologijų sričių naujovėmis, leisiančiomis maksimaliai pasirūpinti oda, sukaupiant daugiau deguonies odos paviršiuje, taip paskatinant odos atnaujinimą. 

Norintiems efektyviai atkurti jaunystę, rekomenduojame užsiregistruoti vektorinio liftingo su Elos Sublime™ procedūrai. ELOS technologija pažadina kolageno ir elastino gamybą taip sugrąžindama švytinčią, lygią, stangrią odą. Vektorinio liftingo procedūra tinka visų tipų odai. Ją atlikti galima veido, kaklo ir kitose kūno srityse, jei pastebėjote, kad jūsų oda suglebusi, prarado elastingumą ir natūralią spalvą.

Nepaisant pasirinktos odos priežiūros rutinos, kokybiški produktai taip pat gali būti raktas į sėkmę. SKINNY klinikoje galite įsigyti profesionalios NOON aesthetics kosmetikos produktų. Sertifikuoti aukščiausios kokybės NOON aesthetic produktų sudėtyje esantys ingredientai ir tinkamai parinktos koncentracijos sprendžia tokias odos problemas kaip aknė, odos senėjimas, hiperpigmentacija, saulės pažeidimas, elastingumo sumažėjimas, seborėja.

Nors ,,Skin cycling” šiuo metu yra itin populiarus metodas, svarbu atsižvelgti į individualius odos poreikius, todėl labai svarbu, prieš pradedant kardinaliai keisti odos priežiūros rutiną, įsitikinti, ar tai nepažeis jūsų odos. Esate pasiruošę transformuoti savo veido odos priežiūros rutiną? Jeigu turite abejonių, atvykite į SKINNY kliniką, mūsų profesionali komanda atsakys į visus rūpimus klausimus!