Kaip tinkamai valyti veido odą?

Norint turėti gražią ir sveiką veido odą reikia ja tinkamai pasirūpinti. Kruopštus odos valymas – pirmas žingsnis odos priežiūros rutinoje. Oro tarša, išsiskiriantis prakaitas, makiažo likučiai ir kiti nešvarumai kaupiasi ant mūsų odos paviršiaus, ko pasekoje užsikemša poros, atsiranda spuogų, inkštirų (komedonų), oda greičiau sensta, sukeliami uždegimai ir sudirgimai. O taip pat, oda negali pasisavinti naudos iš naudojamų odos priežiūros priemonių. Štai kodėl svarbu tinkamai nuplauti veidą ir reguliariai giliai valyti odą.

 

Kaip tinkamai nusiplauti veidą?

Prieš gilindamiesi į giluminį odos valymą, pirmiausia įsitikinkite, jog veido odą tinkamai plaunate namuose.

Švarios rankos. Daugelis iš mūsų šį žingsnį praleidžiame – tiesiog įsivaizduokite visus mikrobus, kurie nuo Jūsų pirštų galiukų persikelia ant jūsų veido, jei prieš tai jų nenuplaunate!

Šiltas vanduo. Per karštas – pašalins natūralius odos aliejus ir išsausins odą. Per šaltas – Jūsų veido odos valikliai neveiks taip efektyviai. 

Dvigubas valymas, jei valote makiažą. Gali atrodyti, kad žymiai lengviau makiažą nuvalyti yra prieš tai jį nuplaunant, tačiau dėl visiško odos švarumo – tai tikrai verta. Nepagailėkite laiko ir gerai nusivalykite makiažą su makiažo valikliu ir tik tada nuplaukite veido odą prausikliu. 

Laikas. Daugelis iš mūsų nesiplauna veido odos pakankamai ilgai. Veido valikliai paprastai reikalauja mažiausiai 30 sekundžių, kad veiksmingai pašalintų nešvarumus ir naudotą produktą, todėl kartu su valymu skirkite tą laiką švelniam odos masažui.

Švarus rankšluostis. Veido rankšluostį būtina keisti kas antrą dieną. Netrinkite odos, o švelniai ją nusausinkite, taip odo lieka daugiau drėgmės. 

Odos priežiūros produktų naudojimas 3–5 minutės po plovimo. Tai padės išlaikyti hidrataciją!

Veido valymas du kartus per dieną. Nusiplaukite veidą vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare, taip pat po stipraus prakaitavimo. Ryte veidą prausite tik vandeniu – per naktį odoje kaupiasi sveikas kolagenas, elastinas ir apsauginiai natūralūs aliejai, kurių nenorite nuplauti.

 

Kaip giliai išvalyti odą namuose?

Be anksčiau pateiktų patarimų, kartą per savaitę galite atlikti giluminį odos valymą.

Garai. Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai į dubenį įpilkite garuojančio vandens, ant galvos uždėkite rankšluostį ir 5–10 minučių palaikykite veidą virš garų. Laikykitės įprastos valymo procedūros.

Kaukės. „Pasidaryk pats“ kaukės, kurias galite pasigaminti namuose, yra puiki priemonė, norint palepinti viedo odą šiek tiek daugiau.

Šveitimas. Cheminis šveitimas yra veiksmingas būdas pašalinti negyvas odos ląsteles ir išlaisvinti poras nuo nešvarumų. Taip pat, galite naudoti specialiai odos šveitimui skirtus odos šepetėlius. Jie yra švelnūs, todėl nesužalosite odos ir ji bus skaisti ir švari.

 

Giluminis veido odos valymas estetinėmis procedūromis

Norint pasiekti itin akivaizdų rezultatą, rekomenduojame odą giliai išvalyti, prisotinti veikliosiomis medžiagomis bei atkurti drėgmės balansą su:

NOON Triple MCH elektroporacija. Tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio ar skausmo pojūčio procedūra, leidžianti veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%!  Klasikinė ir dažniausiai naudojama įranga kosmetologinėse elektroporacijos procedūrose neturi temperatūros kontrolės ar galimybės reguliuoti elektrinių impulsų dažnį, o medžiagų įvedimo į odos ląsteles efektyvumas nesiekia net 40%. Būtent tuo yra unikali NOON Triple MCH – technologija, kuri apjungia elektroporacijos, šalčio ir šilumos terapijos metodus ir užtikrina sėkmingą bei 80% efektyvesnį medžiagų įvedimą. Ši inovatyvi medžiagų įvedimo sistema tampa lyderė kosmetologijos srityje ir yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikro-adatinė mezoterapija. Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be adatų ar chirurginių intervencijų su NOON Triple MCH elektroporacija!

Odos atjauninimas su ELOS™ technologija. ELOS™ technologija naudoja unikalią dviejų energijų sąveiką, kuri veikia giliuosius odos sluoksnius iki 8 mm. Organizmas, veikiamas šių energijų, pradeda aktyviai gaminti kolageną ir elastiną. Kolagenas užtikrina odos stangrumą, o elastinas atkuria odos audinius ir padeda efektyviai bei saugiai pašalinti raukšles, pigmentinius darinius: strazdanas, saulės ir senėjimo dėmes, ir atkuria odos audinius.

Odos oksigenacija su Geneo™. Pažangus ir naujoviškas gydomasis veido priežiūros metodas, padedantis užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią veido odą. Veiksmingos formulės metodas daro trejopą poveikį – natūraliai prisotina deguonimi, nušveičia ir absorbuoja aktyvias sudedamasios medžiagas. Maloni, gaivinanti procedūra ima veikti nedelsiant, jau po pirmo karto, o ilgainiui, tęsiant rekomenduojamas procedūras, poveikis sustiprinamas ir palaikomas.

 

Estetinės procedūros odai su akne ar randais po aknės

Siekiant geriausių ir saugiausių rezultatų, kenčiantiems aknės sukeliamą diskomfortą, siūlome aknės gydymą su ELOS™ technologija. Gydymo metu saugiai mažinami giliausi uždegimo židiniai ir sureguliuojama riebalinių liaukų veiklą, todėl pašalinama pati problemos priežastis. ELOS™ technologija apjungia bipolinių radijo dažnių ir mėlynosios šviesos energiją, kuri prasiskverbia į odą ir sunaikina bakterijas bei lėtina perteklinę riebalų gamybą – taigi nebelieka aknę sukeliančių veiksnių. Impulsai pasiekia giliausias liaukų vietas, todėl pasiekiamas maksimalus poveikis naikinant ne tik pasekmes, bet ir pačią uždegimo priežastį. ELOS™ technologija yra tinkama visiems odos tipams, esant bet kokio intensyvumo aknei.

Viena iš efektyviausių procedūrų, diskomfortą dėl po aknės atsiradusių randų jaučiantiems –  randų šalinimas su Sublative™ technologija. Kitaip nei kitos, ši technologija yra paremta natūraliais odos gijimo procesais. Skirtingai nuo lazerinių procedūrų, naudojant šią technologiją, minimaliai pažeidžiamas epidermis, tačiau efektyviai paveikiamas viršutinės dermos sluoksnis. Procedūros metu, Sublative™ antgaliu siunčiami bipoliniai radijo impulsai padaro 64 nedideles žaizdeles. Dėl šio minimalaus pažeidimo pradeda gamintis odos atstatomosios medžiagos ir skatinami atsinaujinimo procesai, kitaip sakant – gydomoje vietoje formuojasi nauja oda, o randas nyksta. Pirmieji randų šalinimo su Sublative™ technologija rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros – dėl padidėjusios kolageno gamybos atsiranda naujų sveikų ląstelių ir oda pastebimai pagražėja. Tai efektyvi technologija, kurios tikslumas ir nustatymų individualumas Jūsų odai garantuoja geriausius rezultatus saugiai ir be chirurgo įsikišimo!